Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
E

eldiz.ru

Регистриран

Анализ на сайт с домейн eldiz.ru Сайтът, посветен на домейна eldiz.ru, е информационна страница, свързана с изтеклата регистрация на това име на домейн. Основната цел на ...

Дата на актуализиране на анализа на страницата: 2026/06/01 18:12:58
Дата на последна актуализация whois: 2026/08/01 11:08:12
Състояние на домейна
Регистриран
Платено до
01.08.2026
Предлага се от
01.09.2026

Описание на уебсайта

📝

Анализ на сайт с домейн eldiz.ru

Сайтът, посветен на домейна eldiz.ru, е информационна страница, свързана с изтеклата регистрация на това име на домейн. Основната цел на страницата е да уведоми потребителя, че домейнът вече не е активен поради изтичане на регистрацията.

Тема на сайта

Сайтът принадлежи към категорията домейн услуги и работа с домейн имена. Функционира като платформа, която предоставя информация за възможността за подновяване или закупуване на домейна eldiz.ru.

  • Подновяване на домейна: Потребителят е помолен да поднови регистрацията на домейна, за да възстанови работата му и достъпа до свързани услуги.
  • Поглъщане на домейн: Страницата също така посочва, че е възможно да „поемете“ домейн, което показва възможността за обратното му изкупуване от настоящия собственик (ако домейнът е в процес на изкупуване или търг).
  • Услуга за посредничество на домейни: Сайтът предлага на клиентите възможността да поискат специализирана помощ при договаряне на покупката на домейн, което е типично за платформи, които работят със стойностни или желани домейни.
  • Избор на подобни домейни: има раздел, в който потребителят може самостоятелно да избере подобно име на домейн чрез автоматизирана услуга.

Допълнителни услуги и информация

Страницата също така съдържа връзки към допълнителни услуги на компанията Reg.ru, като например:

  • Определяне на IP адрес и геолокация по IP;
  • Проверка на сайта;
  • Whois информация;
  • Хостинг на уебсайт;
  • Виртуални сървъри (VPS) и специални сървъри.

Споменава се и партньорската платформа 2domains.ru, която е специализирана в продажбата на имена на домейни, което потвърждава тематичната насоченост на сайта - работа с домейни.

Изход

Сайтът е част от екосистемата на регистратора на имена на домейни Reg.ru и е предназначен да взаимодейства с потребители, които се интересуват от закупуване, подновяване или анализиране на домейна eldiz.ru. Той не съдържа съдържание в традиционния смисъл на уебсайт (например блог, продукти, новини), а служи единствено като инструмент за управление на имена на домейни.

Резултат: сайтът е информационна страница за работа с домейна eldiz.ru, фокусирана върху услугите за подновяване, закупуване и посредничество. Теми: имена на домейни, хостинг, интернет услуги.

Архивиране на домейн

📦
eldiz.ru екранна снимка

Екранна снимка на главната страница на eldiz.ru, взети на 31.07.2026

0.2 MB
Размер на архива
59
Файлове в архив
31.07.2026
Дата на създаване
HTML, CSS, JS, Images
Типове файлове
SEO рейтинг
45.21%
66
Резултатът е постигнат
146
Максимален резултат

Основна информация

ℹ️
Заглавие: Срок регистрации домена eldiz.ru истёк
Описание: empty
Ключови думи: empty
Кодиране на страници: utf-8 Основният текст и сървърният код са различни!
Размер на файла на страницата: 6 KB

Информация за сървъра

🖥️
IP: 31.31.205.163
Местоположение: Russia,RU,,,55.7386,37.6068,Europe/Moscow

Whois информация

📄
domain_name: eldiz.ru
update_date: on
update_time:
creation_date: 2024-08-01T14:01:19Z
creation_time: 1722520879
expiration_date: 2026-08-01T14:01:19Z

Сурови данни Whois

📋
            domain:        ELDIZ.RU
nserver: ns1.reg.ru.
nserver: ns2.reg.ru.
state: REGISTERED, DELEGATED, UNVERIFIED
person: Private Person
registrar: REGRU-RU
admin-contact: http://www.reg.ru/whois/admin_contact
created: 2024-08-01T14:01:19Z
paid-till: 2026-08-01T14:01:19Z
free-date: 2026-09-01
source: TCI
Last updated on 2026-08-01T11:08:01Z

SEO одит

🔍

Техническо SEO

Код за отговор
HTTP/1.1 200 OK
Статус 200 OK - страницата се зарежда правилно.
!
Кодиране на знаци
Page: utf-8, Header:
Несъответствие на кодиране на знаци между HTML и HTTP заглавки.
Размер на страницата
6312 bytes
Размерът на страницата е приемлив за бързо зареждане.
Ресурси
0 total
Оптимален брой ресурси.
Етикети Hreflang
hreflang tags
Добавете тагове hreflang, ако имате многоезично съдържание.
!
Robots.txt
Missing
Добавете файл robots.txt, за да контролирате обхождането на търсачката.
!
Sitemap
Not found
Добавете sitemap.xml и го препратете към robots.txt.
HTTPS
Yes
Защитената HTTPS връзка е активирана.
Компресия
gzip
Gzip или Zstd компресия е активирана за по-бързо зареждане.
!
Кеширане
Not set
Добавете заглавки за контрол на кеша, за да подобрите скоростта на зареждане за връщащи се посетители.
Скорост на страницата
0.15 ms
Отлична скорост на зареждане.

SEO на страницата

Заглавие
Срок регистрации домена eldiz.ru истёк
Добра дължина на заглавието (30-60 знака).
!
Мета описание
empty Lenght:5
Мета описанието е твърде кратко. Разширете до 100-160 знака.
!
H1 Заглавие
0 found - ""
Добавете точно едно H1 заглавие с основни ключови думи.
!
Брой думи
Съдържанието е много кратко. Стремете се към поне 500 думи за по-добро SEO.
!
Каноничен етикет
Добавете каноничен етикет, за да предотвратите проблеми с дублирано съдържание.
Дублиране на мета
[]
Няма намерени дублиращи се мета тагове.
Ключови думи
empty
Набор от мета ключови думи (забележка: не се използва от основните търсачки).

Съдържание и UX

!
език
Добавете атрибут lang към тага за достъпност и SEO.
Изображения
0 total, 0 missing ALT
Всички изображения имат правилен ALT текст.
!
Viewport
Добавете мета таг на прозореца за изглед за мобилна реакция.
!
Отворете Графика
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Добавете липсващи етикети на OpenGraph за споделяне в социални медии:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Структурирани данни
JSON-LD scripts
Добавете структурирани данни (JSON-LD) за богати фрагменти и по-добро SEO.

Позиции в Google

Фрази за търсене - Google

🔍
Позиция фраза Страница фрагмент
91ооо риттал/

Допълнителни услуги

💎