Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
E

es.ccm.net

Регистриран
Екранна снимка es.ccm.net
Екранна снимка на уебсайт
Дата на актуализиране на анализа на страницата: 2026/06/22 22:30:18
Дата на последна актуализация whois: 2026/06/08 10:41:51
Състояние на домейна
Регистриран
Платено до
10.12.2026
Предлага се от
09.01.2027
SEO рейтинг
69.86%
102
Резултатът е постигнат
146
Максимален резултат

Основна информация

ℹ️
Заглавие: CCM - Últimas noticias en tecnología y cultura digital
Описание: неизвестен
Ключови думи: неизвестен
Кодиране на страници: utf-8
Размер на файла на страницата: 132 KB

Информация за сървъра

🖥️
IP: 23.197.132.94
Местоположение: Germany,DE,Frankfurt am Main,60313,50.1169,8.6837,Europe/Berlin
Кодиране: utf-8

Списък с мета тагове

🏷️

Вътрешни връзки

🔗

Външни връзки

🌐

Whois информация

📄
domain_name: ccm.net
update_date: 2025-11-20T19:23:33Z
update_time: 1763666613
creation_date: 1995-12-11T05:00:00Z
creation_time: 818658000
expiration_date: 2026-12-10T05:00:00Z

Сурови данни Whois

📋
            Domain Name: CCM.NET
Registrar: SafeBrands SAS
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 1995-12-11T05:00:00Z
Registry Expiry Date: 2026-12-10T05:00:00Z
Updated Date: 2025-11-20T19:23:33Z
Name Server: A1-165.AKAM.NET
Name Server: A13-64.AKAM.NET
Name Server: A14-66.AKAM.NET
Name Server: A20-67.AKAM.NET
Name Server: A28-64.AKAM.NET
Name Server: A9-64.AKAM.NET
REGISTRAR Contact: SafeBrands SAS
>>> Last update of RDAP database: 2026-06-08T10:41:51Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: Mediapartners-Google*
Disallow:

User-Agent: *
Disallow: /xhr/
Disallow: /*/_xhr_/
Disallow: /s/
Disallow: /profile/
Disallow: /*/s/
Disallow: /public/_skin/assets/delayed/
Disallow: /*?print

Sitemap: https://es.ccm.net/sitemap/
Sitemap: https://es.ccm.net/sitemap/faq/
Sitemap: https://es.ccm.net/sitemap/contents/
Sitemap: https://es.ccm.net/sitemap/forum/full

User-agent: URL_Spider_Pro
Disallow: /
User-agent: CherryPicker
Disallow: /
User-agent: EmailCollector
Disallow: /
User-agent: EmailSiphon
Disallow: /
User-agent: WebBandit
Disallow: /
User-agent: EmailWolf
Disallow: /
User-agent: ExtractorPro
Disallow: /
User-agent: CopyRightCheck
Disallow: /
User-agent: Crescent
Disallow: /
User-agent: SiteSnagger
Disallow: /
User-agent: ProWebWalker
Disallow: /
User-agent: CheeseBot
Disallow: /
User-agent: LNSpiderguy
Disallow: /
User-agent: Black Hole
Disallow: /
User-agent: Titan
Disallow: /
User-agent: WebStripper
Disallow: /
User-agent: NetMechanic
Disallow: /
User-agent: CherryPicker
Disallow: /
User-agent: EmailCollector
Disallow: /
User-agent: EmailSiphon
Disallow: /
User-agent: WebBandit
Disallow: /
User-agent: EmailWolf
Disallow: /
User-agent: ExtractorPro
Disallow: /
User-agent: CopyRightCheck
Disallow: /
User-agent: Crescent
Disallow: /
User-agent: Wget
Disallow: /
User-agent: SiteSnagger
Disallow: /
User-agent: ProWebWalker
Disallow: /
User-agent: CheeseBot
Disallow: /
User-agent: Teleport
Disallow: /
User-agent: TeleportPro
Disallow: /
User-agent: MIIxpc
Disallow: /
User-agent: Telesoft
Disallow: /
User-agent: Website Quester
Disallow: /
User-agent: WebZip
Disallow: /
User-agent: moget/2.1
Disallow: /
User-agent: WebZip/4.0
Disallow: /
User-agent: WebSauger
Disallow: /
User-agent: WebCopier
Disallow: /
User-agent: NetAnts
Disallow: /
User-agent: Mister PiX
Disallow: /
User-agent: WebAuto
Disallow: /
User-agent: TheNomad
Disallow: /
User-agent: WWW-Collector-E
Disallow: /
User-agent: RMA
Disallow: /
User-agent: libWeb/clsHTTP
Disallow: /
User-agent: asterias
Disallow: /
User-agent: httplib
Disallow: /
User-agent: turingos
Disallow: /
User-agent: spanner
Disallow: /
User-agent: InfoNaviRobot
Disallow: /
User-agent: Harvest/1.5
Disallow: /
User-agent: Bullseye/1.0
Disallow: /
User-agent: Mozilla/4.0 (compatible; BullsEye; Windows 95)
Disallow: /
User-agent: Crescent Internet ToolPak HTTP OLE Control v.1.0
Disallow: /
User-agent: CherryPickerSE/1.0
Disallow: /
User-agent: CherryPickerElite/1.0
Disallow: /
User-agent: WebBandit/3.50
Disallow: /
User-agent: NICErsPRO
Disallow: /
User-agent: Microsoft URL Control - 5.01.4511
Disallow: /
User-agent: DittoSpyder
Disallow: /
User-agent: Foobot
Disallow: /
User-agent: WebmasterWorldForumBot
Disallow: /
User-agent: SpankBot
Disallow: /
User-agent: BotALot
Disallow: /
User-agent: lwp-trivial/1.34
Disallow: /
User-agent: lwp-trivial
Disallow: /
User-agent: Wget/1.6
Disallow: /
User-agent: BunnySlippers
Disallow: /
User-agent: Microsoft URL Control - 6.00.8169
Disallow: /
User-agent: URLy Warning
Disallow: /
User-agent: Wget/1.5.3
Disallow: /
User-agent: LinkWalker
Disallow: /
User-agent: cosmos
Disallow: /
User-agent: moget
Disallow: /
User-agent: hloader
Disallow: /
User-agent: humanlinks
Disallow: /
User-agent: LinkextractorPro
Disallow: /
User-agent: Offline Explorer
Disallow: /
User-agent: Mata Hari
Disallow: /
User-agent: LexiBot
Disallow: /
User-agent: Web Image Collector
Disallow: /
User-agent: The Intraformant
Disallow: /
User-agent: True_Robot/1.0
Disallow: /
User-agent: True_Robot
Disallow: /
User-agent: BlowFish/1.0
Disallow: /
User-agent: JennyBot
Disallow: /
User-agent: MIIxpc/4.2
Disallow: /
User-agent: BuiltBotTough
Disallow: /
User-agent: ProPowerBot/2.14
Disallow: /
User-agent: BackDoorBot/1.0
Disallow: /
User-agent: toCrawl/UrlDispatcher
Disallow: /
User-agent: WebEnhancer
Disallow: /
User-agent: TightTwatBot
Disallow: /
User-agent: suzuran
Disallow: /
User-agent: VCI WebViewer VCI WebViewer Win32
Disallow: /
User-agent: VCI
Disallow: /
User-agent: Szukacz/1.4
Disallow: /
User-agent: QueryN Metasearch
Disallow: /
User-agent: Openfind data gathere
Disallow: /
User-agent: Openfind
Disallow: /
User-agent: Xenu's Link Sleuth 1.1c
Disallow: /
User-agent: Xenu's
Disallow: /
User-agent: Zeus
Disallow: /
User-agent: RepoMonkey Bait & Tackle/v1.01
Disallow: /
User-agent: RepoMonkey
Disallow: /
User-agent: Zeus 32297 Webster Pro V2.9 Win32
Disallow: /
User-agent: Webster Pro
Disallow: /
User-agent: EroCrawler
Disallow: /
User-agent: LinkScan/8.1a Unix
Disallow: /
User-agent: Keyword Density/0.9
Disallow: /
User-agent: Kenjin Spider
Disallow: /
User-agent: Cegbfeieh
Disallow: /
User-agent: Roverbot
Disallow: /
User-agent: TurnitinBot
Disallow: /
User-agent: QuepasaCreep
Disallow: /
User-agent: Jetbot
Disallow: /
User-agent: eCatch
Disallow: /
User-agent: DIIbot
Disallow: /
User-agent: psbot
Disallow: /

# Block https://opensiteexplorer.org/dotbot
User-agent: dotbot
Disallow: /

# Block http://ahrefs.com/robot/
User-agent: AhrefsBot
Disallow: /

# Block https://dataforseo.com/dataforseo-bot
User-agent: DataForSeoBot
Disallow: /

# Block https://www.semrush.com/bot/
User-agent: SemrushBot
Disallow: /
        

SEO одит

🔍

Техническо SEO

Код за отговор
200
Статус 200 OK - страницата се зарежда правилно.
Кодиране на знаци
Page: utf-8, Header: utf-8
Кодиране на знаци, съвместимо между HTML и заглавките.
Размер на страницата
136015 bytes
Размерът на страницата е приемлив за бързо зареждане.
!
Ресурси
70 total
Твърде много ресурси. Оптимизирайте и комбинирайте файлове за по-добра производителност.
Етикети Hreflang
0 hreflang tags
Добавете тагове hreflang, ако имате многоезично съдържание.
Robots.txt
Exists
Файлът robots.txt е намерен.
Sitemap
Declared in robots.txt
Карта на сайта, декларирана в robots.txt.
HTTPS
Yes
Защитената HTTPS връзка е активирана.
Компресия
gzip
Gzip или Zstd компресия е активирана за по-бързо зареждане.
Кеширане
max-age=0, no-cache
Заглавките за контрол на кеша са правилно зададени.
Скорост на страницата
5.35 ms
Отлична скорост на зареждане.

SEO на страницата

Заглавие
CCM - Últimas noticias en tecnología y cultura digital
Добра дължина на заглавието (30-60 знака).
!
Мета описание
Lenght:0
Добавете мета описание (препоръчително 100-160 знака).
H1 Заглавие
1 found - "Así puedes tomarte un descanso de WhatsApp sin borrar la aplicación"
Добре – намерено е едно H1 заглавие.
!
Брой думи
286
Съдържанието е много кратко. Стремете се към поне 500 думи за по-добро SEO.
!
Каноничен етикет
Добавете каноничен етикет, за да предотвратите проблеми с дублирано съдържание.
!
Дублиране на мета
{"referrer":2,"avgthreatlabs-verification":3,"msvalidate.01":2}
Премахнете дублиращите се мета тагове, за да избегнете конфликти.
Ключови думи
Мета ключовите думи не са задължителни (не се използват от основните търсачки).

Съдържание и UX

език
es
Езиковият атрибут е правилно зададен.
!
Изображения
46 total, 22 missing ALT
Добавете ALT текст към изображения за достъпност и SEO.
Viewport
width=device-width, initial-scale=1.0
Мета тагът Viewport е правилно зададен за мобилни устройства.
!
Отворете Графика
Missing: og:image, og:url
Добавете липсващи етикети на OpenGraph за споделяне в социални медии:og:image, og:url
Структурирани данни
1 JSON-LD scripts
Намерени са структурирани данни (JSON-LD).

Допълнителни услуги

💎