Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
E

etpvit.by

Регистриран
Екранна снимка etpvit.by
Екранна снимка на уебсайт
Дата на актуализиране на анализа на страницата: 2026/06/02 10:33:35
Дата на последна актуализация whois: 2026/08/22 01:58:04
Състояние на домейна
Регистриран
Платено до
10.12.2027
Предлага се от
09.01.2028
SEO рейтинг
58.22%
85
Резултатът е постигнат
146
Максимален резултат

Основна информация

ℹ️
Заглавие: ETPVIT - электронная площадка по продаже имущества
Описание: empty
Ключови думи: empty
Кодиране на страници: utf-8
Размер на файла на страницата: 180 KB

Информация за сървъра

🖥️
IP: 193.176.181.137
Местоположение: Belarus,BY,53.0011,28.0065,Europe/Minsk
Http сървър: nginx
Кодиране: utf-8

Списък с мета тагове

🏷️

Вътрешни връзки

🔗

Външни връзки

🌐

Whois информация

📄
domain_name: etpvit.by
creation_date: 2018-12-10
creation_time: 1544400000
expiration_date: 2027-12-10
expiration_time: 1828396800
registrar: Reliable Software, Ltd

Сурови данни Whois

📋
            Domain name: etpvit.by
Registrar: Reliable Software, Ltd
Org: Коммунальное консалтинговое унитарное предприятие "Витебский областной центр маркетинга"
Country: BY
Address: 210015, -, г. Витебск, проезд Гоголя, д. 5, -
Registration or other identification number: 390477566
Phone: +375212246316
Email: [email protected]
Name Server: u1.hoster.by
Name Server: u2.hoster.by
Update Date: 2025-12-05
Creation Date: 2018-12-10
Expiration Date: 2027-12-10
-------------------------------------------
Service provided by Belarusian Cloud Technologies LLC

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: /
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_0.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_1.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_2.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_3.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_4.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_5.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_6.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_7.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_8.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_9.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_10.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_11.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_12.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_13.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_14.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_15.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_16.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_17.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_18.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_19.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_20.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_21.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_22.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_23.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_24.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_25.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_26.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_27.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_28.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_29.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_30.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_31.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_32.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_33.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_34.xml
Sitemap: https://etpvit.by:443/sitemap_index_35.xml        

SEO одит

🔍

Техническо SEO

Код за отговор
200
Статус 200 OK - страницата се зарежда правилно.
Кодиране на знаци
Page: utf-8, Header: utf-8
Кодиране на знаци, съвместимо между HTML и заглавките.
Размер на страницата
184549 bytes
Размерът на страницата е приемлив за бързо зареждане.
!
Ресурси
126 total
Твърде много ресурси. Оптимизирайте и комбинирайте файлове за по-добра производителност.
Етикети Hreflang
0 hreflang tags
Добавете тагове hreflang, ако имате многоезично съдържание.
Robots.txt
Exists
Файлът robots.txt е намерен.
Sitemap
Declared in robots.txt
Карта на сайта, декларирана в robots.txt.
HTTPS
Yes
Защитената HTTPS връзка е активирана.
Компресия
gzip
Gzip или Zstd компресия е активирана за по-бързо зареждане.
Кеширане
no-store, no-cache, must-revalidate
Заглавките за контрол на кеша са правилно зададени.
Скорост на страницата
1.21 ms
Отлична скорост на зареждане.

SEO на страницата

Заглавие
ETPVIT - электронная площадка по продаже имущества
Добра дължина на заглавието (30-60 знака).
!
Мета описание
empty Lenght:5
Мета описанието е твърде кратко. Разширете до 100-160 знака.
!
H1 Заглавие
0 found - ""
Добавете точно едно H1 заглавие с основни ключови думи.
!
Брой думи
186
Съдържанието е много кратко. Стремете се към поне 500 думи за по-добро SEO.
!
Каноничен етикет
Добавете каноничен етикет, за да предотвратите проблеми с дублирано съдържание.
Дублиране на мета
[]
Няма намерени дублиращи се мета тагове.
Ключови думи
empty
Набор от мета ключови думи (забележка: не се използва от основните търсачки).

Съдържание и UX

!
език
Добавете атрибут lang към таг за достъпност и SEO.
!
Изображения
24 total, 7 missing ALT
Добавете ALT текст към изображения за достъпност и SEO.
Viewport
width=device-width, minimum-scale=1.0, maximum-scale=1.0
Мета тагът Viewport е правилно зададен за мобилни устройства.
!
Отворете Графика
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Добавете липсващи етикети на OpenGraph за споделяне в социални медии:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Структурирани данни
0 JSON-LD scripts
Добавете структурирани данни (JSON-LD) за богати фрагменти и по-добро SEO.

Позиции в Google

Фрази за търсене - Google

🔍
Позиция фраза Страница фрагмент
51 16 00/nedvizhimost/admini...
3610 орта/stanki_i_oborudovan...

Допълнителни услуги

💎