Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
P

4 to the

Активна фраза
Дата на актуализиране на информацията: 2026/01/30

📊 Резюме: 4 to the

📋
Честота на търсене: 1 033 589
език: en
Няма налични морфологични данни или дефиниция за тази фраза.

🔤 Анализ на словоформи за фраза: 4 to the

📝

📖 to

1 лема Дума във фраза
Съединение
📝 Формите се броят : 1
Форма Граматически характеристики Морфологична информация
to
Основна форма
🔗 Пълен анализ: то
ℹ️ Този раздел показва уникални леми за всяка дума във фразата. Всяка лема се появява веднъж с всичките си морфологични форми. Щракнете върху която и да е заглавка на лема, за да разгънете и видите всички граматически форми. Кликнете върху името на лемата, за да отидете на страницата с пълен анализ.

Позиции в Google

Фрази за търсене - Google

🔍
Позиция Домейн Страница Действия
1 en.wikipedia.org /wiki/Fourth_power
Заглавие
Fourth power
Последна актуализация
N/A
Право на страницата
N/A
Трафик: N/A
Обратни връзки: N/A
Социални споделяния: N/A
Време за зареждане: N/A
Визуализация на фрагмента:
Fourth power
In arithmetic and algebra, the fourth power of a number n is the result of multiplying four instances of n together
2 www.mymathtables.com /numbers/power-expon...
Заглавие
4 power Table
Последна актуализация
N/A
Право на страницата
N/A
Трафик: N/A
Обратни връзки: N/A
Социални споделяния: N/A
Време за зареждане: N/A
Визуализация на фрагмента:
4 power Table
4 power table, power of 4 table, power 4 chart, power of 4 calculator.
3 www.cuemath.com /questions/what-is-4...
Заглавие
What is 4 to the 4th power? [Solved]
Последна актуализация
N/A
Право на страницата
N/A
Трафик: N/A
Обратни връзки: N/A
Социални споделяния: N/A
Време за зареждане: N/A
Визуализация на фрагмента:
What is 4 to the 4th power? [Solved]
The value of 4 to the 4th power i.e., 4 ^ 4 is 256.
4 www.ck12.org /flexi/cbse-math/law...
Заглавие
Flexi answers - What is 4 to the 4th power?
Последна актуализация
N/A
Право на страницата
N/A
Трафик: N/A
Обратни връзки: N/A
Социални споделяния: N/A
Време за зареждане: N/A
Визуализация на фрагмента:
Flexi answers - What is 4 to the 4th power?
The value of exponent 4 4 with base 4 and exponent 4 is 256. The exponential form of an expression is b x = a , where b is the base and x is the exponent.
5 www.mathway.com /popular-problems/Al...
Заглавие
Evaluate 4^-2
Последна актуализация
N/A
Право на страницата
N/A
Трафик: N/A
Обратни връзки: N/A
Социални споделяния: N/A
Време за зареждане: N/A
Визуализация на фрагмента:
Evaluate 4^-2
Free math problem solver answers your algebra, geometry, trigonometry, calculus, and statistics homework questions with step-by-step explanations, ...
6 www.mathcelebrity.com /powers-of.php?num=4...
Заглавие
Powers of 4
Последна актуализация
N/A
Право на страницата
N/A
Трафик: N/A
Обратни връзки: N/A
Социални споделяния: N/A
Време за зареждане: N/A
Визуализация на фрагмента:
Powers of 4
30 мар. 2016 г. — ↓Steps Explained
7 www.wyzant.com /resources/answers/5...
Заглавие
What is -4 to the 4th power? | Wyzant Ask An Expert
Последна актуализация
N/A
Право на страницата
N/A
Трафик: N/A
Обратни връзки: N/A
Социални споделяния: N/A
Време за зареждане: N/A
Визуализация на фрагмента:
What is -4 to the 4th power? | Wyzant Ask An Expert
14 янв. 2019 г. — Negative four to the fourth power is written as follows

статия

📝

Understanding Mathematical Exponents

In mathematics, exponents are a fundamental concept used to represent repeated multiplication. When we see an expression like 4 to the, it typically refers to raising the base number 4 to a specific power.

This notation is essential in various fields, including science, engineering, and finance. For instance, calculating compound interest or determining the growth rate of populations often involves exponential functions.

  • The base number remains constant.
  • The exponent indicates how many times the base is multiplied by itself.

Mastering these concepts can significantly enhance your problem-solving skills in both academic and real-world scenarios.

Автор: serpuls.com

4 to the Думи

📚

4

"Архивные юноши":
📖 Гуманитарный словарь
"АРХИВНЫЕ ЮНОШИ" - представители блестящей дворянской молодежи, служившие в 1820-х гг. в Моск. архиве Коллегии иностр. дел и составлявшие кружок любомудров. Выражение введено С. А. Соболевским и проникло как в повседневную речь.
архивные комиссии:
📖 История Отечества
архивные комиссии (губернские учёные архивные комиссии), местные научно-исторические общества в 1884-1918 в 41 губернии России. Организовывали местные архивы, издавали Труды.
Губернские учёные архивные комиссии:
📖 Гуманитарный словарь
ГУБЕРНСКИЕ УЧЁНЫЕ АРХИВНЫЕ КОМИССИИ - местные архивные учреждения, являвшиеся одновременно местными ист. об-вами. Созданы в процессе орг-ции архивного дела в России на осн. "Положения о губ.

the

"Жучок":
📖 Революционеры
"Жучок" - революцион. кличка в 1884-1886 гг. в Екатеринославе рабочего-народовольца Андрея Леонидовича Карпенко (см). Г. Н-ин Из жизни рабочих народовольческих кружков (памяти Андрея Карпенко).
Жучок:
📖 Словарь Ушакова
Собирать букашек и жучков.

Допълнителни услуги

💎