Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
H

homesandgardens.com

Registrat

Sobre l'amplificador Homes; Jardins, on els somnis de disseny es troben amb la realitatDisseny, interiors, cuines, banys, jardins, tot sembla haver sortit d'un gran dia inspirador. Lloc w...

Data d'actualització de l'anàlisi de la pàgina: 2026/02/08 23:02:54
Data de l'última actualització de whois: 2026/05/20 19:56:34
Redirigit a: www.homesandgardens.com Actius
Estat del domini
Registrat
Fins pagat
06.10.2026
Disponible des de
05.11.2026

Descripció del lloc web

📝

Sobre l'amplificador Homes; Jardins, on els somnis de disseny es troben amb la realitat

Disseny, interiors, cuines, banys, jardins, tot sembla haver sortit d'un gran dia inspirador. Lloc web de Homesandgardens. com no és només un portal, és tot un món on cada racó de la casa pot formar part d'una bonica història.

No es tracta d'idees fredes i fotos perfectes, no. La vida real viu aquí: el soroll de les veus dels nens a la cuina, la calidesa de la llum del vespre a la sala d'estar, l'aroma del cafè acabat de fer i fins i tot la lleugera olor de la terra després de la pluja. És una sensació casolana, però amb un toc d'encant elegant.

Vegeu com una família nord-americana es va traslladar a una antiga casa anglesa a Cambridge, on la tradició es fusiona amb un toc de negligència californiana. Colors, patrons, accents brillants: tot això parla d'una vida que no té por de ser ella mateixa. Sense jocs avorrits, només una combinació única de coses que realment t'agraden.

També t'expliquen com fer créixer la flor de fil, una planta que no només floreix molt bé, sinó que també ajuda a allunyar els mosquits. Bé, això no és genial? A més, fa un hivern càlid i a l'estiu és com una decoració viva del lloc.

El temps també és important. Hi haurà lluna negra a l'agost de 2025 i, segons alguns, és quan és millor netejar-se de l'excés. No t'ho has de creure, però és interessant, oi?

I aquí hi ha una altra història: Shea McGee mostra com fer una zona d'entrada a la tardor sense pompa i estampats de carbassa. Només unes quantes peces elegants de la seva col·lecció i ja està sent la temporada. Aquest enfocament va molt més enllà de pintar les parets.

L'atenció al detall és especialment sorprenent: per exemple, la regla de 4 polzades per a la comoditat dels seients. Sí, sí, fins i tot un efecte tan petit afecta la comoditat que una persona se sent a l'habitació. O aquella senzilla recepta per a una olla bullint: per fer que la casa faci olor de spa, no de productes químics. No es tracta de moda, sinó de qualitat de vida.

Els dissenyadors aquí ho expliquen tot en un llenguatge accessible. Sense termes complicats, només consells pràctics. Com triar els millors tipus d'agapanthus? Quines flors en tons bronze i xocolata són adequades per a un jardí bonic i expressiu? Hi ha respostes i funcionen.

I aquí pots aprendre alguna cosa sobre les màquines de cafè que són segures i no contenen toxines. Si us agrada el vostre cafè, aquesta informació us serà molt útil. Sobretot si voleu actualitzar la vostra cuina sense gastar-vos.

Què fa que aquest lloc sigui especial?

  • Idees pràctiques: no només fotos, sinó com fer-ho pas a pas.
  • Opinió dels autors-dissenyadors, propietaris, experts- tothom comparteix la seva experiència.
  • Estacionalitat - tardor, primavera, estiu, hivern - cada moment del temps rep la seva pròpia atenció.
  • La profunditat dels temes- des d'un petit llum fins a tota la disposició de la casa.

I sí, hi ha una revista. Sí, sí, una autèntica edició impresa. O versió digital, lliurada directament al vostre dispositiu. Els preus de la subscripció comencen a les 25,99, però val la pena l'estalvi? Tot depèn de com tracteu el vostre espai.

Cada problema no és només materials, sinó consells, inspiració, solucions reals. I també: l'oportunitat de veure episodis antics. Més de cent dotze habitacions! Aquesta és gairebé la història del disseny d'interiors modern.

La missió del lloc és clara: ajudar a la gent a crear un lloc on tinguin lloc els moments més importants de la vida. No cal que siguis milionari o dissenyador: n'hi ha prou amb voler viure bellament.

Preguntes més freqüents

Quin contingut hi ha disponible a l'amplificador Homes; Jardins?

A la web podeu trobar articles sobre disseny d'interiors de cuines i banys. També hi ha recursos sobre la cura del jardí, idees de decoració de la llar, consells de decoració de temporada i consells per comprar mobles i electrodomèstics.

Puc obtenir una versió en paper de la revista?

Sí, mitjançant una subscripció. La revista es lliura directament a casa o dispositiu. Hi ha versions digitals que es poden llegir en línia.

Què és una lluna negra i per què és important?

Una lluna negra és un fenomen astrològic rar que es produeix un cop cada pocs anys. El text diu que la seva presència pot ser un bon motiu per organitzar les coses i desfer-se de les escombraries innecessàries.

Quines plantes es poden cultivar al jardí segons els consells del lloc?

S'ofereixen flors de fil, flors que no només són boniques, sinó que també repel·leixen els mosquits. També es recomana l'agapanthus per a arranjaments florals espectaculars i les flors de xocolata per a paletes profundes i riques.

Hi ha algun consell pràctic per a l'interior?

Per descomptat! Per exemple, la regla de 4 polzades a l'hora de disposar els mobles ajuda a crear harmonia a la vostra sala d'estar. O com utilitzar una simple olla bullint per fer que la teva llar faci olor de spa sense trencar el banc.

.

Puntuació SEO
54.79%
80
Puntuació aconseguida
146
Puntuació màxima

Informació principal

ℹ️
Títol: Design | Decorating | Kitchens | Bathrooms | Gardens | www.homesandgardens.com
Descripció: Homes & Gardens: The World
Paraules clau: empty
Codificació de pàgines: utf-8
Mida del fitxer de la pàgina: 191 KB

Informació del servidor

🖥️
IP: 151.101.2.114
Ubicació: United States,US,,,37.751,-97.822,America/Chicago
Codificació: utf-8

Informació Whois

📄
domain_name: homesandgardens.com
update_date: 2025-09-06T22:41:41Z
update_time: 1757198501
creation_date: 1998-10-07T04:00:00Z
creation_time: 907732800
expiration_date: 2026-10-06T04:00:00Z

Dades en brut Whois

📋
            Domain Name: HOMESANDGARDENS.COM
Registrar: Lexsynergy Limited
Domain Status: client delete prohibited
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: client update prohibited
Creation Date: 1998-10-07T04:00:00Z
Registry Expiry Date: 2026-10-06T04:00:00Z
Updated Date: 2025-09-06T22:41:41Z
Name Server: NS-1351.AWSDNS-40.ORG
Name Server: NS-185.AWSDNS-23.COM
Name Server: NS-1899.AWSDNS-45.CO.UK
Name Server: NS-916.AWSDNS-50.NET
REGISTRAR Contact: Lexsynergy Limited
>>> Last update of RDAP database: 2026-05-20T19:56:34Z

Robots.txt

🤖
			##################################################
# Vanilla-wide rules                             #
##################################################
User-agent: *

# Common path patterns (* prefix to handle localisation)
Disallow: */deals/compare
Disallow: */html/
Disallow: */p/*/embed/captioned
Disallow: */outlink*

# Common query string patterns
Disallow: *searchTerm=*
Disallow: *sortBy=*
Disallow: *productBrand=*
Disallow: *%7B*%7D*
Disallow: *seenMatchId=*

# Infinite scroll paths
Disallow: /infinite-scroll-article/*
Disallow: /infinite-scroll-review/*
Disallow: /infinite-scroll-recipe/*

# AI crawlers
User-agent: bytespider
User-agent: mistralai
User-agent: cohere
User-agent: ai2bot
User-agent: youbot
User-agent: omgili
User-agent: diffbot
User-agent: kangaroo
User-agent: img2dataset
User-agent: amazonbot
User-agent: amazon-qbusiness
User-Agent: meta-externalagent
User-Agent: meta-webindexer
Disallow: /

##################################################
# Site-specific rules                            #
##################################################


##################################################
# Sitemaps                                       #
##################################################
User-agent: *
Sitemap: https://www.homesandgardens.com/sitemap.xml
Sitemap: https://www.homesandgardens.com/uk/sitemap.xml
Sitemap: https://www.homesandgardens.com/sitemap-news.xml
Sitemap: https://www.homesandgardens.com/uk/sitemap-news.xml
        

Auditoria SEO

🔍

SEO tècnic

Codi de resposta
HTTP/2 200
Estat 200 D'acord - la pàgina es carrega correctament.
Codificació de caràcters
Page: utf-8, Header: utf-8
Codificació de caràcters coherent entre HTML i capçaleres.
Mida de la pàgina
196473 bytes
Mida de pàgina acceptable per a una càrrega ràpida.
Recursos
0 total
Nombre òptim de recursos.
Etiquetes Hreflang
hreflang tags
Afegiu etiquetes hreflang si teniu contingut multilingüe.
Robots.txt
Exists
S'ha trobat el fitxer Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Mapa del lloc declarat a robots.txt.
HTTPS
Yes
Connexió HTTPS segura activada.
Compressió
gzip
Compressió Gzip o Zstd activada per a una càrrega més ràpida.
Emmagatzematge a la memòria cau
no-store,private,no-store,private
Les capçaleres de control de memòria cau configurades correctament.
Velocitat de la pàgina
1.28 ms
Excel·lent velocitat de càrrega.

SEO a la pàgina

!
Títol
Design | Decorating | Kitchens | Bathrooms | Gardens | www.homesandgardens.com
Títol massa llarg. Reduïu a 30-60 caràcters per evitar el truncat.
!
Meta descripció
Homes & Gardens: The World Lenght:30
Meta descripció massa curta. Amplieu-vos a 100-160 caràcters.
!
Encapçalament H1
0 found - ""
Afegiu exactament un encapçalament H1 amb paraules clau principals.
!
Recompte de paraules
Contingut molt breu. Apunta com a mínim a 500 paraules per a un millor SEO.
!
Etiqueta canònica
Afegiu una etiqueta canònica per evitar problemes de contingut duplicat.
Meta duplicat
[]
No s'han trobat metaetiquetes duplicades.
Paraules clau
empty
Conjunt de meta paraules clau (nota: no l'utilitzen els principals motors de cerca).

Contingut i UX

!
Llengua
Afegiu l'atribut lang a l'etiqueta per a accessibilitat i SEO.
Imatges
0 total, 0 missing ALT
Totes les imatges tenen el text ALT adequat.
!
Mirador
Afegeix metaetiqueta de la finestra gràfica per a la capacitat de resposta mòbil.
!
Gràfic obert
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Afegeix les etiquetes d'OpenGraph que falten per compartir les xarxes socials:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Dades estructurades
JSON-LD scripts
Afegiu dades estructurades (JSON-LD) per obtenir fragments enriquits i un millor SEO.

Posicions a Google

Cerca frases - Google

🔍
Posició Frase Pàgina Fragment
85 s house/solved/5s-method-fo...
10bedroom decoration/
10design interior журнал/
13is your living room big/advice/how-to-make-...
19water is in the fridge/kitchens/why-is-my-...
23look at my living room/spaces/decorating/l...
23bedroom picture/bedroom-pictures
24photo walls/ideas/gallery-wall-...
26garden us/
35five s house/solved/5s-method-fo...

Posicions a Yandex

Cerca frases - Yandex

🔍
Posició Frase Pàgina Fragment
24home design interior/

Serveis addicionals

💎