Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.miracle-recreation.com

Registrat
Captura de pantalla www.miracle-recreation.com
Captura de pantalla del lloc web
Data d'actualització de l'anàlisi de la pàgina: 2026/03/06 14:37:28
Data de l'última actualització de whois: 2026/07/24 19:51:05
Estat del domini
Registrat
Fins pagat
04.04.2027
Disponible des de
04.05.2027
Puntuació SEO
69.86%
102
Puntuació aconseguida
146
Puntuació màxima

Informació principal

ℹ️
Títol: Outdoor Playground Manufacturers | Miracle Recreation
Descripció: Miracle Recreation has brought innovative playspaces to children for more than 90 years. Browse our extensive selection of outdoor playground equipment.
Paraules clau: desconegut
Codificació de pàgines: utf-8
Mida del fitxer de la pàgina: 445 KB

Informació del servidor

🖥️
IP: 172.67.74.233
Ubicació: ,,,,,,
Servidor HTTP: cloudflare
Codificació: utf-8

Llista de metaetiquetes

🏷️

Enllaços interns

🔗

Enllaços externs

🌐

Informació Whois

📄
domain_name: miracle-recreation.com
update_date: 2026-04-01T13:40:39Z
update_time: 1775050839
creation_date: 1996-04-03T05:00:00Z
creation_time: 828507600
expiration_date: 2027-04-04T04:00:00Z

Dades en brut Whois

📋
            Domain Name: MIRACLE-RECREATION.COM
Registrar: GoDaddy.com, LLC
Domain Status: client delete prohibited
Domain Status: client renew prohibited
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: client update prohibited
Creation Date: 1996-04-03T05:00:00Z
Registry Expiry Date: 2027-04-04T04:00:00Z
Updated Date: 2026-04-01T13:40:39Z
Name Server: ED.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: NINA.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: GoDaddy.com, LLC
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-24T19:51:05Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: * 

Allow:

Disallow: /representatives/*

Sitemap: https://www.miracle-recreation.com/post-sitemap.xml
Sitemap: https://www.miracle-recreation.com/page-sitemap.xml
Sitemap: https://www.miracle-recreation.com/product-sitemap1.xml
Sitemap: https://www.miracle-recreation.com/product-sitemap2.xml
Sitemap: https://www.miracle-recreation.com/product-sitemap3.xml
Sitemap: https://www.miracle-recreation.com/product_cat-sitemap.xml        

Auditoria SEO

🔍

SEO tècnic

Codi de resposta
200
Estat 200 D'acord - la pàgina es carrega correctament.
Codificació de caràcters
Page: utf-8, Header: utf-8
Codificació de caràcters coherent entre HTML i capçaleres.
Mida de la pàgina
456254 bytes
Mida de pàgina acceptable per a una càrrega ràpida.
!
Recursos
211 total
Massa recursos. Optimitzeu i combineu fitxers per obtenir un millor rendiment.
Etiquetes Hreflang
3 hreflang tags
S'han trobat etiquetes Hreflang per a SEO multilingüe.
Robots.txt
Exists
S'ha trobat el fitxer Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Mapa del lloc declarat a robots.txt.
HTTPS
Yes
Connexió HTTPS segura activada.
!
Compressió
br
Activeu la compressió gzip o zstd per reduir la mida dels fitxers.
Emmagatzematge a la memòria cau
max-age=0
Les capçaleres de control de memòria cau configurades correctament.
Velocitat de la pàgina
3.89 ms
Excel·lent velocitat de càrrega.

SEO a la pàgina

Títol
Outdoor Playground Manufacturers | Miracle Recreation
Bona llargada del títol (30-60 caràcters).
Meta descripció
Miracle Recreation has brought innovative playspaces to children for more than 90 years. Browse our extensive selection of outdoor playground equipment. Lenght:152
Bona longitud de metadescripció (100-160 caràcters).
!
Encapçalament H1
0 found - ""
Afegiu exactament un encapçalament H1 amb paraules clau principals.
Recompte de paraules
1325
Bona extensió del contingut (es recomana 500-2000 paraules).
!
Etiqueta canònica
Afegiu una etiqueta canònica per evitar problemes de contingut duplicat.
!
Meta duplicat
{"generator":2}
Elimineu les metaetiquetes duplicades per evitar conflictes.
Paraules clau
Les meta paraules clau són opcionals (no les fan servir els principals motors de cerca).

Contingut i UX

!
Llengua
Afegiu l'atribut lang a l'etiqueta per a accessibilitat i SEO.
!
Imatges
12 total, 6 missing ALT
Afegiu text ALT a les imatges per a accessibilitat i SEO.
Mirador
width=device-width, initial-scale=1
Metaetiqueta de la finestra gràfica correctament configurada per a dispositius mòbils.
Gràfic obert
All OG tags present.
Totes les etiquetes essencials d'OpenGraph presents.
Dades estructurades
3 JSON-LD scripts
S'han trobat dades estructurades (JSON-LD).

Posicions a Google

Cerca frases - Google

🔍
Posició Frase Pàgina Fragment
1do in the park/blog/fun-activities...
2play outside/blog/why-should-my-...
2starting a new school/blog/helping-childr...
2do to the park/blog/fun-activities...
3going to a new school/blog/helping-childr...
3children to school/blog/helping-childr...
3what you do in the park/blog/fun-activities...
4learning is fun/blog/how-to-make-le...
4park is fun/blog/fun-activities...
6when children are going to/blog/helping-childr...

Serveis addicionals

💎