Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
P

what did happen

Frase activa
Data d'actualització de la informació: 2026/02/02

📊 Resum: what did happen

📋
Freqüència de cerca: 25 976
No hi ha dades morfològiques ni definicions disponibles per a aquesta frase.

Posicions a Google

Cerca frases - Google

🔍
Posició Domini Pàgina Accions
1 otvet.mail.ru /question/199955691
Títol
Как правильно
Última actualització
N/A
Autoritat de la pàgina
N/A
Trànsit: N/A
Enllaços d'entrada: N/A
Accions socials: N/A
Temps de càrrega: N/A
Vista prèvia del fragment:
Как правильно
18 апр. 2017 г. — Как правильно
2 forum.wordreference.com /threads/what-happen...
Títol
What happened/ what did happen ... ['did' in questions]
Última actualització
N/A
Autoritat de la pàgina
N/A
Trànsit: N/A
Enllaços d'entrada: N/A
Accions socials: N/A
Temps de càrrega: N/A
Vista prèvia del fragment:
What happened/ what did happen ... ['did' in questions]
17 июл. 2010 г. — Hello, Where is difference between
3 www.reddit.com /r/EnglishLearning/c...
Títol
What happened/What did happen?
Última actualització
N/A
Autoritat de la pàgina
N/A
Trànsit: N/A
Enllaços d'entrada: N/A
Accions socials: N/A
Temps de càrrega: N/A
Vista prèvia del fragment:
What happened/What did happen?
If someone were to ask What did happen , then they are probably distinguishing between what they were told, and what actually was the case.
4 context.reverso.net /translation/english...
Títol
Translation of "what did happen" in Russian
Última actualització
N/A
Autoritat de la pàgina
N/A
Trànsit: N/A
Enllaços d'entrada: N/A
Accions socials: N/A
Temps de càrrega: N/A
Vista prèvia del fragment:
Translation of "what did happen" in Russian
There must be no doubt what did happen. Не должно остаться никаких сомнений, что произошло .
5 www.brejestovski.com /3-what-happened-ili...
Títol
3 "What happened" или "Wha
Última actualització
N/A
Autoritat de la pàgina
N/A
Trànsit: N/A
Enllaços d'entrada: N/A
Accions socials: N/A
Temps de càrrega: N/A
Vista prèvia del fragment:
3 "What happened" или "Wha
Как правильно сказать "Что случилось?". Я слышала, что правильно "What happened?", но моя сестра говорит, что нужно " What did happen ?
6 www.quora.com /Whats-correct-what-...
Títol
What's correct, 'what happened” or “what did happen”?
Última actualització
N/A
Autoritat de la pàgina
N/A
Trànsit: N/A
Enllaços d'entrada: N/A
Accions socials: N/A
Temps de càrrega: N/A
Vista prèvia del fragment:
What's correct, 'what happened” or “what did happen”?
What's correct, "what happened” or “what did happen”?
7 linguix.com /english/common-mist...
Títol
What did happened (happen)?
Última actualització
N/A
Autoritat de la pàgina
N/A
Trànsit: N/A
Enllaços d'entrada: N/A
Accions socials: N/A
Temps de càrrega: N/A
Vista prèvia del fragment:
What did happened (happen)?
If you spot did + past tense, either change the following verb to its base form or drop did and use simple past. Here are patterns and quick rewrites.
8 downloads.bbc.co.uk /worldservice/learni...
Títol
AAE what happened
Última actualització
N/A
Autoritat de la pàgina
N/A
Trànsit: N/A
Enllaços d'entrada: N/A
Accions socials: N/A
Temps de càrrega: N/A
Vista prèvia del fragment:
AAE what happened
Now let's look at your examples

what did happen Paraules

📚

what

Платонов А.:
📖 Литературная энциклопедия
Платонов А.
Платонов:
📖 Библиологический словарь
Платонов.
Платонов:
📖 История психологии
ПЛАТОНОВ.

Serveis addicionals

💎