Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
A

agrodialog.ru

Registrovaný

Internetový obchod se zahradní technikou "AgroDialog" je vaším spolehlivým partnerem v péči o zahradu Web agrodialog.ru je specializovaný internetový obchod výhradně zaměřený na pr...

Datum aktualizace analýzy stránky: 2026/06/03 22:53:35
Datum poslední aktualizace whois: 2026/05/20 00:22:21
Přesměrováno na: www.agrodialog.ru Aktivní
Stav domény
Registrovaný
Zaplaceno do
31.01.2027
Dostupné od
04.03.2027

Popis webu

📝

Internetový obchod se zahradní technikou "AgroDialog" je vaším spolehlivým partnerem v péči o zahradu

Web agrodialog.ru je specializovaný internetový obchod výhradně zaměřený na prodej moderního zahradního vybavení. Toto je platforma pro ty, kteří oceňují kvalitu, efektivitu a pohodlí při zařizování a péči o příměstské oblasti, parky a zahrady.

Co nabízí internetový obchod AgroDialog?

Webové stránky představují širokou škálu vybavení pokrývající všechny klíčové oblasti péče o trávníky, zahrady a okolní oblasti. Každý uživatel si může vybrat vybavení pro své úkoly – od malých úklidů až po rozsáhlé práce.

Klíčové kategorie produktů:

  • Zahradní traktory a ridery jsou výkonné stroje pro obdělávání velkých ploch. Zahrnují jak klasické zahradní traktory, tak miniridery s nulovým poloměrem otáčení, což zajišťuje vysokou manévrovatelnost v náročném terénu.
  • Sekačky na trávu – od benzínových modelů po akumulátorové a robotické sekačky na trávu. Vhodné pro různé typy trávníků a intenzitu používání.
  • Sekačky a vyžínače – řešení pro bodové sečení trávy, péči o těžko dostupná místa a okrajové oblasti.
  • Zařízení pro seno a čištění půdy – sekačky na seno, sekačky na dlouhou trávu a vyžínače kol, ideální pro letní obyvatele a majitele farem.
  • Péče o trávník – vertikutátory, provzdušňovače, sekačky trávníku a další zařízení pro prevenci a zlepšení stavu trávníku.
  • Úklid zahrad a parků - vysavače (ruční, kolové, nesené), foukače (ruční, batohové, kolové) pro efektivní úklid plochy od listí, pilin a nečistot.
  • Těžba palivového dřeva a likvidace pařezů – štípačky dřeva, drtiče větví a pařezů, včetně užitných vzorů pro profesionály.
  • Dopravní a výkopové práce – samojízdné vozíky, rýhovače, motorové vrtačky a přídavná zařízení.
  • Energetická zařízení a zásobování vodou – benzinové a naftové generátory, motorová čerpadla pro autonomní napájení a zavlažování.
  • Kultivátory a pojízdné traktory – elektrické, bateriové a benzínové modely, které vám umožní obdělávat půdu bez velkého úsilí.

Nejprodávanější – co si zákazníci vybírají?

Stránky vyzdvihují nejoblíbenější produkty, které jsou žádané díky kombinaci ceny, kvality a funkčnosti:

  • Zahradní traktor Alpina AT4 98 HA je výkonný model pro velké plochy.
  • Akumulátorová sekačka Greenworks GD40LM46SP je ekologickým a pohodlným řešením pro péči o trávník.
  • Zahradní minijezdec Eurosystems SLALOM je kompaktní a ovladatelná jednotka.
  • Akumulátorový vertikutátor Greenworks GD40SC36 je účinným nástrojem pro prevenci přerůstání trávníku.
  • Akumulátorový kultivátor Greenworks G40TL je lehký, ale výkonný nástroj pro zpracování půdy.

Funkce webu: pohodlí a služby

Platforma nabízí integrovaný přístup k nákupu vybavení. Uživatel může:

  • Zobrazit katalog podle kategorií;
  • Přidejte své oblíbené produkty do košíku;
  • vzájemně porovnávat modely;
  • Vytvořte si osobní účet pro sledování objednávek a preferencí;
  • Použijte sekce „Oblíbené“ a „Porovnání“.

Pro kontaktování podpory je k dispozici několik kanálů: telefon, e-mail, formulář pro zpětnou vazbu a možnost požádat o hovor.

Kontakty internetového obchodu "AgroDialog"

Telefon: +7 (495) 196-50-56

Zpětné volání: k dispozici na webu

Napište nám: existuje formulář pro zpětnou vazbu

Často kladené otázky o webu agrodialog.ru

Jaké kategorie zařízení jsou na webu prezentovány?

Stránka představuje následující kategorie: zahradní traktory a ridery, sekačky na trávu, pojezdové sekačky, sekačky na seno, sekačky na vysokou trávu, vertikutátory, fukary, vysavače, štípačky dřeva, brusky na větve a pařezy, rýhovače, motorové vrtačky, generátory, motorová čerpadla, kultivátory a pojezdové traktory.

Je k dispozici zařízení napájené baterií?

Ano, katalog obsahuje modely na baterie – sekačky na trávu, vertikutátory, kultivátory a také kosy na baterie.

Mohu produkty před nákupem porovnat?

Ano, stránka vám umožňuje přidávat produkty do sekce „Porovnání“ pro pohodlnou analýzu vlastností a cen.

Kde najdete nejprodávanější produkty?

Nejprodávanější se zobrazují v samostatných blocích pod každou hlavní kategorií – například „Nejprodávanější“ pro sekačky na trávu, vertikutátory a kultivátory.

Jak zadat objednávku?

Objednávka se zadává prostřednictvím nákupního košíku. Po přidání produktů můžete přejít k pokladně, zadat dodací a platební údaje.

SEO skóre
61.64%
90
Dosažené skóre
146
Maximální skóre

Hlavní informace

ℹ️
Titul: Интернет-магазин по продаже садово-парковой техники АгроДиалог
Popis: Интернет-магазин по продаже садово-парковой техники АгроДиалог, садовая техника, продажа садовой техники.
Klíčová slova: бензопилы, триммеры, электрические и бензиновые газонокосилки, мотоблоки, мотокультиваторы, культиваторы, садовые измельчители, бензогенераторы, садовые тракторы и бензокосы
Kódování stránky: utf-8
Velikost souboru stránky: 184 KB

Informace o serveru

🖥️
IP: 45.128.204.139
Umístění: Russia,RU,,,55.7386,37.6068,Europe/Moscow
Kódování: utf-8

Informace Whois

📄
domain_name: agrodialog.ru
update_date: on
update_time:
creation_date: 2008-01-31T21:00:00Z
creation_time: 1201813200
expiration_date: 2027-01-31T21:00:00Z

Nezpracovaná data Whois

📋
            domain:        AGRODIALOG.RU
nserver: ns1.beget.com.
nserver: ns1.beget.pro.
nserver: ns1.beget.ru.
nserver: ns2.beget.com.
nserver: ns2.beget.pro.
nserver: ns2.beget.ru.
state: REGISTERED, DELEGATED, VERIFIED
person: Private Person
registrar: BEGET-RU
admin-contact: whois.beget.com
created: 2008-01-31T21:00:00Z
paid-till: 2027-01-31T21:00:00Z
free-date: 2027-03-04
source: TCI
Last updated on 2026-05-20T00:18:01Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow: /*route=checkout/
Disallow: /*route=account/
Disallow: /*route=information/
Disallow: /*route=extension/
Disallow: /*route=product/
Disallow: /download
Disallow: /system
Disallow: /*?order=
Disallow: /*&order=
Disallow: /*?filter_name=
Disallow: /*&filter_name=
Disallow: /*?filter_sub_category=
Disallow: /*&filter_sub_category=
Disallow: /*?filter_description=
Disallow: /*&filter_description=
Disallow: /*?tracking=
Disallow: /*&tracking=
Disallow: /*option=com_virtuemart
Allow:    /stati?page=
Allow:    /novosti?page=
Disallow: /stati?page=1
Disallow: /novosti?page=1
Disallow: /*&option=com_virtuemart
Disallow: /amp/
Disallow: /amp/*/
Disallow: /*route=product/amp_product
Disallow: /index.php?route=product/amp_product
Disallow: /index.php?route=product/amp_product&product_id=
Disallow: /*?add=

User-agent: Yandex
Disallow: /*route=checkout/
Disallow: /*route=account/
Disallow: /*route=information/
Disallow: /*route=extension/
Disallow: /*route=product/
Disallow: /download
Disallow: /system
Disallow: /*?order=
Disallow: /*&order=
Disallow: /*?filter_name=
Disallow: /*&filter_name=
Disallow: /*?filter_sub_category=
Disallow: /*&filter_sub_category=
Disallow: /*?filter_description=
Disallow: /*&filter_description=
Disallow: /*option=com_virtuemart
Allow:    /stati?page=
Allow:    /novosti?page=
Disallow: /stati?page=1
Disallow: /novosti?page=1
Clean-param: path /index.php
Disallow: /*&option=com_virtuemart
Disallow: /amp/
Disallow: /amp/*/
Disallow: /*route=product/amp_product
Disallow: /index.php?route=product/amp_product
Disallow: /index.php?route=product/amp_product&product_id=
Disallow: /*?add=
Clean-Param: _ym_status-check
Clean-Param: _ym_lang
Sitemap: https://www.agrodialog.ru/yandex_sitemap.xml
Sitemap: https://www.agrodialog.ru/ocfilter_sitemap.xml

User-agent: Googlebot
Disallow: /*route=checkout/
Disallow: /*route=account/
Disallow: /*route=information/
Disallow: /*route=extension/
Disallow: /*route=product/
Disallow: /download
Disallow: /system
Disallow: /*?order=
Disallow: /*&order=
Disallow: /*?filter_name=
Disallow: /*&filter_name=
Disallow: /*?filter_sub_category=
Disallow: /*&filter_sub_category=
Disallow: /*?filter_description=
Disallow: /*&filter_description=
Disallow: /*option=com_virtuemart
Allow:    /stati?page=
Allow:    /novosti?page=
Disallow: /stati?page=1
Disallow: /novosti?page=1
Disallow: /*&option=com_virtuemart
Disallow: /*route=product/amp_product
Disallow: /index.php?route=product/amp_product
Disallow: /index.php?route=product/amp_product&product_id=
Disallow: /*?add=
Sitemap: https://www.agrodialog.ru/google_sitemap.xml
Sitemap: https://www.agrodialog.ru/ocfilter_sitemap.xml        

SEO audit

🔍

Technické SEO

Kód odezvy
HTTP/2 200
Stav 200 OK – stránka se načte správně.
Kódování znaků
Page: utf-8, Header: utf-8
Kódování znaků konzistentní mezi HTML a záhlavími.
Velikost stránky
188534 bytes
Velikost stránky přijatelná pro rychlé načítání.
Zdroje
0 total
Optimální počet zdrojů.
Značky hreflang
hreflang tags
Pokud máte vícejazyčný obsah, přidejte značky hreflang.
Robots.txt
Exists
Byl nalezen soubor Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Soubor Sitemap deklarovaný v souboru robots.txt.
HTTPS
Yes
Zabezpečené připojení HTTPS povoleno.
Komprese
gzip
Pro rychlejší načítání povolena komprese Gzip nebo Zstd.
Ukládání do mezipaměti
max-age=0, no-cache
Správně nastavené hlavičky řízení mezipaměti.
Rychlost stránky
5.13 ms
Výborná rychlost načítání.

SEO na stránce

!
Titul
Интернет-магазин по продаже садово-парковой техники АгроДиалог
Název je příliš dlouhý. Zkraťte na 30–60 znaků, abyste se vyhnuli zkrácení.
Popis metadat
Интернет-магазин по продаже садово-парковой техники АгроДиалог, садовая техника, продажа садовой техники. Lenght:105
Dobrá délka meta popisu (100–160 znaků).
!
Nadpis H1
0 found - ""
Přidejte přesně jeden nadpis H1 s primárními klíčovými slovy.
!
Počet slov
Obsah velmi krátký. Zaměřte se na alespoň 500 slov pro lepší SEO.
!
Kanonický štítek
Přidejte kanonickou značku, abyste předešli problémům s duplicitním obsahem.
Duplicitní meta
[]
Nebyly nalezeny žádné duplicitní značky metadat.
Klíčová slova
бензопилы, триммеры, электрические и бензиновые газонокосилки, мотоблоки, мотокультиваторы, культиваторы, садовые измельчители, бензогенераторы, садовые тракторы и бензокосы
Sada klíčových slov meta (poznámka: nepoužívají je velké vyhledávače).

Obsah a UX

!
Jazyk
Přidejte atribut lang do značky pro usnadnění přístupu a SEO.
Obrázky
0 total, 0 missing ALT
Všechny obrázky mají správný ALT text.
!
Výřez
Přidejte metaznačku viewport pro mobilní odezvu.
!
Otevřete graf
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Přidejte chybějící značky OpenGraph pro sdílení na sociálních sítích:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Strukturovaná data
JSON-LD scripts
Přidejte strukturovaná data (JSON-LD) pro strukturované úryvky a lepší SEO.

Pozice v Google

Hledat fráze - Google

🔍

Pozice v Yandex

Hledat fráze - Yandex

🔍

Doplňkové služby

💎