Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
K

kingstonthisweek.com

Registrovaný
Datum aktualizace analýzy stránky: 2026/02/09 03:31:25
Datum poslední aktualizace whois: 2026/05/21 06:34:34
Přesměrováno na: www.kingstonthisweek.com Aktivní
Stav domény
Registrovaný
Zaplaceno do
06.04.2027
Dostupné od
06.05.2027
SEO skóre
65.07%
95
Dosažené skóre
146
Maximální skóre

Hlavní informace

ℹ️
Titul: Home | Kingston/Frontenac This Week
Popis: ingstonthisweek property=og:site_name><meta content=144435319507370 property=fb:app_id><meta content=website property=og:type><meta content=
Klíčová slova: empty
Kódování stránky: utf-8><meta Znaková sada těla a serveru se liší!
Velikost souboru stránky: 393 KB

Informace o serveru

🖥️
IP: 34.111.67.160
Umístění: United States,US,Kansas City,64184,39.1027,-94.5778,America/Chicago
Kódování: utf-8

Informace Whois

📄
domain_name: kingstonthisweek.com
update_date: 2026-04-09T15:03:10Z
update_time: 1775746990
creation_date: 1999-04-06T04:00:00Z
creation_time: 923371200
expiration_date: 2027-04-06T04:00:00Z

Nezpracovaná data Whois

📋
            Domain Name: KINGSTONTHISWEEK.COM
Registrar: Webnames.ca Inc.
Domain Status: client delete prohibited
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 1999-04-06T04:00:00Z
Registry Expiry Date: 2027-04-06T04:00:00Z
Updated Date: 2026-04-09T15:03:10Z
Name Server: NS-CLOUD-B1.GOOGLEDOMAINS.COM
Name Server: NS-CLOUD-B2.GOOGLEDOMAINS.COM
Name Server: NS-CLOUD-B3.GOOGLEDOMAINS.COM
Name Server: NS-CLOUD-B4.GOOGLEDOMAINS.COM
REGISTRAR Contact: Webnames.ca Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-05-21T06:34:34Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /*?
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Allow: /sitemap-story.xml?
Allow: /sitemap-wired-video.xml?
Allow: /sitemap-exclusive-video.xml?
Allow: /*?r
Allow: /*?amu

User-agent: Googlebot-News
Disallow: /category/sponsored/
Disallow: /sponsored/
Disallow: /category/uncategorized/

User-agent: omgilibot
Disallow: /

User-agent: omgili
Disallow: /

Sitemap: https://www.kingstonthisweek.com/sitemap.xml
Sitemap: https://www.kingstonthisweek.com/sitemap-news.xml
Sitemap: https://www.kingstonthisweek.com/sitemap-category.xml
Sitemap: https://www.kingstonthisweek.com/sitemap-video.xml
Sitemap: https://www.kingstonthisweek.com/sitemap-old.xml
Sitemap: https://www.kingstonthisweek.com/sitemap-static.xml        

SEO audit

🔍

Technické SEO

Kód odezvy
HTTP/2 200
Stav 200 OK – stránka se načte správně.
!
Kódování znaků
Page: utf-8>
Neshoda kódování znaků mezi hlavičkami HTML a HTTP.
Velikost stránky
402729 bytes
Velikost stránky přijatelná pro rychlé načítání.
Zdroje
0 total
Optimální počet zdrojů.
Značky hreflang
hreflang tags
Pokud máte vícejazyčný obsah, přidejte značky hreflang.
Robots.txt
Exists
Byl nalezen soubor Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Soubor Sitemap deklarovaný v souboru robots.txt.
HTTPS
Yes
Zabezpečené připojení HTTPS povoleno.
Komprese
gzip
Pro rychlejší načítání povolena komprese Gzip nebo Zstd.
Ukládání do mezipaměti
private,public, max-age=180
Správně nastavené hlavičky řízení mezipaměti.
Rychlost stránky
4.56 ms
Výborná rychlost načítání.

SEO na stránce

Titul
Home | Kingston/Frontenac This Week
Dobrá délka názvu (30-60 znaků).
Popis metadat
ingstonthisweek property=og:site_name>
Dobrá délka meta popisu (100–160 znaků).
!
Nadpis H1
0 found - ""
Přidejte přesně jeden nadpis H1 s primárními klíčovými slovy.
!
Počet slov
Obsah velmi krátký. Zaměřte se na alespoň 500 slov pro lepší SEO.
!
Kanonický štítek
Přidejte kanonickou značku, abyste předešli problémům s duplicitním obsahem.
Duplicitní meta
[]
Nebyly nalezeny žádné duplicitní značky metadat.
Klíčová slova
empty
Sada klíčových slov meta (poznámka: nepoužívají je velké vyhledávače).

Obsah a UX

!
Jazyk
Přidejte atribut lang do značky pro usnadnění přístupu a SEO.
Obrázky
0 total, 0 missing ALT
Všechny obrázky mají správný ALT text.
!
Výřez
Přidejte metaznačku viewport pro mobilní odezvu.
!
Otevřete graf
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Přidejte chybějící značky OpenGraph pro sdílení na sociálních sítích:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Strukturovaná data
JSON-LD scripts
Přidejte strukturovaná data (JSON-LD) pro strukturované úryvky a lepší SEO.

Doplňkové služby

💎