Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
V

vedu.ru

Registrovaný
Datum aktualizace analýzy stránky: 2026/05/17 10:46:49
Datum poslední aktualizace whois: 2026/06/08 18:17:58
Stav domény
Registrovaný
Zaplaceno do
04.10.2026
Dostupné od
05.11.2026

Informace Whois

📄
domain_name: vedu.ru
update_date: on
update_time:
creation_date: 2001-10-04T20:00:00Z
creation_time: 1002225600
expiration_date: 2026-10-04T21:00:00Z

Nezpracovaná data Whois

📋
            domain:        VEDU.RU
nserver: ns1.dnseven.com.
nserver: ns2.dnseven.net.
state: REGISTERED, DELEGATED, UNVERIFIED
person: Private Person
registrar: ATEX-RU
admin-contact: https://whois.atex.ru/?c=vedu.ru
created: 2001-10-04T20:00:00Z
paid-till: 2026-10-04T21:00:00Z
free-date: 2026-11-05
source: TCI
Last updated on 2026-06-08T18:13:01Z

Robots.txt

🤖
			Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_news.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_bigencdic.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_bigencdic-1.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_bigencdic-2.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_bigencdic-3.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_expdic.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_expdic-1.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_expdic-2.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_expdic-3.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_expdic-4.xml
Sitemap: https://www.vedu.ru/sitemap_expdic-5.xml

User-agent: *
Disallow: /admin/
Disallow: /dev~
Disallow: /contents/
Disallow: /sites/
Disallow: /account/

User-agent: Yandex
Disallow:
Clean-param: blog&history_string&utm /bigencdic/*/
Clean-param: blog&history_string&utm /expdic/*/
Host: https://www.vedu.ru        

Pozice v Google

Hledat fráze - Google

🔍
Pozice Fráze Strana Úryvek
1www веду ru/
1готов значение слова/expdic/51474/
1девчонки что значит/expdic/52391/
2энциклопедический словарь онлайн/bigencdic/
2лексическое значение примет/expdic/95560/
3однолетки/
3словарь латынь обыкновенный/
3темы курсовых работ финансовый анализ/article/id/finansov...
3плутовка это/expdic/88208/
3энциклопедический словарь слова/bigencdic/

Pozice v Yandex

Hledat fráze - Yandex

🔍

Doplňkové služby

💎