Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.whatsupcams.com

Registrovaný
Snímek obrazovky www.whatsupcams.com
Snímek obrazovky webu
Datum aktualizace analýzy stránky: 2026/06/12 19:58:09
Datum poslední aktualizace whois: 2026/07/08 16:04:02
Stav domény
Registrovaný
Zaplaceno do
10.07.2027
Dostupné od
09.08.2027
SEO skóre
63.01%
92
Dosažené skóre
146
Maximální skóre

Hlavní informace

ℹ️
Titul: WEBCAM LIVE Streaming Around the world - HOST one WHATSUPCAMS
Popis: The best live streaming webcam around the world. Host one Whatsupcams and prome your view. Webcam Pyramids, Webcam Venice, Webcam Rome, webcam Croatia ....
Klíčová slova: neznámý
Kódování stránky: utf-8
Velikost souboru stránky: 207 KB

Informace o serveru

🖥️
IP: 51.91.81.216
Umístění: France,FR,48.8582,2.3387,Europe/Paris
Kódování: utf-8
Provozováno na: php/8.1.33

Seznam metaznaček

🏷️

Interní odkazy

🔗

Externí odkazy

🌐

Informace Whois

📄
domain_name: whatsupcams.com
update_date: 2026-06-15T00:36:14Z
update_time: 1781483774
creation_date: 2013-07-10T16:03:30Z
creation_time: 1373472210
expiration_date: 2027-07-10T16:03:30Z

Nezpracovaná data Whois

📋
            Domain Name: WHATSUPCAMS.COM
Registrar: Gransy, s.r.o.
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2013-07-10T16:03:30Z
Registry Expiry Date: 2027-07-10T16:03:30Z
Updated Date: 2026-06-15T00:36:14Z
Name Server: FREEDNS1.NEOSERV.SI
Name Server: FREEDNS2.NEOSERV.SI
Name Server: FREEDNS3.NEOSERV.SI
Name Server: FREEDNS4.NEOSERV.SI
REGISTRAR Contact: Gransy, s.r.o.
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-08T16:04:02Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow:

Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/webcams-sitemap1.xml
Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/webcams-sitemap2.xml
Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/webcams-sitemap3.xml
Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/webcams-sitemap4.xml
Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/country-sitemap.xml
Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/region-sitemap.xml
Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/town-sitemap1.xml
Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/town-sitemap2.xml
Sitemap: http://www.whatsupcams.com/en/page-sitemap.xml
        

SEO audit

🔍

Technické SEO

Kód odezvy
200
Stav 200 OK – stránka se načte správně.
Kódování znaků
Page: utf-8, Header: utf-8
Kódování znaků konzistentní mezi HTML a záhlavími.
Velikost stránky
212493 bytes
Velikost stránky přijatelná pro rychlé načítání.
!
Zdroje
126 total
Příliš mnoho zdrojů. Optimalizujte a kombinujte soubory pro lepší výkon.
Značky hreflang
8 hreflang tags
Značky hreflang nalezené pro vícejazyčné SEO.
Robots.txt
Exists
Byl nalezen soubor Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Soubor Sitemap deklarovaný v souboru robots.txt.
HTTPS
Yes
Zabezpečené připojení HTTPS povoleno.
Komprese
gzip
Pro rychlejší načítání povolena komprese Gzip nebo Zstd.
!
Ukládání do mezipaměti
Not set
Přidejte hlavičky kontroly mezipaměti, abyste zvýšili rychlost načítání pro vracející se návštěvníky.
Rychlost stránky
0.9 ms
Výborná rychlost načítání.

SEO na stránce

!
Titul
WEBCAM LIVE Streaming Around the world - HOST one WHATSUPCAMS
Název je příliš dlouhý. Zkraťte na 30–60 znaků, abyste předešli zkrácení.
Popis metadat
The best live streaming webcam around the world. Host one Whatsupcams and prome your view. Webcam Pyramids, Webcam Venice, Webcam Rome, webcam Croatia .... Lenght:155
Dobrá délka meta popisu (100–160 znaků).
!
Nadpis H1
0 found - ""
Přidejte přesně jeden nadpis H1 s primárními klíčovými slovy.
!
Počet slov
192
Obsah velmi krátký. Zaměřte se na alespoň 500 slov pro lepší SEO.
!
Kanonický štítek
Přidejte kanonickou značku, abyste předešli problémům s duplicitním obsahem.
!
Duplicitní meta
{"generator":2}
Odstraňte duplicitní značky metadat, abyste předešli konfliktům.
Klíčová slova
Meta klíčová slova jsou volitelná (nepoužívají je velké vyhledávače).

Obsah a UX

Jazyk
en-us
Atribut jazyka správně nastaven.
!
Obrázky
48 total, 30 missing ALT
Přidejte do obrázků text ALT pro usnadnění a SEO.
Výřez
width=device-width, initial-scale=1
Metaznačka Viewport správně nastavena pro mobilní zařízení.
Otevřete graf
All OG tags present.
Jsou přítomny všechny základní značky OpenGraph.
Strukturovaná data
1 JSON-LD scripts
Byla nalezena strukturovaná data (JSON-LD).

Pozice v Google

Hledat fráze - Google

🔍
Pozice Fráze Strana Úryvek
1live camming/en/
2living cams/en/
3living cam live/en/
5lives cam/en/

Doplňkové služby

💎