Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.desura.com

Εγγεγραμμένος
Στιγμιότυπο οθόνης www.desura.com
Στιγμιότυπο οθόνης ιστότοπου
Ημερομηνία ενημέρωσης ανάλυσης σελίδας: 2026/06/05 07:09:35
Ημερομηνία τελευταίας ενημέρωσης whois: 2026/06/11 18:46:06
Ανακατεύθυνση στο: www.desura.games Ενεργός
Κατάσταση Τομέα
Εγγεγραμμένος
Πληρώθηκε μέχρι
13.06.2027
Διαθέσιμο από
13.07.2027
Βαθμολογία SEO
84.93%
124
Επιτευχθείσα βαθμολογία
146
Μέγιστη βαθμολογία

Βασικές Πληροφορίες

ℹ️
Τίτλος: Play Free Online Games on Desura
Περιγραφή: Have you played games on other sites that are similar in style to Crazy Games, Kizi, Friv or Poki games? Now, there’s no need to switch between platforms!
Λέξεις-κλειδιά: άγνωστος
Κωδικοποίηση σελίδας: utf-8
Μέγεθος αρχείου σελίδας: 814 KB

Πληροφορίες διακομιστή

🖥️
IP: 77.222.61.35
Τοποθεσία: Russia,RU,,,55.7386,37.6068,Europe/Moscow
Διακομιστής Http: nginx/1.30.2
Κωδικοποίηση: utf-8
Τροφοδοτείται από: php/8.1.32

Λίστα μετα-ετικέτες

🏷️

Εσωτερικοί σύνδεσμοι

🔗

Εξωτερικοί σύνδεσμοι

🌐

Πληροφορίες Whois

📄
domain_name: desura.com
update_date: 2026-05-31T11:05:16Z
update_time: 1780225516
creation_date: 2020-06-13T18:45:48Z
creation_time: 1592073948
expiration_date: 2027-06-13T18:45:48Z

Whois Raw Data

📋
            Domain Name: DESURA.COM
Registrar: TurnCommerce, Inc. DBA NameBright.com
Domain Status: active
Creation Date: 2020-06-13T18:45:48Z
Registry Expiry Date: 2027-06-13T18:45:48Z
Updated Date: 2026-05-31T11:05:16Z
Name Server: AIDA.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: AUSTIN.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: TurnCommerce, Inc. DBA NameBright.com
>>> Last update of RDAP database: 2026-06-11T18:46:06Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: /
Disallow: /?search=
Disallow: /admin/
Disallow: /files/games/
Allow: /files/games/*.swf$
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-en.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-bg.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-cs.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-da.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-de.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-el.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-es.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-fr.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-hu.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-it.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-nl.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-pl.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-ro.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-sk.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-sv.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-th.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-tr.xml
Sitemap: https://www.desura.com/sitemap-vi.xml        

Έλεγχος SEO

🔍

Τεχνικό SEO

Κωδικός απόκρισης
200
Κατάσταση 200 OK - η σελίδα φορτώνεται σωστά.
Κωδικοποίηση χαρακτήρων
Page: utf-8, Header: utf-8
Κωδικοποίηση χαρακτήρων συνεπής μεταξύ HTML και κεφαλίδων.
Μέγεθος σελίδας
833894 bytes
Μέγεθος σελίδας αποδεκτό για γρήγορη φόρτωση.
!
Πόροι
184 total
Πάρα πολλοί πόροι. Βελτιστοποιήστε και συνδυάστε αρχεία για καλύτερη απόδοση.
Ετικέτες Hreflang
19 hreflang tags
Βρέθηκαν ετικέτες Hreflang για πολύγλωσσο SEO.
Robots.txt
Exists
Βρέθηκε το αρχείο Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Ο χάρτης ιστότοπου δηλώθηκε στο robots.txt.
HTTPS
Yes
Ενεργοποιήθηκε η ασφαλής σύνδεση HTTPS.
Συμπίεση
gzip
Η συμπίεση Gzip ή Zstd ενεργοποιήθηκε για ταχύτερη φόρτωση.
Προσωρινή αποθήκευση
no-store, no-cache, must-revalidate
Οι κεφαλίδες ελέγχου προσωρινής μνήμης έχουν οριστεί σωστά.
Ταχύτητα σελίδας
3.75 ms
Εξαιρετική ταχύτητα φόρτωσης.

SEO στη σελίδα

Τίτλος
Play Free Online Games on Desura
Καλό μήκος τίτλου (30-60 χαρακτήρες).
Meta Περιγραφή
Have you played games on other sites that are similar in style to Crazy Games, Kizi, Friv or Poki games? Now, there’s no need to switch between platforms! Lenght:154
Καλό μήκος περιγραφής meta (100-160 χαρακτήρες).
!
Επικεφαλίδα Η1
5 found - "Free Online Games"
Χρησιμοποιήστε μόνο μία επικεφαλίδα H1 ανά σελίδα. Αφαιρέστε τις επιπλέον ετικέτες H1.
Καταμέτρηση λέξεων
7672
Περιεχόμενο πολύ περιεκτικό. Εξετάστε το ενδεχόμενο να σπάσετε σε πολλές σελίδες εάν είναι πολύ μεγάλες.
!
Κανονική ετικέτα
Προσθέστε κανονική ετικέτα για να αποτρέψετε προβλήματα διπλού περιεχομένου.
Διπλότυπο Meta
[]
Δεν βρέθηκαν διπλότυπες μετα-ετικέτες.
Λέξεις-κλειδιά
Οι λέξεις-κλειδιά meta είναι προαιρετικές (δεν χρησιμοποιούνται από μεγάλες μηχανές αναζήτησης).

Περιεχόμενο και UX

Γλώσσα
en
Το χαρακτηριστικό γλώσσας έχει οριστεί σωστά.
εικόνες
67 total, 0 missing ALT
Όλες οι εικόνες έχουν το κατάλληλο κείμενο ALT.
Θύρα προβολής
width=device-width, initial-scale=1
Η μετα-ετικέτα θύρας προβολής έχει ρυθμιστεί σωστά για κινητές συσκευές.
Ανοίξτε το γράφημα
All OG tags present.
Υπάρχουν όλες οι βασικές ετικέτες OpenGraph.
Δομημένα Δεδομένα
1 JSON-LD scripts
Βρέθηκαν δομημένα δεδομένα (JSON-LD).

Πρόσθετες Υπηρεσίες

💎