Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
A

aspireapp.com

Registreeritud
Ekraanipilt aspireapp.com
Veebisaidi ekraanipilt
Lehekülje analüüsi värskendamise kuupäev: 2026/05/29 15:08:50
Viimase whoisi värskenduse kuupäev: 2026/07/03 12:06:19
Domeeni olek
Registreeritud
Makstud kuni
12.02.2027
Saadaval alates
14.03.2027
SEO skoor
74.66%
109
Tulemus saavutatud
146
Maksimaalne punktisumma

Peamine teave

ℹ️
Pealkiri: All-in-one Finance For Growing Businesses - Aspire
Kirjeldus: All-in-one Finance For Growing Businesses
Märksõnad: empty
Lehekülje kodeering: utf-8
Lehekülje faili suurus: 333 KB

Serveriteave

🖥️
IP: 54.151.138.118
Asukoht: Singapore,SG,Singapore,17,1.2872,103.8507,Asia/Singapore
HTTP-server: nginx/1.30.0
Kodeerimine: utf-8

Meta siltide loend

🏷️

Sisemised lingid

🔗

Välised lingid

🌐

Whoisi teave

📄
domain_name: aspireapp.com
update_date: 2026-02-13T07:25:04Z
update_time: 1770967504
creation_date: 2015-02-12T19:41:37Z
creation_time: 1423770097
expiration_date: 2027-02-12T19:41:37Z

Whois töötlemata andmed

📋
            Domain Name: ASPIREAPP.COM
Registrar: GoDaddy.com, LLC
Domain Status: client delete prohibited
Domain Status: client renew prohibited
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: client update prohibited
Creation Date: 2015-02-12T19:41:37Z
Registry Expiry Date: 2027-02-12T19:41:37Z
Updated Date: 2026-02-13T07:25:04Z
Name Server: NS-1481.AWSDNS-57.ORG
Name Server: NS-1677.AWSDNS-17.CO.UK
Name Server: NS-682.AWSDNS-21.NET
Name Server: NS-69.AWSDNS-08.COM
REGISTRAR Contact: GoDaddy.com, LLC
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-03T12:06:19Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: /
Disallow: /search
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: Googlebot
Allow: /swift-code-checker/
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: Bingbot
Allow: /swift-code-checker/
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: Slurp
Allow: /swift-code-checker/
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: DuckDuckBot
Allow: /swift-code-checker/
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: Yandex
Allow: /swift-code-checker/
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: Baidu
Allow: /swift-code-checker/
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: msnbot
Allow: /swift-code-checker/
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: AhrefsBot
Allow: /swift-code-checker/
Disallow: /*page=*
Disallow: /*?

User-agent: *
Disallow: /swift-code-checker/
Disallow: /*?

Sitemap: https://aspireapp.com/sitemap.xml
Sitemap: https://aspireapp.com/zh-SG/sitemap.xml
Sitemap: https://aspireapp.com/hk/sitemap.xml
Sitemap: https://aspireapp.com/zh-HK/sitemap.xml
Sitemap: https://aspireapp.com/zh-Hans-HK/sitemap.xml
Sitemap: https://aspireapp.com/us/sitemap.xml
Sitemap: https://aspireapp.com/au/sitemap.xml        

SEO audit

🔍

Tehniline SEO

Vastuse kood
200
Olek 200 OK – leht laaditakse õigesti.
Märkide kodeerimine
Page: utf-8, Header: utf-8
HTML-i ja päiste vaheline märgikodeering on ühtlane.
Lehekülje suurus
341263 bytes
Lehekülje suurus kiireks laadimiseks vastuvõetav.
!
Vahendid
79 total
Liiga palju ressursse. Parema jõudluse saavutamiseks optimeerige ja kombineerige faile.
Hreflangi sildid
0 hreflang tags
Kui teil on mitmekeelne sisu, lisage hreflang-sildid.
Robots.txt
Exists
Leiti fail Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Saidikaart on deklareeritud failis robots.txt.
HTTPS
Yes
Turvaline HTTPS-ühendus on lubatud.
Kokkusurumine
gzip
Kiiremaks laadimiseks on lubatud Gzip- või Zstd-tihendamine.
!
Vahemällu salvestamine
Not set
Lisage vahemälu juhtimise päised, et parandada korduvate külastajate laadimiskiirust.
Lehekülje kiirus
4.43 ms
Suurepärane laadimiskiirus.

On-Page SEO

Pealkiri
All-in-one Finance For Growing Businesses - Aspire
Hea pealkirja pikkus (30-60 tähemärki).
!
Meta kirjeldus
All-in-one Finance For Growing Businesses Lenght:41
Meta kirjeldus liiga lühike. Laiendage 100–160 tähemärgini.
H1 Pealkiri
1 found - "The Financial OS For Modern Businesses"
Hea – leitud üks H1 pealkiri.
Sõnade arv
663
Hea sisu pikkus (soovitatav on 500-2000 sõna).
!
Kanooniline silt
Lisage kanooniline silt, et vältida dubleeriva sisuga probleeme.
Dubleeri meta
[]
Dubleerivaid metasilte ei leitud.
Märksõnad
empty
Meta märksõnade komplekt (märkus: suuremad otsingumootorid ei kasuta).

Sisu ja UX

Keel
en
Keele atribuut on õigesti seadistatud.
!
Pildid
61 total, 61 missing ALT
Juurdepääsetavuse ja SEO jaoks lisage piltidele ALT-tekst.
Vaateport
width=device-width, initial-scale=1
Vaateava metasilt on mobiilseadmete jaoks õigesti seadistatud.
!
Ava graafik
Missing: og:url
Lisage sotsiaalmeedias jagamiseks puuduvad OpenGraphi sildid:og:url
Struktureeritud andmed
3 JSON-LD scripts
Leiti struktureeritud andmed (JSON-LD).

Positsioonid sisse Google

Otsi fraase - Google

🔍
positsioon Fraas Lehekülg Katkend
9year on year/blog/year-over-year...

Lisateenused

💎