Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
E

engineering.asu.edu

Registreeritud
Ekraanipilt engineering.asu.edu
Veebisaidi ekraanipilt
Lehekülje analüüsi värskendamise kuupäev: 2026/03/24 00:49:30
Viimase whoisi värskenduse kuupäev: 2026/07/19 11:46:06
Domeeni olek
Registreeritud
Makstud kuni
31.07.2027
Saadaval alates
30.08.2027
SEO skoor
74.66%
109
Tulemus saavutatud
146
Maksimaalne punktisumma

Peamine teave

ℹ️
Pealkiri: Ira A. Fulton Schools of Engineering | Arizona State University
Kirjeldus: The Ira A. Fulton Schools of Engineering at Arizona State University is the largest and most comprehensive engineering program in the U.S.
Märksõnad: unknown
Lehekülje kodeering: utf-8
Lehekülje faili suurus: 298 KB

Serveriteave

🖥️
IP: 141.193.213.20
Asukoht: United States,US,37.751,-97.822,America/Chicago
HTTP-server: cloudflare
Kodeerimine: utf-8
Toiteallikaks: wp engine

Meta siltide loend

🏷️

Sisemised lingid

🔗

Välised lingid

🌐

Whoisi teave

📄
update_date: 03-Jun-2026
update_time: 1780444800
expiration_date: 31-Jul-2027
expiration_time: 1816992000

Whois töötlemata andmed

📋
            This Registry database contains ONLY .EDU domains.
The data in the EDUCAUSE Whois database is provided
by EDUCAUSE for information purposes in order to
assist in the process of obtaining information about
or related to .edu domain registration records.
The EDUCAUSE Whois database is authoritative for the
.EDU domain.
A Web interface for the .EDU EDUCAUSE Whois Server is
available at: http://whois.educause.edu
By submitting a Whois query, you agree that this information
will not be used to allow, enable, or otherwise support
the transmission of unsolicited commercial advertising or
solicitations via e-mail. The use of electronic processes to
harvest information from this server is generally prohibited
except as reasonably necessary to register or modify .edu
domain names.
-------------------------------------------------------------
Domain Name: ASU.EDU
Registrant:
Arizona State University
University Technology Office
P.O. Box 876312
Tempe, AZ 85287-6312
USA
Administrative Contact:
David McKee
Arizona State University
University Technology Office
P.O. Box 876312
Tempe, AZ 85287-6312
USA
+1.4809654016
[email protected]
Technical Contact:
ASU IT Service Center
Arizona State University
University Technology Office
Box 876312
Tempe, AZ 85287-6312
USA
+1.8552785080
[email protected]
Name Servers:
A1-63.AKAM.NET
A7-64.AKAM.NET
A22-66.AKAM.NET
A10-64.AKAM.NET
A11-65.AKAM.NET
A4-67.AKAM.NET
Domain record activated: 27-Jul-1987
Domain record last updated: 03-Jun-2026
Domain expires: 31-Jul-2027

Robots.txt

🤖
			Crawl-delay: 10
# START YOAST BLOCK
# ---------------------------
User-agent: *
Disallow:

Sitemap: https://engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://eventguide.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://ras.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://scholarships.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://career.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://epics.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://outreach.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://poly.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://ssebe.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://scai.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://pdt.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://sbhse.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://engineering.asu.edu/proposers-day/sitemap_index.xml
Sitemap: https://ruralenergy.asu.edu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://prod-asudivi.fsewp.asu.edu/stam-old/sitemap_index.xml
Sitemap: https://sensip.engineering.asu.edu/sitemap_index.xml
# ---------------------------
# END YOAST BLOCK        

SEO audit

🔍

Tehniline SEO

Vastuse kood
200
Olek 200 OK – leht laaditakse õigesti.
Märkide kodeerimine
Page: utf-8, Header: utf-8
HTML-i ja päiste vaheline märgikodeering on ühtlane.
Lehekülje suurus
305379 bytes
Lehekülje suurus kiireks laadimiseks vastuvõetav.
!
Vahendid
119 total
Liiga palju ressursse. Parema jõudluse saavutamiseks optimeerige ja kombineerige faile.
Hreflangi sildid
0 hreflang tags
Kui teil on mitmekeelne sisu, lisage hreflang-sildid.
Robots.txt
Exists
Leiti fail Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Saidikaart on deklareeritud failis robots.txt.
HTTPS
Yes
Turvaline HTTPS-ühendus on lubatud.
!
Kokkusurumine
br
Failide suuruse vähendamiseks lubage gzip- või zstd-tihendamine.
Vahemällu salvestamine
max-age=600, must-revalidate
Vahemälu juhtimise päised on õigesti seadistatud.
Lehekülje kiirus
5.15 ms
Suurepärane laadimiskiirus.

On-Page SEO

!
Pealkiri
Ira A. Fulton Schools of Engineering | Arizona State University
Pealkiri on liiga pikk. Kärpimise vältimiseks vähendage 30–60 tähemärgini.
Meta kirjeldus
The Ira A. Fulton Schools of Engineering at Arizona State University is the largest and most comprehensive engineering program in the U.S. Lenght:138
Hea metakirjelduse pikkus (100-160 tähemärki).
H1 Pealkiri
1 found - "How tiny drug carriers could transform brain treatment"
Hea – leitud üks H1 pealkiri.
Sõnade arv
503
Hea sisu pikkus (soovitatav on 500-2000 sõna).
!
Kanooniline silt
Lisage kanooniline silt, et vältida dubleeriva sisuga probleeme.
!
Dubleeri meta
{"viewport":2,"msapplication-tileimage":2}
Konfliktide vältimiseks eemaldage dubleerivad metasildid.
Märksõnad
unknown
Meta märksõnade komplekt (märkus: suuremad otsingumootorid ei kasuta).

Sisu ja UX

Keel
en-us
Keele atribuut on õigesti seadistatud.
!
Pildid
20 total, 2 missing ALT
Lisage piltidele juurdepääsetavuse ja SEO jaoks ALT-tekst.
Vaateport
width=device-width, initial-scale=1, shrink-to-fit=no
Vaateava metasilt on mobiilseadmete jaoks õigesti seadistatud.
Ava graafik
All OG tags present.
Kõik olulised OpenGraphi sildid on olemas.
Struktureeritud andmed
1 JSON-LD scripts
Leiti struktureeritud andmed (JSON-LD).

Positsioonid sisse Google

Otsi fraase - Google

🔍
positsioon Fraas Lehekülg Katkend
29furi/
43foce/
50джеймс адамс/

Lisateenused

💎