Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
R

regnan.com

Registreeritud
Ekraanipilt regnan.com
Veebisaidi ekraanipilt
Lehekülje analüüsi värskendamise kuupäev: 2026/03/15 22:54:16
Viimase whoisi värskenduse kuupäev: 2026/08/01 18:46:14
Domeeni olek
Registreeritud
Makstud kuni
28.01.2027
Saadaval alates
27.02.2027
SEO skoor
56.16%
82
Tulemus saavutatud
146
Maksimaalne punktisumma

Peamine teave

ℹ️
Pealkiri: Regnan
Kirjeldus: teadmata
Märksõnad: teadmata
Lehekülje kodeering: utf-8
Lehekülje faili suurus: 97 KB

Serveriteave

🖥️
IP: 141.193.213.20
Asukoht: United States,US,,,37.751,-97.822,America/Chicago
HTTP-server: cloudflare
Kodeerimine: utf-8
Toiteallikaks: wp engine

Meta siltide loend

🏷️

Sisemised lingid

🔗

Välised lingid

🌐

Whoisi teave

📄
domain_name: regnan.com
update_date: 2025-07-17T04:16:15Z
update_time: 1752725775
creation_date: 2007-01-28T22:49:20Z
creation_time: 1170024560
expiration_date: 2027-01-28T22:49:20Z

Whois töötlemata andmed

📋
            Domain Name: REGNAN.COM
Registrar: CSC Corporate Domains, Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2007-01-28T22:49:20Z
Registry Expiry Date: 2027-01-28T22:49:20Z
Updated Date: 2025-07-17T04:16:15Z
Name Server: NS1.PERPETUAL.COM.AU
Name Server: NS2.PERPETUAL.COM.AU
Name Server: NS3.PERPETUAL.COM.AU
Name Server: NS4.PERPETUAL.COM.AU
REGISTRAR Contact: CSC Corporate Domains, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-08-01T18:46:14Z

Robots.txt

🤖
			Crawl-delay: 10
# START YOAST BLOCK
# ---------------------------
User-agent: *
Disallow:

Sitemap: https://regnan.com/sitemap_index.xml
Sitemap: https://regnan.com/uk/sitemap_index.xml
Sitemap: https://regnan.com/eu/sitemap_index.xml
Sitemap: https://regnan.com/us/sitemap_index.xml
Sitemap: https://regnan.com/sg/sitemap_index.xml
# ---------------------------
# END YOAST BLOCK        

SEO audit

🔍

Tehniline SEO

Vastuse kood
200
Olek 200 OK – leht laaditakse õigesti.
Märkide kodeerimine
Page: utf-8, Header: utf-8
HTML-i ja päiste vaheline märgikodeering on ühtlane.
Lehekülje suurus
100310 bytes
Lehekülje suurus kiireks laadimiseks vastuvõetav.
!
Vahendid
67 total
Liiga palju ressursse. Parema jõudluse saavutamiseks optimeerige ja kombineerige faile.
Hreflangi sildid
0 hreflang tags
Kui teil on mitmekeelne sisu, lisage hreflang-sildid.
Robots.txt
Exists
Leiti fail Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Saidikaart on deklareeritud failis robots.txt.
HTTPS
Yes
Turvaline HTTPS-ühendus on lubatud.
!
Kokkusurumine
br
Failide suuruse vähendamiseks lubage gzip- või zstd-tihendamine.
Vahemällu salvestamine
max-age=600, must-revalidate
Vahemälu juhtimise päised on õigesti seadistatud.
Lehekülje kiirus
7.60 ms
Suurepärane laadimiskiirus.

On-Page SEO

!
Pealkiri
Regnan
Pealkiri liiga lühike. Parema SEO saavutamiseks laiendage 30–60 tähemärgini.
!
Meta kirjeldus
Lenght:0
Lisage metakirjeldus (soovitatav 100–160 tähemärki).
!
H1 Pealkiri
0 found - ""
Lisage täpselt üks H1 pealkiri peamiste märksõnadega.
Sõnade arv
3475
Sisu väga põhjalik. Kui see on liiga pikk, kaaluge mitmeks leheküljeks jagamist.
!
Kanooniline silt
Lisage kanooniline silt, et vältida dubleeriva sisuga probleeme.
Dubleeri meta
[]
Dubleerivaid metasilte ei leitud.
Märksõnad
Meta märksõnad on valikulised (suured otsingumootorid ei kasuta).

Sisu ja UX

!
Keel
Juurdepääsetavuse ja SEO jaoks lisage märgendile atribuut lang.
!
Pildid
33 total, 33 missing ALT
Juurdepääsetavuse ja SEO jaoks lisage piltidele ALT-tekst.
Vaateport
width=device-width, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0
Vaateava metasilt on mobiilseadmete jaoks õigesti seadistatud.
!
Ava graafik
Missing: og:description
Lisage sotsiaalmeedias jagamiseks puuduvad OpenGraphi sildid:og:description
Struktureeritud andmed
1 JSON-LD scripts
Leiti struktureeritud andmed (JSON-LD).

Lisateenused

💎