Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.squawka.com

Registreeritud
Ekraanipilt www.squawka.com
Veebisaidi ekraanipilt
Lehekülje analüüsi värskendamise kuupäev: 2026/06/13 13:34:57
Viimase whoisi värskenduse kuupäev: 2026/03/29 05:55:12
Domeeni olek
Registreeritud
Makstud kuni
19.05.2026
Saadaval alates
18.06.2026
SEO skoor
66.44%
97
Tulemus saavutatud
146
Maksimaalne punktisumma

Peamine teave

ℹ️
Pealkiri: Squawka | Football News, Stats, Quizzes & Predictions | EPL
Kirjeldus: Football news, stats, quizzes, predictions and match analysis from the Premier League, Champions League, La Liga and more.
Märksõnad: teadmata
Lehekülje kodeering: utf-8
Lehekülje faili suurus: 274 KB

Serveriteave

🖥️
IP: 104.18.8.210
Asukoht: ,,,,,,
HTTP-server: cloudflare
Kodeerimine: utf-8

Meta siltide loend

🏷️

Sisemised lingid

🔗

Välised lingid

🌐

Whoisi teave

📄
domain_name: squawka.com
update_date: 2023-11-01T14:28:33Z
update_time: 1698848913
creation_date: 2011-05-19T10:41:58Z
creation_time: 1305801718
expiration_date: 2026-05-19T10:41:58Z

Whois töötlemata andmed

📋
            Domain Name: SQUAWKA.COM
Registrar: NameCheap, Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2011-05-19T10:41:58Z
Registry Expiry Date: 2026-05-19T10:41:58Z
Updated Date: 2023-11-01T14:28:33Z
Name Server: CLARA.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: LEX.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: NameCheap, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-03-29T05:55:12Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *

Disallow: /wp-admin/
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Disallow: /cdn-cgi/*

Sitemap: https://www.squawka.com/en/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.squawka.com/en/sitemap-news.xml
Sitemap: https://www.squawka.com/nl/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.squawka.com/nl/sitemap-news.xml
Sitemap: https://www.squawka.com/us/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.squawka.com/us/sitemap-news.xml
Sitemap: https://www.squawka.com/us-es/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.squawka.com/us-es/sitemap-news.xml
        

SEO audit

🔍

Tehniline SEO

Vastuse kood
200
Olek 200 OK – leht laaditakse õigesti.
Märkide kodeerimine
Page: utf-8, Header: utf-8
HTML-i ja päiste vaheline märgikodeering on ühtlane.
Lehekülje suurus
281166 bytes
Lehekülje suurus kiireks laadimiseks vastuvõetav.
!
Vahendid
156 total
Liiga palju ressursse. Parema jõudluse saavutamiseks optimeerige ja kombineerige faile.
Hreflangi sildid
5 hreflang tags
Mitmekeelse SEO jaoks leiti märgendid Hreflang.
Robots.txt
Exists
Leiti fail Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Saidikaart on deklareeritud failis robots.txt.
HTTPS
Yes
Turvaline HTTPS-ühendus on lubatud.
!
Kokkusurumine
br
Failide suuruse vähendamiseks lubage gzip- või zstd-tihendamine.
!
Vahemällu salvestamine
Not set
Lisage vahemälu juhtimise päised, et parandada korduvate külastajate laadimiskiirust.
Lehekülje kiirus
2.54 ms
Suurepärane laadimiskiirus.

On-Page SEO

Pealkiri
Squawka | Football News, Stats, Quizzes & Predictions | EPL
Hea pealkirja pikkus (30-60 tähemärki).
Meta kirjeldus
Football news, stats, quizzes, predictions and match analysis from the Premier League, Champions League, La Liga and more. Lenght:122
Hea metakirjelduse pikkus (100-160 tähemärki).
!
H1 Pealkiri
0 found - ""
Lisage täpselt üks H1 pealkiri peamiste märksõnadega.
!
Sõnade arv
225
Sisu väga lühike. Parema SEO jaoks seadke eesmärgiks vähemalt 500 sõna.
!
Kanooniline silt
Lisage kanooniline silt, et vältida dubleeriva sisuga probleeme.
!
Dubleeri meta
{"facebook-domain-verification":2}
Konfliktide vältimiseks eemaldage dubleerivad metasildid.
Märksõnad
Meta märksõnad on valikulised (suured otsingumootorid ei kasuta).

Sisu ja UX

Keel
en-gb
Keele atribuut on õigesti seadistatud.
!
Pildid
10 total, 4 missing ALT
Juurdepääsetavuse ja SEO jaoks lisage piltidele ALT-tekst.
Vaateport
width=device-width, user-scalable=no, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, minimum-scale=1.0
Vaateava metasilt on mobiilseadmete jaoks õigesti seadistatud.
Ava graafik
All OG tags present.
Kõik olulised OpenGraphi sildid on olemas.
Struktureeritud andmed
1 JSON-LD scripts
Leiti struktureeritud andmed (JSON-LD).

Positsioonid sisse Google

Otsi fraase - Google

🔍
positsioon Fraas Lehekülg Katkend
3take ones completed/en/news/premier-lea...
3correct football/en/bet/football-tip...
5best 10 a/en/features/positio...
8бразилия 10/en/cult-corner/top-...

Lisateenused

💎