Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
Y

yetkinbayer.com

Registreeritud
Lehekülje analüüsi värskendamise kuupäev: 2026/05/16 08:52:16
Viimase whoisi värskenduse kuupäev: 2026/07/04 06:42:06
Ümber suunatud aadressile: www.yetkinbayer.com Aktiivne
Domeeni olek
Registreeritud
Makstud kuni
06.07.2027
Saadaval alates
05.08.2027
SEO skoor
51.37%
75
Tulemus saavutatud
146
Maksimaalne punktisumma

Peamine teave

ℹ️
Pealkiri: Yetkin Bayer Hair Transplant Clinic - Dr. Yetkin Bayer Clinics
Kirjeldus: Dr. Yetkin Bayer Clinic, Turkey's leading hair transplant clinic, is renowned for its successful hair transplant results. Put an end to hair loss with our reliable and expert team.
Märksõnad: empty
Lehekülje kodeering: utf-8
Lehekülje faili suurus: 88 KB

Serveriteave

🖥️
IP: 172.66.40.151
Asukoht: ,,,,,,
Kodeerimine: utf-8

Whoisi teave

📄
domain_name: yetkinbayer.com
update_date: 2026-07-01T14:25:27Z
update_time: 1782915927
creation_date: 2009-07-06T06:41:32Z
creation_time: 1246862492
expiration_date: 2027-07-06T06:41:32Z

Whois töötlemata andmed

📋
            Domain Name: YETKINBAYER.COM
Registrar: IHS Telekom, Inc.
Domain Status: active
Creation Date: 2009-07-06T06:41:32Z
Registry Expiry Date: 2027-07-06T06:41:32Z
Updated Date: 2026-07-01T14:25:27Z
Name Server: CHLOE.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: ED.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: IHS Telekom, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-04T06:42:06Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow: /wp-admin/
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php

Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/tr/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/en/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/bg/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/de/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/dk/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/es/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/fr/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/ind/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/it/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/nl/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/ru/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.yetkinbayer.com/ukr/sitemap_index.xml        

SEO audit

🔍

Tehniline SEO

Vastuse kood
HTTP/2 200
Olek 200 OK – leht laaditakse õigesti.
Märkide kodeerimine
Page: utf-8, Header: utf-8
HTML-i ja päiste vaheline märgikodeering on ühtlane.
Lehekülje suurus
90367 bytes
Lehekülje suurus kiireks laadimiseks vastuvõetav.
Vahendid
0 total
Optimaalne ressursside arv.
Hreflangi sildid
hreflang tags
Kui teil on mitmekeelne sisu, lisage hreflang-sildid.
Robots.txt
Exists
Leiti fail Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Saidikaart on deklareeritud failis robots.txt.
HTTPS
Yes
Turvaline HTTPS-ühendus on lubatud.
Kokkusurumine
gzip
Kiiremaks laadimiseks on lubatud Gzip- või Zstd-tihendamine.
!
Vahemällu salvestamine
Not set
Lisage vahemälu juhtimise päised, et parandada korduvate külastajate laadimiskiirust.
Lehekülje kiirus
2.89 ms
Suurepärane laadimiskiirus.

On-Page SEO

!
Pealkiri
Yetkin Bayer Hair Transplant Clinic - Dr. Yetkin Bayer Clinics
Pealkiri liiga pikk. Kärpimise vältimiseks vähendage 30–60 tähemärgini.
!
Meta kirjeldus
Dr. Yetkin Bayer Clinic, Turkey's leading hair transplant clinic, is renowned for its successful hair transplant results. Put an end to hair loss with our reliable and expert team. Lenght:185
Meta kirjeldus on liiga pikk. Vähendage 100–160 tähemärgini.
!
H1 Pealkiri
0 found - ""
Lisage täpselt üks H1 pealkiri peamiste märksõnadega.
!
Sõnade arv
Sisu väga lühike. Parema SEO jaoks seadke eesmärgiks vähemalt 500 sõna.
!
Kanooniline silt
Lisage kanooniline silt, et vältida dubleeriva sisuga probleeme.
Dubleeri meta
[]
Dubleerivaid metasilte ei leitud.
Märksõnad
empty
Meta märksõnade komplekt (märkus: suuremad otsingumootorid ei kasuta).

Sisu ja UX

!
Keel
Juurdepääsetavuse ja SEO jaoks lisage märgendile atribuut lang.
Pildid
0 total, 0 missing ALT
Kõikidel piltidel on õige ALT-tekst.
!
Vaateport
Lisage mobiili reageerimise jaoks vaateava metasilt.
!
Ava graafik
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Lisage sotsiaalmeedias jagamiseks puuduvad OpenGraphi sildid:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Struktureeritud andmed
JSON-LD scripts
Rikkalike väljavõtete ja parema SEO jaoks lisage struktureeritud andmed (JSON-LD).

Positsioonid sisse Google

Otsi fraase - Google

🔍
positsioon Fraas Lehekülg Katkend
8голова после пересадки волос/ru/%d1%82%d1%80%d0%...
33q switch/ru/q-switch/

Lisateenused

💎