Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
3

355luckgame.com

Registriran
Snimka zaslona 355luckgame.com
Snimka zaslona web stranice
Datum ažuriranja analize stranice: 2026/05/19 12:46:36
Zadnji datum ažuriranja Whois: 2026/07/03 03:29:03
Status domene
Registriran
Plaćeno do
05.07.2026
Dostupno od
04.08.2026

Sigurnosna kopija domene

📦
355luckgame.com snimka zaslona

Snimka zaslona glavne stranice 355luckgame.com, uzeti na 03.07.2026

48.48 MB
Veličina arhive
13
Datoteke u arhivi
03.07.2026
Datum stvaranja
HTML, CSS, JS, Images
Vrste datoteka
SEO rezultat
78.08%
114
Postignut rezultat
146
Maksimalni rezultat

Glavne informacije

ℹ️
Titula: 355luck
Opis: Descubra na 355luck uma ampla variedade de jogos, desde os emocionantes crash games até os clássicos tradicionais. Com segurança total e jogabilidade excepcional, sua diversão está sempre garantida no 355luck.com
Ključne riječi: nepoznato
Kodiranje stranice: utf-8
Veličina datoteke stranice: 63 KB

Informacije o poslužitelju

🖥️
IP: 104.21.45.60
Mjesto: ,,,,,,
Http poslužitelj: cloudflare
Kodiranje: utf-8

Popis meta oznaka

🏷️

Interne veze

🔗

Vanjske veze

🌐

Whois informacije

📄
domain_name: 355luckgame.com
update_date: 2025-11-25T10:55:06Z
update_time: 1764068106
creation_date: 2025-07-05T03:28:13Z
creation_time: 1751686093
expiration_date: 2026-07-05T03:28:13Z

Whois neobrađeni podaci

📋
            Domain Name: 355LUCKGAME.COM
Registrar: Key-Systems GmbH
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2025-07-05T03:28:13Z
Registry Expiry Date: 2026-07-05T03:28:13Z
Updated Date: 2025-11-25T10:55:06Z
Name Server: AGUSTIN.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: NIA.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: Key-Systems GmbH
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-03T03:29:03Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow: /admin1/
Disallow: /admin2/
Disallow: /admin3/
Disallow: /admin4/
Disallow: /admin5/
Disallow: /admin6/
Disallow: /admin7/
Disallow: /admin8/
Disallow: /admin9/

User-agent: *
Allow: /

Sitemap: https://355luckgame.com/sitemap.xml
        

SEO revizija

🔍

Tehnički SEO

Šifra odgovora
200
Status 200 OK - stranica se ispravno učitava.
Kodiranje znakova
Page: utf-8, Header: utf-8
Konzistentno kodiranje znakova između HTML-a i zaglavlja.
Veličina stranice
65018 bytes
Veličina stranice prihvatljiva za brzo učitavanje.
Resursi
22 total
Umjereni broj resursa. Razmislite o kombiniranju datoteka.
Hreflang oznake
0 hreflang tags
Dodajte hreflang oznake ako imate višejezični sadržaj.
Robots.txt
Exists
Datoteka robots.txt pronađena.
Sitemap
Declared in robots.txt
Sitemap deklariran u robots.txt.
HTTPS
Yes
Sigurna HTTPS veza omogućena.
Kompresija
zstd
Gzip ili Zstd kompresija omogućena za brže učitavanje.
!
Predmemoriranje
Not set
Dodajte zaglavlja kontrole predmemorije kako biste poboljšali brzinu učitavanja za ponovne posjetitelje.
Brzina stranice
3.16 ms
Izvrsna brzina učitavanja.

On-Page SEO

!
Titula
355luck
Naslov je prekratak. Proširite na 30-60 znakova za bolji SEO.
!
Meta opis
Descubra na 355luck uma ampla variedade de jogos, desde os emocionantes crash games até os clássicos tradicionais. Com segurança total e jogabilidade excepcional, sua diversão está sempre garantida no 355luck.com Lenght:212
Meta opis je predug. Smanjite na 100-160 znakova.
H1 naslov
1 found - "Plataforma VIP Cassino 355luck"
Dobro - pronađen je jedan H1 naslov.
Broj riječi
1909
Dobra duljina sadržaja (preporučuje se 500-2000 riječi).
!
Kanonska oznaka
Dodajte kanonsku oznaku kako biste spriječili probleme s dvostrukim sadržajem.
Duplikat Meta
[]
Nisu pronađene duple meta oznake.
Ključne riječi
Meta ključne riječi nisu obavezne (ne koriste ih glavne tražilice).

Sadržaj i UX

Jezik
pt
Jezični atribut ispravno postavljen.
Slike
16 total, 0 missing ALT
Sve slike imaju ispravan ALT tekst.
Viewport
width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=5.0, user-scalable=yes
Meta oznaka Viewport ispravno postavljena za mobilne uređaje.
Otvori grafikon
All OG tags present.
Prisutne sve bitne OpenGraph oznake.
Strukturirani podaci
2 JSON-LD scripts
Pronađeni su strukturirani podaci (JSON-LD).

Dodatne usluge

💎