Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.stroytal.ru

Registriran
Snimka zaslona www.stroytal.ru
Snimka zaslona web stranice
Datum ažuriranja analize stranice: 2026/06/06 05:52:05
Zadnji datum ažuriranja Whois: 2026/06/06 05:52:34
Status domene
Registriran
Plaćeno do
04.09.2026
Dostupno od
06.10.2026
SEO rezultat
47.95%
70
Postignut rezultat
146
Maksimalni rezultat

Glavne informacije

ℹ️
Titula: Стройтал.Ru - Строительный портал. Строительные компании, строительные бригады (строй бригады), строительные материалы (стройматериалы), ремонт квартир, интерьеры и дизайн помещений, тендеры
Opis: Stroytal.Ru – Строительный портал - все для строительства и ремонта. Каталог строительных материалов, услуг. База данных строительных компаний и строительных бригад. Ремонт квартир, помещений. Интерьеры квартир, помещений, дизайн, ландшафтный дизайн. Строительная доска объявлений, тендеры, статьи.
Ključne riječi: nepoznato
Kodiranje stranice: windows-1251
Veličina datoteke stranice: 58 KB

Informacije o poslužitelju

🖥️
IP: 82.202.249.158
Mjesto: Russia,RU,St Petersburg,195213,59.9417,30.3096,Europe/Moscow
Http poslužitelj: nginx
Kodiranje: windows-1251

Popis meta oznaka

🏷️

Interne veze

🔗

Vanjske veze

🌐

Whois informacije

📄
domain_name: stroytal.ru
update_date: on
update_time:
creation_date: 2009-09-04T20:00:00Z
creation_time: 1252094400
expiration_date: 2026-09-04T21:00:00Z

Whois neobrađeni podaci

📋
            domain:        STROYTAL.RU
nserver: ns2.majordomo.ru.
nserver: ns3.majordomo.ru.
nserver: ns.majordomo.ru.
state: REGISTERED, DELEGATED, VERIFIED
person: Private Person
registrar: RU-CENTER-RU
admin-contact: https://www.nic.ru/whois
created: 2009-09-04T20:00:00Z
paid-till: 2026-09-04T21:00:00Z
free-date: 2026-10-06
source: TCI
Last updated on 2026-06-06T05:48:01Z

Robots.txt

🤖
			Host: www.stroytal.ru

User-agent: *
Sitemap: http://www.stroytal.ru/sitemap.txt.php
Sitemap: http://www.stroytal.ru/sitemap_annonce.txt.php
Sitemap: http://www.stroytal.ru/sitemap_comp.txt.php
Sitemap: http://www.stroytal.ru/sitemap_board.txt.php
Sitemap: http://www.stroytal.ru/sitemap_goods.txt.php
Sitemap: http://www.stroytal.ru/sitemap_photos.txt.php

Disallow: /admin.php
Disallow: /reduce_image.php
Disallow: /email.php
Disallow: /get_image_code.php
Disallow: /show_image_window.php
        

SEO revizija

🔍

Tehnički SEO

Šifra odgovora
200
Status 200 OK - stranica se ispravno učitava.
Kodiranje znakova
Page: windows-1251, Header: windows-1251
Konzistentno kodiranje znakova između HTML-a i zaglavlja.
Veličina stranice
59571 bytes
Veličina stranice prihvatljiva za brzo učitavanje.
!
Resursi
81 total
Previše resursa. Optimizirajte i kombinirajte datoteke za bolje performanse.
Hreflang oznake
0 hreflang tags
Dodajte hreflang oznake ako imate višejezični sadržaj.
Robots.txt
Exists
Datoteka robots.txt pronađena.
Sitemap
Declared in robots.txt
Sitemap deklariran u robots.txt.
HTTPS
Yes
Sigurna HTTPS veza omogućena.
Kompresija
gzip
Gzip ili Zstd kompresija omogućena za brže učitavanje.
Predmemoriranje
no-store, no-cache, must-revalidate, post-check=0, pre-check=0
Zaglavlja kontrole predmemorije pravilno postavljena.
Brzina stranice
1.81 ms
Izvrsna brzina učitavanja.

On-Page SEO

!
Titula
Стройтал.Ru - Строительный портал. Строительные компании, строительные бригады (строй бригады), строительные материалы (стройматериалы), ремонт квартир, интерьеры и дизайн помещений, тендеры
Naslov je predug. Smanjite na 30-60 znakova kako biste izbjegli skraćivanje.
!
Meta opis
Stroytal.Ru – Строительный портал - все для строительства и ремонта. Каталог строительных материалов, услуг. База данных строительных компаний и строительных бригад. Ремонт квартир, помещений. Интерьеры квартир, помещений, дизайн, ландшафтный дизайн. Строительная доска объявлений, тендеры, статьи. Lenght:298
Meta opis je predug. Smanjite na 100-160 znakova.
!
H1 naslov
0 found - ""
Dodajte točno jedan H1 naslov s primarnim ključnim riječima.
!
Broj riječi
365
Sadržaj nešto kratak. Proširite na 500+ riječi za optimalan SEO.
!
Kanonska oznaka
Dodajte kanonsku oznaku kako biste spriječili probleme s dvostrukim sadržajem.
Duplikat Meta
[]
Nisu pronađene duple meta oznake.
Ključne riječi
Meta ključne riječi nisu obavezne (ne koriste ih glavne tražilice).

Sadržaj i UX

!
Jezik
Dodajte atribut lang oznaci za pristupačnost i SEO.
!
Slike
62 total, 43 missing ALT
Dodajte ALT tekst slikama za pristupačnost i SEO.
!
Viewport
Dodajte meta oznaku okvira za prikaz za mobilni odziv.
!
Otvori grafikon
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Dodajte OpenGraph oznake koje nedostaju za dijeljenje na društvenim mrežama:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Strukturirani podaci
0 JSON-LD scripts
Dodajte strukturirane podatke (JSON-LD) za bogate isječke i bolji SEO.

Dodatne usluge

💎