Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
P

microsoft visual c

Aktivna fraza
Datum ažuriranja informacija: 2026/05/17

📊 Sažetak: microsoft visual c

📋
Učestalost pretraživanja: 90 300
Jezik: en
Nema dostupnih morfoloških podataka ili definicija za ovaj izraz.

Pozicije u Google

Fraze za pretraživanje - Google

🔍
Položaj Domena Stranica Radnje
1 www.microsoft.com /ru-ru/download/deta...
Titula
Download Распространяемый пакет Visual C++ для ...
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Download Распространяемый пакет Visual C++ для ...
26 июл. 2019 г. — Распространяемые пакеты Visual C++ устанавливают компоненты среды выполнения, необходимые для выполнения приложений C++, которые разработаны ...
2 gbsmarket.ru /fls/microsoft-visua...
Titula
Microsoft Visual C++ 2015-2022 Redistributable (64-bit)
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Microsoft Visual C++ 2015-2022 Redistributable (64-bit)
Microsoft Visual C++ 2015-2022 Redistributable – пакет необходимых библиотек для запуска приложений, разработанных на C++ с использованием Visual Studio 2015-
3 www.reddit.com /r/techsupport/comme...
Titula
Что такое Microsoft Visual C++ и что с ними делать
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Что такое Microsoft Visual C++ и что с ними делать
Поддержка MSVC C++23 · Что такое Microsoft Visual C++ Redistributable и почему их так много? · Постоянно получаю ошибку библиотеки Microsoft ...
4 softreview.ucoz.ru /load/10-1-0-196
Titula
Microsoft Visual C++ 2015-2022 (14.50.35710.0) ...
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Microsoft Visual C++ 2015-2022 (14.50.35710.0) ...
17 окт. 2025 г. — Microsoft Visual C++ Redistributable Package - интегрированная среда разработки приложений на языке C++, разработанная фирмой Microsoft и ...
5 www.techpowerup.com /download/visual-c-r...
Titula
Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One Jul 2025
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One Jul 2025
10 июл. 2025 г. — This archive contains the latest version (July 2025) of all VCRedist Visual Studio C++ runtimes , installable with a single click by running the included batch ...
6 support.microsoft.com /ru-ru/topic/%d0%be%...
Titula
Обновление для Visual C++ 2013 и Распространяемый ...
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Обновление для Visual C++ 2013 и Распространяемый ...
Это обновление для Microsoft Visual C++ 2013, распространяемый пакет обновления 5, выпущено как обновление только для скачивания и не распространяется через ...
7 ru.wikipedia.org /wiki/microsoft_visu...
Titula
Microsoft Visual C++
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Microsoft Visual C++
Microsoft Visual C ++ (MSVC) — компилятор для приложений на языках C и C++, разработанный корпорацией Microsoft. Первоначально MSVC выпускался как отдельный ...

Pozicije u Yandex

Fraze za pretraživanje - Yandex

🔍
Položaj Domena Stranica Radnje
1 learn.microsoft.com /ru-ru/cpp/windows/l...
Titula
Последние поддерживаемые загрузки... | Microsoft Learn
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Последние поддерживаемые загрузки... | Microsoft Learn
Распространяемый компонент Visual C ++ устанавливает библиотеки среды выполнения Microsoft C и C ++ (MSVC).
3 keysoft.store /download/drivers/mi...
Titula
Скачать оригинальный Microsoft Visual C ++ (Vcredist)...
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Скачать оригинальный Microsoft Visual C ++ (Vcredist)...
Искали где скачать оригинальный образ или дистрибутив Microsoft Visual C ++ (Vcredist) и не тратить время на поиск программ и активаторов...
4 en.wikipedia.org /wiki/microsoft_visu...
Titula
Microsoft Visual C ++ - Wikipedia
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Microsoft Visual C ++ - Wikipedia
Microsoft Visual C ++ (MSVC) is a compiler for the C , C ++, C ++/CLI and C ++/CX programming languages by Microsoft . MSVC is proprietary software; it was originally a standalone product but later became a part of Visual Studio and made available in both
5 comss.ru /page.php?id=6172
Titula
Microsoft Visual C ++ 2015-2022 Redistributable - Скачать...
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Microsoft Visual C ++ 2015-2022 Redistributable - Скачать...
Microsoft внесла значительные изменения с выходом Microsoft Visual C ++ Redistributable для Visual Studio 2015, 2017 и 2019.
6 techpowerup.com /download/visual-c-r...
Titula
Latest Visual C ++ Redistributable Runtimes All-in-One Nov...
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Latest Visual C ++ Redistributable Runtimes All-in-One Nov...
This archive contains the latest version (Nov 2024) of all VCRedist Visual Studio C ++ runtimes, installable with a single click by running the includ.
7 ru.wikipedia.org /wiki/microsoft_visu...
Titula
Microsoft Visual C ++ — Википедия
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Microsoft Visual C ++ — Википедия
Microsoft Visual C ++ — компилятор для приложений на языках C и C ++, разработанный корпорацией Microsoft . Первоначально MSVC выпускался как отдельный продукт...
8 forum.alkad.org /resources/microsoft...
Titula
Microsoft Visual C ++ 2005-2022 Redistributable Package
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Microsoft Visual C ++ 2005-2022 Redistributable Package
Microsoft Visual C ++ Redistributable Package – это распространяемые пакеты, которые устанавливают компоненты среды выполнения библиотек...
9 itechtics.com /microsoft-visual-c-...
Titula
Download Microsoft Visual C ++ Redistributables (All Versions)
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Download Microsoft Visual C ++ Redistributables (All Versions)
The Visual C ++ Redistributables package contains the Visual C ++ runtimes that are necessary for programs written with Microsoft Visual C ++ to run correctly.
10 softportal.com /get-46956-microsoft...
Titula
Cкачать Microsoft Visual C ++ Redistributable 2015-2019...
Zadnje ažurirano
N/A
Autoritet stranice
N/A
Promet: N/A
Povratne veze: N/A
Dionice na društvenim mrežama: N/A
Vrijeme učitavanja: N/A
Pregled isječka:
Cкачать Microsoft Visual C ++ Redistributable 2015-2019...
Распространяемый компонент Microsoft Visual C ++ для Visual Studio 2015, 2017 и 2019, поскольку в VS 2015 и более поздних версиях используется...

Članak

📝

Istraživanje moći Microsoft Visual C++: Opsežan vodič

Dobro došli u svijet gdje se preciznost susreće s izvedbom, gdje svaki redak koda može značiti razliku između uspjeha i neuspjeha. Danas zaranjamo duboko u jedan od najmoćnijih alata u području razvoja softvera: microsoft visual c.

Zašto Microsoft Visual C++?

microsoft visual c je više od običnog kompajlera; to je integrirano razvojno okruženje (IDE) koje programerima pruža sveobuhvatan paket alata za izgradnju visokoučinkovitih aplikacija. Ovaj skup alata usavršavan je desetljećima, što ga čini osnovnim izborom za programiranje na razini sustava, razvoj igara i stvaranje robusnih poslovnih rješenja.

Evolucija microsoft visual c

Putovanje microsoft visual c počelo je 1993. godine kada je Microsoft predstavio Microsoft Visual C++ 1.0. Od tada je svaka sljedeća verzija donijela značajna poboljšanja, uključujući poboljšanu integraciju s Windows API-jima, podršku za moderne C++ standarde i moćne značajke za uklanjanje pogrešaka. Danas, uz Visual Studio 2022, razvojni programeri imaju pristup najsuvremenijoj tehnologiji koja pojednostavljuje proces kodiranja i poboljšava performanse aplikacija.

Ključne značajke microsoft visual c

  • Integrirano razvojno okruženje: Visual Studio nudi besprijekorno okruženje koje uključuje sve što vam je potrebno za pisanje, uklanjanje pogrešaka i implementaciju vaših aplikacija. Intuitivno sučelje i moćan editor olakšavaju upravljanje složenim projektima.
  • Podrška za jezik C++: Uz punu podršku za moderne standarde C++, microsoft visual c osigurava kompatibilnost s najnovijim jezičnim značajkama, omogućujući programerima pisanje učinkovitog koda koji se može održavati.
  • Alati za otklanjanje pogrešaka: ugrađeni program za otklanjanje pogrešaka pruža napredne značajke kao što su prijelomne točke, prozori praćenja i skupovi poziva, pomažući razvojnim programerima da brzo identificiraju i poprave probleme u svom kodu.
  • Proširivost: Visual Studio podržava proširenja i dodatke, omogućujući programerima da prilagode svoj radni prostor i dodaju nove funkcionalnosti prilagođene njihovim specifičnim potrebama.
  • Profiliranje izvedbe: Razvojni programeri mogu koristiti ugrađene alate za profiliranje za analizu izvedbe aplikacije i optimiziranje koda za bolju učinkovitost.

Upotreba za microsoft visual c

Svestranost microsoft visual c čini ga prikladnim za širok raspon aplikacija:

  • Programiranje na razini sustava: Zbog svojih mogućnosti bliskih hardveru, microsoft visual c idealan je za razvoj komponenti operativnog sustava, upravljačkih programa uređaja i drugog softvera niske razine.
  • Razvoj igara: Mnoge popularne igre razvijene su korištenjem microsoft visual c, iskorištavajući njegove optimizacije performansi i integraciju s DirectX API-jima.
  • Poduzetničke aplikacije: Robusnost i skalabilnost C++ čine ga odličnim izborom za izgradnju velikih poslovnih rješenja, uključujući sustave za upravljanje bazom podataka i financijske aplikacije.
  • Ugrađeni sustavi: Sa svojom sposobnošću generiranja visoko optimiziranog strojnog koda, microsoft visual c je vrlo prikladan za razvoj ugrađenih sustava koji zahtijevaju minimalnu upotrebu resursa.

Početak rada s microsoft visual c

Ako ste novi u microsoft visual c, evo kratkog vodiča za početak:

  1. Preuzmite i instalirajte Visual Studio: Posjetite službenu Microsoftovu web stranicu da preuzmete i instalirate najnoviju verziju Visual Studija. Tijekom instalacije provjerite jeste li odabrali C++ razvojno opterećenje.
  2. Stvorite novi projekt: Pokrenite Visual Studio i izradite novi projekt odabirom "Datoteka" > "Novo" > "Projekt". Odaberite predložak koji najbolje odgovara vašim potrebama, poput konzolne aplikacije ili aplikacije Windows Forms.
  3. Napišite svoj kod: Koristite integrirani uređivač da napišete svoj C++ kod. Iskoristite značajke kao što su isticanje sintakse, IntelliSense i isječci koda za poboljšanje produktivnosti.
  4. Izrada i otklanjanje pogrešaka: Kompajlirajte svoj projekt pomoću izbornika Build i koristite alate za otklanjanje pogrešaka za testiranje i rješavanje problema vaše aplikacije.
  5. Implementirajte svoju aplikaciju: Kada je vaša aplikacija spremna, implementirajte je u svoje ciljno okruženje koristeći ponuđene opcije implementacije.

Najbolji primjeri iz prakse za korištenje microsoft visual c

Kako biste maksimalno iskoristili microsoft visual c, razmotrite sljedeće najbolje prakse:

  • Slijedite moderne C++ standarde: Budite u tijeku s najnovijim C++ standardima kako biste iskoristili nove jezične značajke i optimizacije.
  • Iskoristite značajke modernog IDE-a: U potpunosti iskoristite značajke integriranog razvojnog okruženja Visual Studija, kao što su IntelliSense, alati za refaktoriranje i integracija kontrole verzija.
  • Pišite čist kod koji se može održavati: Slijedite konvencije kodiranja i najbolje prakse kako biste bili sigurni da je vaš kod lak za čitanje, razumijevanje i održavanje.
  • Optimizirajte performanse: Koristite alate za profiliranje da biste identificirali uska grla u performansama i optimizirali svoj kod za bolju učinkovitost.
  • Ostanite ažurirani: Redovito ažurirajte Visual Studio i njegove komponente za pristup najnovijim značajkama i sigurnosnim ažuriranjima.

Zaključak

U zaključku, microsoft visual c moćan je alat koji razvojnim programerima omogućuje stvaranje aplikacija visokih performansi u raznim domenama. Njegov sveobuhvatan paket značajki, u kombinaciji sa stalnim poboljšanjima od strane Microsofta, čini ga izvrsnim izborom i za početnike i za iskusne programere. Bilo da gradite softver na razini sustava, razvijate igre ili kreirate rješenja za poduzeća, microsoft visual c pruža alate i podršku potrebnu za uspjeh.

Pa što čekate? Počnite istraživati svijet microsoft visual c danas i podignite svoje vještine programiranja na višu razinu!

Za više uvida i vodiča o korištenju microsoft visual c posjetite serpulse.com.

Autor: serpuls.com

microsoft visual c riječi

📚

visual

Язык Visual Basic:
📖 Естественные науки
Язык Visual Basic - предложенный корпорацией Microsoft объектно-ориентированный язык программирования в среде ОС Windows обеспечивающий: - коллективную разработку программного обеспечения; и - поддержку технологии связи и компоновки объектов.

microsoft

Microsoft Word:
📖 Издательский словарь
MICROSOFT WORD - один из наиболее распространенных текстовых редакторов, созданный фирмой Microsoft Corp., программа, которая позволяет набирать, исправлять, форматировать и распечатывать текст.

Dodatne usluge

💎