Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
N

nts.ink

Bejegyzett
Képernyőkép nts.ink
Weboldal képernyőképe
Az oldal elemzésének frissítési dátuma: 2026/06/20 05:35:18
Az utolsó whois frissítés dátuma: 2026/05/28 21:47:50
Domain állapota
Bejegyzett
Addig fizetve
04.05.2027
Elérhető től
03.06.2027
SEO pontszám
71.23%
104
Elért pontszám
146
Maximális pontszám

Fő információk

ℹ️
Cím: NTS | Formación, Estudio y Tienda de Arte Corporal
Leírás: En NTS te ofrecemos todo para el arte corporal: formación, suministros, asesoría legal y estudios, estamos para apoyarte en cada paso.
Kulcsszavak: ismeretlen
Oldalkódolás: utf-8 A törzs és a szerver karakterkészlet különbözik!
Oldal fájlméret: 549 KB

Szerver információ

🖥️
IP: 213.239.216.177
Elhelyezkedés: Germany,DE,Nuremberg,90403,49.4527,11.0783,Europe/Berlin
HTTP szerver: litespeed

Meta címkék listája

🏷️

Belső hivatkozások

🔗

Külső hivatkozások

🌐

Whois információ

📄
domain_name: nts.ink
update_date: 2025-10-20T14:40:47Z
update_time: 1760971247
creation_date: 2021-05-04T15:32:35Z
creation_time: 1620142355
expiration_date: 2027-05-04T23:59:59Z

Whois nyers adatok

📋
            Domain Name: NTS.INK
Registrar: GoDaddy.com, LLC
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: client renew prohibited
Domain Status: client update prohibited
Domain Status: client delete prohibited
Creation Date: 2021-05-04T15:32:35Z
Registry Expiry Date: 2027-05-04T23:59:59Z
Updated Date: 2025-10-20T14:40:47Z
Name Server: NS2.GESTIONESDNS.COM
Name Server: NS3.GESTIONESDNS.COM
Name Server: NS1.GESTIONESDNS.COM
REGISTRAR Contact: GoDaddy.com, LLC
>>> Last update of RDAP database: 2026-05-28T21:47:50Z

Robots.txt

🤖
			User-Agent: *
Allow: /wp-content/uploads/
Allow: /feed/$
Disallow: /wp-
Disallow: /wp-content/
Disallow: /trackback/
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /feed/
Disallow: /?s=
Disallow: /search
Disallow: /archives/
Disallow: /index.php
Disallow: /*?
Disallow: /*.php$
Disallow: /*.js$
Disallow: /*.inc$
Disallow: /*.css$
Disallow: */feed/
Disallow: */trackback/
Disallow: /page/
Disallow: /tag/
Disallow: /category/

# No indexar copias de seguridad
Disallow: /*.sql$
Disallow: /*.tgz$
Disallow: /*.gz$
Disallow: /*.tar$
Disallow: /*.svn$

# Reglas para bots conocidos

User-agent: Googlebot

User-agent: Googlebot-Image
Disallow: /wp-includes/
Allow: /wp-content/uploads/

User-agent: Mediapartners-Google*
Disallow:

User-agent: ia_archiver
Disallow: /

User-agent: duggmirror
Disallow: /

User-agent: noxtrumbot
Crawl-delay: 50

User-agent: msnbot
Crawl-delay: 30

User-agent: Slurp
Crawl-delay: 10

User-agent: MSIECrawler
Disallow: /

User-agent: WebCopier
Disallow: /

User-agent: HTTrack
Disallow: /

User-agent: Microsoft.URL.Control
Disallow: /

User-agent: libwww
Disallow: /

Sitemap: https://nts.ink/post-sitemap.xml
Sitemap: https://nts.ink/page-sitemap.xml
Sitemap: https://nts.ink/product-sitemap.xml
Sitemap: https://nts.ink/category-sitemap.xml
Sitemap: https://nts.ink/post_tag-sitemap.xml
Sitemap: https://nts.ink/product_cat-sitemap.xml
Sitemap: https://nts.ink/product_tag-sitemap.xml        

SEO audit

🔍

Technikai SEO

Válaszkód
200
Állapot 200 OK - az oldal megfelelően betöltődik.
!
Karakterkódolás
Page: utf-8, Header:
A karakterkódolás eltérése a HTML és a HTTP fejlécek között.
Oldalméret
562340 bytes
Az oldal mérete elfogadható a gyors betöltéshez.
!
Erőforrás
152 total
Túl sok erőforrás. Optimalizálja és kombinálja a fájlokat a jobb teljesítmény érdekében.
Hreflang címkék
0 hreflang tags
Adjon hozzá hreflang címkéket, ha többnyelvű tartalommal rendelkezik.
Robots.txt
Exists
Robots.txt fájl található.
Sitemap
Declared in robots.txt
A robots.txt fájlban deklarált webhelytérkép.
HTTPS
Yes
Biztonságos HTTPS kapcsolat engedélyezve.
!
Tömörítés
br
A fájlméret csökkentése érdekében engedélyezze a gzip vagy zstd tömörítést.
Gyorsítótárazás
max-age=0, no-cache, no-store, must-revalidate
A gyorsítótár-vezérlő fejlécek megfelelően beállítva.
Oldalsebesség
0.46 ms
Kiváló töltési sebesség.

On-Page SEO

Cím
NTS | Formación, Estudio y Tienda de Arte Corporal
Jó címhosszúság (30-60 karakter).
Meta leírás
En NTS te ofrecemos todo para el arte corporal: formación, suministros, asesoría legal y estudios, estamos para apoyarte en cada paso. Lenght:134
Jó metaleírás hosszúság (100-160 karakter).
!
H1 Címsor
7 found - "Cursos más buscados"
Oldalanként csak egy H1 címsort használjon. Távolítsa el az extra H1 címkéket.
Szószám
578
Jó tartalomhossz (500-2000 szó ajánlott).
!
Canonical Tag
Adjon hozzá kanonikus címkét az ismétlődő tartalommal kapcsolatos problémák elkerülése érdekében.
!
Duplicate Meta
{"generator":3}
Az ütközések elkerülése érdekében távolítsa el az ismétlődő metacímkéket.
Kulcsszavak
A meta kulcsszavak nem kötelezőek (a nagy keresőmotorok nem használják).

Tartalom és UX

Nyelv
es
A nyelvi attribútum megfelelően beállítva.
!
Képek
24 total, 7 missing ALT
Adjon hozzá ALT szöveget a képekhez a kisegítő lehetőségek és a SEO érdekében.
Viewport
width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, user-scalable=0
A nézetablak metacímke megfelelően beállítva a mobileszközökhöz.
Nyissa meg a grafikont
All OG tags present.
Minden lényeges OpenGraph címke jelen van.
Strukturált adatok
1 JSON-LD scripts
Strukturált adatok (JSON-LD) találhatók.

Pozíciók be Google

Keresési kifejezések - Google

🔍
Pozíció Kifejezés oldal Töredék
54 pencils/en/suministros/cons...

További szolgáltatások

💎