Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.gbif.org

Bejegyzett
Képernyőkép www.gbif.org
Weboldal képernyőképe
Az oldal elemzésének frissítési dátuma: 2026/02/17 03:20:08
Az utolsó whois frissítés dátuma: 2026/07/07 11:13:50
Domain állapota
Bejegyzett
Addig fizetve
26.07.2027
Elérhető től
25.08.2027
SEO pontszám
67.81%
99
Elért pontszám
146
Maximális pontszám

Fő információk

ℹ️
Cím: GBIF
Leírás: ismeretlen
Kulcsszavak: ismeretlen
Oldalkódolás: utf-8
Oldal fájlméret: 450 KB

Szerver információ

🖥️
IP: 104.20.25.175
HTTP szerver: cloudflare
Kódolás: utf-8

Meta címkék listája

🏷️

Belső hivatkozások

🔗

Külső hivatkozások

🌐

Whois információ

📄
domain_name: gbif.org
update_date: 2026-06-26T13:21:55.065Z
update_time: 1782480115
creation_date: 1999-07-26T13:16:44.737Z
creation_time: 932995004
expiration_date: 2027-07-26T13:16:43Z

Whois nyers adatok

📋
            Domain Name: GBIF.ORG
Registrar: Amazon Registrar, Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Registry Expiry Date: 2027-07-26T13:16:43Z
Creation Date: 1999-07-26T13:16:44.737Z
Updated Date: 2026-06-26T13:21:55.065Z
Name Server: NS-1047.AWSDNS-02.ORG
Name Server: NS-1952.AWSDNS-52.CO.UK
Name Server: NS-411.AWSDNS-51.COM
Name Server: NS-571.AWSDNS-07.NET
REGISTRAR Contact: Amazon Registrar, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-07T11:13:50Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *

Disallow: /user/
Disallow: /*/user/
Disallow: /search
Disallow: /*/search
Disallow: /occurrence/
Disallow: /*/occurrence/
Allow: /occurrence/download/*
Allow: /*/occurrence/download/*
Disallow: /species/search
Disallow: /*/species/search
Disallow: /dataset/search
Disallow: /*/dataset/search
Disallow: /dataset/*/event
Disallow: /*/dataset/*/event
Disallow: /dataset/*/activity
Disallow: /*/dataset/*/activity
Disallow: /dataset/*/metrics
Disallow: /*/dataset/*/metrics
Disallow: /publisher/search
Disallow: /*/publisher/search
Disallow: /grscicoll/collection/search
Disallow: /*/grscicoll/collection/search
Disallow: /grscicoll/institution/search
Disallow: /*/grscicoll/institution/search
Disallow: /grscicoll/person/search
Disallow: /*/grscicoll/person/search
Disallow: /resource/search
Disallow: /*/resource/search

crawl-delay: 0.1

User-agent: Twitterbot
Allow: /occurrence/
Disallow: /*/occurrence/
Disallow: /*/occurrence/search

Sitemap: https://www.gbif.org/sitemap.xml
Sitemap: https://www.gbif.org/sitemap-dataset.xml
Sitemap: https://www.gbif.org/sitemap-publisher.xml
Sitemap: https://www.gbif.org/sitemap-node.xml
Sitemap: https://www.gbif.org/sitemap-network.xml
Sitemap: https://www.gbif.org/sitemap-installation.xml
Sitemap: https://www.gbif.org/sitemap-species.xml

        

SEO audit

🔍

Technikai SEO

Válaszkód
200
Állapot 200 OK - az oldal megfelelően betöltődik.
Karakterkódolás
Page: utf-8, Header: utf-8
A HTML és a fejlécek között konzisztens karakterkódolás.
Oldalméret
460903 bytes
Az oldal mérete elfogadható a gyors betöltéshez.
!
Erőforrás
65 total
Túl sok erőforrás. Optimalizálja és kombinálja a fájlokat a jobb teljesítmény érdekében.
Hreflang címkék
13 hreflang tags
Hreflang címkék találhatók a többnyelvű keresőoptimalizáláshoz.
Robots.txt
Exists
Robots.txt fájl található.
Sitemap
Declared in robots.txt
A robots.txt fájlban deklarált webhelytérkép.
HTTPS
Yes
Biztonságos HTTPS kapcsolat engedélyezve.
!
Tömörítés
br
A fájlméret csökkentése érdekében engedélyezze a gzip vagy zstd tömörítést.
Gyorsítótárazás
public, max-age=600, must-revalidate
A gyorsítótár-vezérlő fejlécek megfelelően beállítva.
Oldalsebesség
1.97 ms
Kiváló töltési sebesség.

On-Page SEO

!
Cím
GBIF
A cím túl rövid. Bővítse 30-60 karakterre a jobb SEO érdekében.
!
Meta leírás
Lenght:0
Adjon hozzá metaleírást (100-160 karakter ajánlott).
H1 Címsor
1 found - "Free and open access to biodiversity data"
Jó – egyetlen H1 címsor található.
Szószám
837
Jó tartalomhossz (500-2000 szó ajánlott).
!
Canonical Tag
Adjon hozzá kanonikus címkét az ismétlődő tartalommal kapcsolatos problémák elkerülése érdekében.
Duplicate Meta
[]
Nem található ismétlődő metacímke.
Kulcsszavak
A meta kulcsszavak nem kötelezőek (a nagy keresőmotorok nem használják).

Tartalom és UX

Nyelv
en
A nyelvi attribútum megfelelően beállítva.
!
Képek
25 total, 25 missing ALT
Adjon hozzá ALT szöveget a képekhez a kisegítő lehetőségek és a SEO érdekében.
Viewport
width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, user-scalable=no
A nézetablak metacímke megfelelően beállítva a mobileszközökhöz.
!
Nyissa meg a grafikont
Missing: og:image
A hiányzó OpenGraph-címkék hozzáadása a közösségi média megosztásához:og:image
Strukturált adatok
1 JSON-LD scripts
Strukturált adatok (JSON-LD) találhatók.

Pozíciók be Google

Keresési kifejezések - Google

🔍
Pozíció Kifejezés oldal Töredék
2pedo/ru/species/5096207
2r a b e v/ru/species/2956193
3ncbi/ru/publisher/2f2e4f...
3anas/ru/taxon/DGP6
4n y s m/fr/publisher/baa8cc...
5c l o s i a/taxon/7P22Y
6obis/network/2b7c7b4f-4d...

További szolgáltatások

💎