Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
T

takeoffer.ru

Reģistrēts
Ekrānuzņēmums takeoffer.ru
Vietnes ekrānuzņēmums
Lapas analīzes atjaunināšanas datums: 2026/03/31 06:29:03
Pēdējā whois atjaunināšanas datums: 2026/07/05 22:31:28
Domēna statuss
Reģistrēts
Maksāja līdz
18.02.2027
Pieejams no
21.03.2027
SEO rādītājs
67.81%
99
Rezultāts sasniegts
146
Maksimālais punktu skaits

Galvenā informācija

ℹ️
Nosaukums: Карьерный консультант онлайн. Карьерная консультация, разбор резюме, карьерный план и помощь в поиске работы | Карьерный Бум | takeoffer.ru
Apraksts: Карьерный консультант онлайн для решения любых карьерных запросов. Профессиональная карьерная консультация, разбор резюме, подбор стратегии поиска работы, составление карьерного плана и поддержка HRD эксперта. Поможем повысить доход, сменить профессию, подготовиться к собеседованию и выстроить развитие карьеры. Удобная онлайн консультация, быстрые результаты, проверенные методики и работа с карьерным коучем.
Atslēgvārdi: карьерный консультант, карьерная консультация, карьера, работа, наставник, психолог
Lapas kodējums: utf-8
Lapas faila izmērs: 793 KB

Servera informācija

🖥️
IP: 185.215.4.10
Atrašanās vieta: Russia,RU,Moscow,102590,55.7487,37.6187,Europe/Moscow
HTTP serveris: ddos-guard
Kodēšana: utf-8

Meta tagu saraksts

🏷️

Iekšējās saites

🔗

Ārējās saites

🌐

Whois informācija

📄
domain_name: takeoffer.ru
update_date: on
update_time:
creation_date: 2021-02-18T10:31:13Z
creation_time: 1613644273
expiration_date: 2027-02-18T10:31:13Z

Whois neapstrādātie dati

📋
            domain:        TAKEOFFER.RU
nserver: clay.ns.cloudflare.com.
nserver: rose.ns.cloudflare.com.
state: REGISTERED, DELEGATED, UNVERIFIED
person: Private Person
registrar: RU-CENTER-RU
admin-contact: https://www.nic.ru/whois
created: 2021-02-18T10:31:13Z
paid-till: 2027-02-18T10:31:13Z
free-date: 2027-03-21
source: TCI
Last updated on 2026-07-05T22:28:02Z

Robots.txt

🤖
			User-Agent: *
Disallow: /page20679228.html
Disallow: /thankyou
Disallow: /page20679965.html
Disallow: /fail
Disallow: /page30930582.html
Disallow: /how
Disallow: /page31091425.html
Disallow: /pay
Disallow: /page37431487.html
Disallow: /htmlacademy_kp
Disallow: /page50578825.html
Disallow: /merkatys
Disallow: /page51622329.html
Disallow: /expert_final
Disallow: /page18883255.html
Disallow: /bottom
Disallow: /page19906407.html
Disallow: /header
Disallow: /page52106421.html
Disallow: /page404
Disallow: /page20043018.html
Disallow: /resume
Disallow: /page20044144.html
Disallow: /first-job
Disallow: /page40689575.html
Disallow: /100-abroad
Disallow: /page97994216.html
Disallow: /150-telegram
Disallow: /page19192140.html
Disallow: /personal
Disallow: /page19991384.html
Disallow: /report
Disallow: /page24653752.html
Disallow: /experiment_design
Disallow: /page20688976.html
Disallow: /update-profile
Disallow: /page20767075.html
Disallow: /import-users
Disallow: /page20781510.html
Disallow: /send-emails
Disallow: /page20708749.html
Disallow: /footer-blog
Disallow: /page21264816.html
Disallow: /footer_consultant
Disallow: /page27921612.html
Disallow: /footer_services
Disallow: /page24692269.html
Disallow: /test-management-off
Disallow: /page25899899.html
Disallow: /privacy
Disallow: /page17466114.html
Disallow: /personal_data_policy
Disallow: /page18525691.html
Disallow: /oferta
Disallow: /page41950773.html
Disallow: /t1
Disallow: /page21598075.html
Disallow: /emotionalburnout
Disallow: /tilda/form*
Disallow: /tilda/rec*
Disallow: /tilda/click*
Disallow: /tilda/scroll*
Disallow: /tilda/popup*
Disallow: /tilda/cart*
Disallow: /tilda/product*
Disallow: /tilda/event*
Disallow: /members/login*
Disallow: /members/signup*
Disallow:


Sitemap: http://takeoffer.ru/sitemap.xml
Sitemap: http://takeoffer.ru/sitemap-store.xml
Sitemap: http://takeoffer.ru/sitemap-feeds.xml
        

SEO audits

🔍

Tehniskais SEO

Atbildes kods
200
Statuss 200 OK - lapa tiek ielādēta pareizi.
Rakstzīmju kodēšana
Page: utf-8, Header: utf-8
Rakstzīmju kodējums ir konsekvents starp HTML un galvenēm.
Lapas izmērs
812537 bytes
Lapas izmērs ir pieņemams ātrai ielādei.
!
Resursi
82 total
Pārāk daudz resursu. Optimizējiet un apvienojiet failus, lai nodrošinātu labāku veiktspēju.
Hreflang tagi
0 hreflang tags
Pievienojiet tagus hreflang, ja jums ir daudzvalodu saturs.
Robots.txt
Exists
Atrasts fails Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Vietnes karte deklarēta failā robots.txt.
HTTPS
Yes
Ir iespējots drošs HTTPS savienojums.
Saspiešana
gzip
Gzip vai Zstd saspiešana ir iespējota ātrākai ielādei.
!
Kešatmiņa
Not set
Pievienojiet kešatmiņas vadības galvenes, lai uzlabotu atkārtoto apmeklētāju ielādes ātrumu.
Lapas ātrums
3.73 ms
Lielisks iekraušanas ātrums.

SEO lapā

!
Nosaukums
Карьерный консультант онлайн. Карьерная консультация, разбор резюме, карьерный план и помощь в поиске работы | Карьерный Бум | takeoffer.ru
Virsraksts ir pārāk garš. Samaziniet līdz 30–60 rakstzīmēm, lai izvairītos no saīsināšanas.
!
Meta apraksts
Карьерный консультант онлайн для решения любых карьерных запросов. Профессиональная карьерная консультация, разбор резюме, подбор стратегии поиска работы, составление карьерного плана и поддержка HRD эксперта. Поможем повысить доход, сменить профессию, подготовиться к собеседованию и выстроить развитие карьеры. Удобная онлайн консультация, быстрые результаты, проверенные методики и работа с карьерным коучем. Lenght:411
Meta apraksts ir pārāk garš. Samaziniet līdz 100–160 rakstzīmēm.
H1 Virsraksts
1 found - "Премиальное сопровождение для вашей карьеры и доходовСоставим карьерную стратегию, подготовим резюме, проведем репетиции собеседований и поддержим до получения предложения о работе85% наших клиентов приходят к карьерной цели за 3 месяца"
Labi — atrasts viens H1 virsraksts.
Vārdu skaits
2433
Saturs ļoti visaptverošs. Ja tas ir pārāk garš, apsveriet iespēju sadalīt vairākas lapas.
!
Kanoniskā atzīme
Pievienojiet kanonisko tagu, lai novērstu satura dublēšanos.
Meta dublikāts
[]
Nav atrasti metatagu dublikāti.
Atslēgvārdi
карьерный консультант, карьерная консультация, карьера, работа, наставник, психолог
Meta atslēgvārdu komplekts (piezīme: tos neizmanto lielākās meklētājprogrammas).

Saturs un UX

Valoda
ru
Pareizi iestatīts valodas atribūts.
!
Attēli
27 total, 22 missing ALT
Pievienojiet attēliem ALT tekstu, lai nodrošinātu pieejamību un SEO.
Skatu logs
width=device-width, initial-scale=1.0
Skatvietas metatags ir pareizi iestatīts mobilajām ierīcēm.
Atveriet grafiku
All OG tags present.
Ir visi būtiskie OpenGraph tagi.
!
Strukturētie dati
0 JSON-LD scripts
Pievienojiet strukturētus datus (JSON-LD), lai iegūtu bagātinātus fragmentus un uzlabotu SEO.

Pozīcijas iekšā Google

Meklēšanas frāzes - Google

🔍
Pozīcija Frāze Lapa Fragments
2(+28)найдите сильных/consultants/tpost/v...
6тест конфликты/test-conflict
6из it/blog/z47ljlr9s1-vih...
7вопросы 35/blog/tpost/5d1uzpld...
7известные законы/blog/4h01c7dh31-zak...
8(+25)тест на личность mbti/test-person
8offer ru/
8законы жизни человека/blog/4h01c7dh31-zak...
10тест 16/test-person
10методика бойко эмоциональное/test-burnout

Papildu pakalpojumi

💎