Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

welfare.ua

Reģistrēts
Ekrānuzņēmums welfare.ua
Vietnes ekrānuzņēmums

Par projektuLabklājība. ua ir Ukrainas tiešsaistes veikals, kas specializējas sieviešu un vīriešu apavu pārdošanā. Projekts sevi pozicionē kā platformu, kurā prioritāte ir ne tikai stils,...

Lapas analīzes atjaunināšanas datums: 2026/05/27 15:35:56
Pēdējā whois atjaunināšanas datums: 2026/07/27 04:45:23
Domēna statuss
Reģistrēts
Maksāja līdz
22.04.2027
Pieejams no
22.05.2027

Vietnes apraksts

📝

Par projektu

Labklājība. ua ir Ukrainas tiešsaistes veikals, kas specializējas sieviešu un vīriešu apavu pārdošanā. Projekts sevi pozicionē kā platformu, kurā prioritāte ir ne tikai stils, bet arī pēdu veselība un pastaigas komforts. Katalogs piedāvā modeļus no 16 Eiropas ražotājiem, tostarp tādiem zīmoliem kā Tamaris, Caprice, Marco Tozzi un sava zīmola Welfare.

Vietne piedāvā vairāk nekā 2000 modeļu, kurus var atrast, izmantojot ērtus filtrus. Tas ļauj ātri izfiltrēt nevajadzīgo un atrast konkrētu pāri bez ilgas meklēšanas lapās. Projekta galvenais mērķis ir atbrīvot pircēju no problēmām ar ciešiem vai neērtiem apaviem, kas rada nogurumu pat miera stāvoklī.

Galvenie norādījumi

Veikala sortiments ir skaidri sadalīts pēc dzimuma un preču veida. Sievietēm ir milzīga izvēle: no klasiskām kurpēm un zābakiem līdz vasaras sandalēm un sandalēm. Ir atsevišķas kategorijas, piemēram, baleta dzīvokļi, loafers, mokasīni un koka tupeles. Ir arī sezonas sadaļas, piemēram, ziemas vzuttya.

Vīriešu kolekcija ir ne mazāk daudzveidīga. Šeit jūs varat atrast kedas, čības, derbijus, apavus un kurpes. Cenas atšķiras atkarībā no zīmola un modeļa. Piemēram, daži pāri maksā apmēram 1599 grivnas, bet premium modeļi var sasniegt 40 005 000 grivnas. Katalogā ir arī atlaides, kad vecā cena ir izsvītrota un jaunā cena norādīta ar lielo fontu.

Papildus apaviem vietnē ir sadaļa ar piederumiem. Viņi pārdod sieviešu somas dažādās krāsās un modeļos, kas ļauj apkopot pilnīgu izskatu vienuviet.

Vietnes funkcijas

Labklājības galvenā funkcija. ua ir uzsvars uz komforta tehnoloģijām. Ražotājs izmanto vairākas patentētas izstrādes:

  • Antishokk- mīkstina triecienus ejot un vienmērīgi sadala slodzi, kas ir svarīga locītavām un mugurkaulam.
  • Mīksts-elastīgs- padara zoli ļoti mīkstu un elastīgu, lai pēda viegli noliecas.
  • On Air- īpašas zolītes, kas ļauj kājām elpot un mazina nogurumu.
  • Variotec- sistēma, kas maina apakšstilba apjomu, pateicoties elastīgajām saitēm, kas ir ērta cilvēkiem ar dažādu kāju formu.

Vietne piedāvā pakalpojumu, kas samazina risku iepirkties tiešsaistē. Klients var pasūtīt uzreiz divus apavu pārus, lai tos pielaikotu mājās un paturētu tikai vienu. Ja tiek atklāts defekts, atgriešanas sistēma darbojas ātri. Pastāv arī atlaižu programma pastāvīgajiem klientiem un regulāras akcijas.

Piegādi visā Ukrainā veic Nova Poshta serviss. Ja maksājat pilnā apmērā tiešsaistē, pasūtījumiem virs 3000 grivnu piegāde ir bez maksas (dažās sadaļās ir minēts 2500 grivnu slieksnis). Piegādes laiks parasti ir 13 dienas.

Kontaktinformācija

Klientu atbalsts ir pieejams pa tālruni un ar tūlītējo ziņojumapmaiņas programmu palīdzību. Zvani Ukrainas robežās ir bezmaksas. Operatori strādā no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00. Atbalsta pakalpojums nav pieejams nedēļas nogalēs. Varat arī rakstīt pa e-pastu vai izmantot vietnē pieejamo atsauksmju veidlapu.

FAQ

Kā veikt pasūtījumu?

Pasūtījumu var veikt trīs veidos: izmantojot iepirkumu grozu vietnē, rakstot Telegram vai zvanot.

Vai ir iespējams atgriezt apavus, ja tie neder?

Jā, atgriešanas sistēma ļauj ātri atrisināt problēmu, it īpaši, ja ir kāds defekts. Varat arī pasūtīt divus pārus pielaikošanai un paturēt tikai ērto.

Kādas tehnoloģijas tiek izmantotas pēdu komfortam?

Veikalā tiek izmantotas Antishokk (šoka mīkstināšana), Soft-flexible (elastīga zole), On Air (elpojošas zolītes) un Variotec (regulējams apakšstilbu apjoms) tehnoloģijas.

Kad atbalsta pakalpojums ir atvērts?

Tālruņa operatori ir pieejami no pirmdienas līdz piektdienai no 9:00 līdz 17:00. Pakalpojums nav pieejams sestdienās un svētdienās.

.

SEO rādītājs
88.36%
129
Rezultāts sasniegts
146
Maksimālais punktu skaits

Galvenā informācija

ℹ️
Nosaukums: Взуття в магазині Welfare – купити онлайн
Apraksts: Купуйте якісне жіноче та чоловіче взуття від бренду Welfare. Широкий асортимент, якісні матеріали, різноманітність моделей і зручна доставка по Україні
Atslēgvārdi: nezināms
Lapas kodējums: utf-8
Lapas faila izmērs: 138 KB

Servera informācija

🖥️
IP: 89.184.69.203
Atrašanās vieta: Ukraine,UA,Kyiv,04215,50.458,30.5303,Europe/Kyiv
HTTP serveris: nginx
Kodēšana: utf-8

Meta tagu saraksts

🏷️

Iekšējās saites

🔗

Ārējās saites

🌐

Whois informācija

📄
domain_name: welfare.ua
update_date: 2026-04-21T09:07:02+03:00
update_time: 1776751622
creation_date: 2010-04-22T18:36:05+03:00
creation_time: 1271950565
expiration_date: 2027-04-22T18:36:05+03:00

Whois neapstrādātie dati

📋
            Domain Name: WELFARE.UA
Registrar: Internet Invest LLC
Domain Status: active
Creation Date: 2010-04-22T18:36:05+03:00
Updated Date: 2026-04-21T09:07:02+03:00
Registry Expiry Date: 2027-04-22T18:36:05+03:00
Name Server: NS1.MIROHOST.NET
Name Server: NS2.MIROHOST.NET
Name Server: NS3.MIROHOST.NET
REGISTRAR Contact: Internet Invest LLC
TECHNICAL Contact: not published
ADMINISTRATIVE Contact: not published
REGISTRANT Contact: not published
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-27T04:45:23Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: /image
Allow: /*/*.js
Allow: /*/*.css
Allow:/catalog/view/javascript/*

Disallow: /cart
Disallow: /login
Disallow: /admin
Disallow: /system
Disallow: /*?sort=
Disallow: /*&sort=
Disallow: /checkout
Disallow: /*?order=
Disallow: /*&order=
Disallow: /*?limit=
Disallow: /*&limit=
Disallow: /*?filter=
Disallow: /*&filter=
Disallow: */*search=*
Disallow: /*?tracking=
Disallow: /*&tracking=
Disallow: /*?filter_name=
Disallow: /*&filter_name=
Disallow: /*route=account/
Disallow: /*route=checkout/
Disallow: /*route=affiliate/
Disallow: /*route=product/search
Disallow: /*?filter_description=
Disallow: /*&filter_description=
Disallow: /*?filter_sub_category=
Disallow: /*&filter_sub_category=
Disallow: index.php?route=checkout/success$
Disallow: /index.php?route=product/product*&manufacturer_id=

User-agent: Yahoo
Disallow: /

User-agent: MJ12bot
Disallow: /

User-agent: Mediapartners-Google
Disallow: /

User-agent: AhrefsBot
Disallow: /

Sitemap: https://welfare.ua/sitemap.xml
Sitemap: https://welfare.ua/ru/sitemap.xml
Sitemap: https://welfare.ua/ru/ocfilter-sitemap
Sitemap: https://welfare.ua/ocfilter-sitemap
Sitemap: https://welfare.ua/sitemap-image.xml        

SEO audits

🔍

Tehniskais SEO

Atbildes kods
200
Statuss 200 OK - lapa tiek ielādēta pareizi.
Rakstzīmju kodēšana
Page: utf-8, Header: utf-8
Rakstzīmju kodējums ir konsekvents starp HTML un galvenēm.
Lapas izmērs
141843 bytes
Lapas izmērs ir pieņemams ātrai ielādei.
!
Resursi
94 total
Pārāk daudz resursu. Optimizējiet un apvienojiet failus, lai nodrošinātu labāku veiktspēju.
Hreflang tagi
3 hreflang tags
Hreflang tagi atrasti daudzvalodu SEO.
Robots.txt
Exists
Atrasts fails Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Vietnes karte deklarēta failā robots.txt.
HTTPS
Yes
Ir iespējots drošs HTTPS savienojums.
Saspiešana
gzip
Gzip vai Zstd saspiešana ir iespējota ātrākai ielādei.
Kešatmiņa
no-store, no-cache, must-revalidate
Pareizi iestatītas kešatmiņas vadības galvenes.
Lapas ātrums
3.58 ms
Lielisks iekraušanas ātrums.

SEO lapā

Nosaukums
Взуття в магазині Welfare – купити онлайн
Labs nosaukuma garums (30-60 rakstzīmes).
Meta apraksts
Купуйте якісне жіноче та чоловіче взуття від бренду Welfare. Широкий асортимент, якісні матеріали, різноманітність моделей і зручна доставка по Україні Lenght:151
Labs metaapraksta garums (100-160 rakstzīmes).
H1 Virsraksts
1 found - "Welfare: Ваш комфорт - наша турбота!"
Labi — atrasts viens H1 virsraksts.
Vārdu skaits
871
Labs satura garums (ieteicams 500–2000 vārdu).
!
Kanoniskā atzīme
Pievienojiet kanonisko tagu, lai novērstu satura dublēšanos.
Meta dublikāts
[]
Nav atrasti metatagu dublikāti.
Atslēgvārdi
Meta atslēgvārdi nav obligāti (lielākās meklētājprogrammas neizmanto).

Saturs un UX

Valoda
ua
Pareizi iestatīts valodas atribūts.
!
Attēli
50 total, 1 missing ALT
Pievienojiet attēliem ALT tekstu, lai nodrošinātu pieejamību un SEO.
Skatu logs
width=device-width, initial-scale=1.0
Skatvietas metatags ir pareizi iestatīts mobilajām ierīcēm.
Atveriet grafiku
All OG tags present.
Ir visi būtiskie OpenGraph tagi.
Strukturētie dati
1 JSON-LD scripts
Atrasti strukturētie dati (JSON-LD).

Pozīcijas iekšā Google

Meklēšanas frāzes - Google

🔍
Pozīcija Frāze Lapa Fragments
227 5 28 6/ru/size-guide?srslt...
4женские киев/ru/female-shoes/?sr...
75 38 38 5 39/ru/size-guide?srslt...
7(+1)размер 5 и 5/ru/size-guide?srslt...
7сколько в размере/ru/size-guide?srslt...
95 5 на какой размер/ru/size-guide?srslt...
930 см какой размер/ru/size-guide?srslt...
16выставка продажа обуви/
17размер uk 5/ru/size-guide?srslt...
18размеры обуви великобритания таблица/ru/size-guide?srslt...

Pozīcijas iekšā Yandex

Meklēšanas frāzes - Yandex

🔍

Papildu pakalpojumi

💎