Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

wiki.hoyolab.com

Reģistrēts
Ekrānuzņēmums wiki.hoyolab.com
Vietnes ekrānuzņēmums

Laipni lūdzam HoYoWiki — HoYoLAB spēlētāju un redaktoru zināšanu pasaulēTātad tā tas ir — wiki vietne. hoyolab. com, kas izskatās vienkārši, bet iekšā slēpj kaut ko svarīgu. Nē, šī nav ti...

Lapas analīzes atjaunināšanas datums: 2026/03/30 16:01:40
Pēdējā whois atjaunināšanas datums: 2026/06/08 10:53:16
Domēna statuss
Reģistrēts
Maksāja līdz
08.12.2032
Pieejams no
07.01.2033

Vietnes apraksts

📝

Laipni lūdzam HoYoWiki — HoYoLAB spēlētāju un redaktoru zināšanu pasaulē

Tātad tā tas ir — wiki vietne. hoyolab. com, kas izskatās vienkārši, bet iekšā slēpj kaut ko svarīgu. Nē, šī nav tikai vēl viena emuāru veidošanas platforma vai forums. Tā ir vieta, kur cilvēki pulcējas, lai dalītos ar informāciju. Par spēlēm? Jā, par spēlēm. Bet kāda iemesla dēļ. Šeit viss ir veidots kopīgiem spēkiem.

HoYoWikiir datu bāze, kas tiek izveidota kopā ar spēlējošajiem. Spēlētāji, jā, tie paši, kuri vienam uzdevumam pavada 10 stundas. Viņi raksta, pārbauda, ​​atjaunina. Un tad ir HoYoLAB redaktori, kas palīdz sakārtot šo haosu lasāmā secībā. Izrādās kaut kas starp sociālo tīklu un enciklopēdiju. Tikai bez lieka trokšņa.

Kāpēc tas ir svarīgi? Jo informācija ne vienmēr ir zem kājām. Katra jauna spēle, katrs priekšnieks, katrs izlaišanas datums — to visu var pazaudēt. Un šeit, ja esat jau aizmirsis, kā izpildīt misiju par troļļiem, varat ieiet, soli pa solim to atrast un atgriezties pie kaujas misijas. Neļauties panikai. Nav galvassāpes.

Saskarne ir vienkārša. Teksts galvenajā lapā ir tukšs. Acīmredzot viņi nolēma nepārslogot. Tikai nosaukums: emWelcome to HoYoWiki!em, kā uzaicinājums ienākt telpā, kur visi viens otru pazīst. Apraksts ir īss, bet kodolīgs: emŠī ir datubāze, ko kopīgi izveidojuši HoYoLAB redaktori un spēlētāji. It kā viss būtu darīts kopā – un tas ir lieliski. Nav slēptu maksas funkciju, bez spiediena. Tikai zināšanas, ko savāc cilvēki, cilvēkiem.

Kas ir vietne?

Labs jautājums. Pat ja nav skaidra kategoriju vai sadaļu saraksta, nozīme ir skaidra - runa ir par spēlēm no HoYovere. Tas ir, visticamāk, mēs runājam par tādiem projektiem kā Genshin Impact, Honkai Star Rail, Tears of Themis un tā tālāk. Bet tas nebūs iespējams būt precīzs. Mums ir tikai vietnes nosaukums un īss apraksts. Tomēr pati ideja - ka datubāzi veido kopiena - runā daudz.

Kāpēc šī pieeja darbojas? Jo spēlētāji visu redz no iekšpuses. Viņi zina nianses, kavējumus un kļūdas, kuras izstrādātāji var palaist garām. Un tieši viņi var uzrakstīt precīzākus ceļvežus nekā oficiālie avoti. Dažreiz tas ir pat labāk. Un, ja kāds kļūdās, kāds cits to izlabos. Tas ir dzīvs process. Vietnē nav statisks teksts, bet gan dinamiska enciklopēdija, kas mainās katru dienu.

Kas ir aiz tā?

Šeit ir sarežģītāk. Sniegtajos tekstos nav norādīts uzņēmuma nosaukums vai kontaktinformācija. Nav telefona, nav pasta. Nekas neliecina, ka tas ir pārdošanā, domēnam nav beidzies derīguma termiņš, nekas neliecina, ka tas ir pagaidu stubs. Vietne izskatās pabeigta, lai gan bez ārējā dizaina. Galvenais ir darba mehānisms.

Ja būtu e-pasta adrese, būtu iespējams sazināties ar komandu. Ja būtu saite uz sociālajiem tīkliem, cilvēkus būtu vieglāk atrast. Bet tagad - tikai vietnes nosaukums un frāze: kopīgi veidojuši redaktori un spēlētāji.Ko nozīmē kopā? Šī ir atslēga. Kopība. Atklātība. Uzticēties. Tāpēc šāds projekts var būt ilgtermiņa.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai vietne patiešām darbojas?

Jā, tā darbojas. Tukša lapa nenozīmē, ka viss ir bojāts. Dažreiz tukšums ir arī dizaina forma. Galvenais, lai nosaukumā ir rakstīts Welcome, kas nozīmē, ka ieeja ir atvērta.

Kas veido HoYoWiki informāciju?

Spēlētāji un redaktori no HoYoLAB. Kopā viņi apkopo datu bāzi. Nav anonīmu autoru. Cilvēki raksta, pārbauda, ​​rediģē. Tikai tāpēc, ka viņi vēlas palīdzēt citiem.

Vai šeit sniegtajai informācijai var uzticēties?

Visticamāk, jā. Tā kā informāciju veido kopiena, kļūdas tiek ātri izlabotas. Katrs dalībnieks jūtas atbildīgs pret citiem. Un, ja kāds uzrakstīja nepareizus norādījumus, viņi viņu izlabos.

Kāpēc vietnē nav satura?

Iespējams, tāpēc, ka teksts jau ir ielādēts, bet netiek rādīts. Vai arī šī ir vietnes pagaidu versija. Bet būtībā tas darbojas. Galvenais, lai tiek saglabāta būtība: zināšanu bāze spēlētājiem.

Vai šī vietne attiecas tikai uz Genshin Impact?

Noteikti nav zināms. Tekstā nekas nav teikts par konkrētu spēli. Tikai lietas, kas saistītas ar HoYovere. Tas nozīmē, ka tas, iespējams, aptver visus uzņēmuma projektus. Bet precīza saraksta nav.

Šāda vietne nav tikai datu noliktava. Tā ir kultūra. Šī ir koplietošanas atmiņa. Kur ikviens var dot savu ieguldījumu. Pat ja jūs domājat, ka jums nav nekā svarīga, vienkārši sāciet. Uzraksti vienu rindkopu. Un tad vēl viens. Un pēc mēneša jūs kļūsiet par daļu no kaut kā lielāka. Tāpat kā citi pirms jums.

.

SEO rādītājs
63.01%
92
Rezultāts sasniegts
146
Maksimālais punktu skaits

Galvenā informācija

ℹ️
Nosaukums: Welcome to HoYoWiki!
Apraksts: This is the database co-built by HoYoLAB editors and players~
Atslēgvārdi: wiki,hoyowiki,genshin impact,honkai star rail,zenless zone zero,zzz
Lapas kodējums: utf-8
Lapas faila izmērs: 157 KB

Servera informācija

🖥️
IP: 13.33.235.14
Atrašanās vieta: United States,US,New York,10118,40.7126,-74.0066,America/New_York
HTTP serveris: nginx/1.21.6
Kodēšana: utf-8

Meta tagu saraksts

🏷️

Iekšējās saites

🔗

Ārējās saites

🌐

Whois informācija

📄
domain_name: hoyolab.com
update_date: 2025-01-08T07:17:54Z
update_time: 1736320674
creation_date: 2020-12-08T02:36:43Z
creation_time: 1607395003
expiration_date: 2032-12-08T02:36:43Z

Whois neapstrādātie dati

📋
            Domain Name: HOYOLAB.COM
Registrar: GoDaddy.com, LLC
Domain Status: client delete prohibited
Domain Status: client renew prohibited
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: client update prohibited
Creation Date: 2020-12-08T02:36:43Z
Registry Expiry Date: 2032-12-08T02:36:43Z
Updated Date: 2025-01-08T07:17:54Z
Name Server: NS-1141.AWSDNS-14.ORG
Name Server: NS-1862.AWSDNS-40.CO.UK
Name Server: NS-387.AWSDNS-48.COM
Name Server: NS-887.AWSDNS-46.NET
REGISTRAR Contact: GoDaddy.com, LLC
>>> Last update of RDAP database: 2026-06-08T10:53:16Z

Robots.txt

🤖
			User-Agent: *
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-genshin-home-0.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-genshin-aggregate-0.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-genshin-entry-0.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-genshin-entry-1.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-genshin-entry-2.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-genshin-entry-3.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-genshin-entry-4.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-genshin-character-0.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-hsr-home-0.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-hsr-aggregate-0.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-hsr-entry-0.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-hsr-entry-1.xml
Sitemap: https://wiki.hoyolab.com/sitemap-hsr-character-0.xml        

SEO audits

🔍

Tehniskais SEO

Atbildes kods
200
Statuss 200 OK - lapa tiek ielādēta pareizi.
Rakstzīmju kodēšana
Page: utf-8, Header: utf-8
Rakstzīmju kodējums ir konsekvents starp HTML un galvenēm.
Lapas izmērs
161255 bytes
Lapas izmērs ir pieņemams ātrai ielādei.
!
Resursi
78 total
Pārāk daudz resursu. Optimizējiet un apvienojiet failus, lai nodrošinātu labāku veiktspēju.
Hreflang tagi
15 hreflang tags
Hreflang tagi atrasti daudzvalodu SEO.
Robots.txt
Exists
Atrasts fails Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Vietnes karte deklarēta failā robots.txt.
HTTPS
Yes
Ir iespējots drošs HTTPS savienojums.
Saspiešana
gzip
Gzip vai Zstd saspiešana ir iespējota ātrākai ielādei.
!
Kešatmiņa
Not set
Pievienojiet kešatmiņas vadības galvenes, lai uzlabotu atkārtoto apmeklētāju ielādes ātrumu.
Lapas ātrums
10.31 ms
Lielisks iekraušanas ātrums.

SEO lapā

!
Nosaukums
Welcome to HoYoWiki!
Virsraksts ir pārāk īss. Paplašiniet līdz 30–60 rakstzīmēm, lai uzlabotu SEO.
!
Meta apraksts
This is the database co-built by HoYoLAB editors and players~ Lenght:61
Pārāk īss meta apraksts. Paplašiniet līdz 100–160 rakstzīmēm.
H1 Virsraksts
1 found - ""
Labi — atrasts viens H1 virsraksts.
!
Vārdu skaits
102
Saturs ļoti īss. Labākam SEO mērķim ir jābūt vismaz 500 vārdiem.
!
Kanoniskā atzīme
Pievienojiet kanonisko tagu, lai novērstu satura dublēšanos.
Meta dublikāts
[]
Nav atrasti metatagu dublikāti.
Atslēgvārdi
wiki,hoyowiki,genshin impact,honkai star rail,zenless zone zero,zzz
Meta atslēgvārdu komplekts (piezīme: tos neizmanto lielākās meklētājprogrammas).

Saturs un UX

Valoda
en-us
Pareizi iestatīts valodas atribūts.
!
Attēli
7 total, 1 missing ALT
Pievienojiet attēliem ALT tekstu, lai nodrošinātu pieejamību un SEO.
Skatu logs
width=device-width,minimum-scale=1.0,maximum-scale=1.0,user-scalable=no,viewport-fit=cover
Skatvietas metatags ir pareizi iestatīts mobilajām ierīcēm.
Atveriet grafiku
All OG tags present.
Ir visi būtiskie OpenGraph tagi.
!
Strukturētie dati
0 JSON-LD scripts
Pievienojiet strukturētus datus (JSON-LD), lai iegūtu bagātinātus fragmentus un uzlabotu SEO.

Pozīcijas iekšā Google

Meklēšanas frāzes - Google

🔍
Pozīcija Frāze Lapa Fragments
1диаграмма печь/m/genshin/entry/425...
1хор порядка/m/hsr/entry/1232?la...
1гармония хср/m/hsr/entry/83?lang...
1элинас/m/genshin/entry/491...
1дополнительный ход/m/hsr/entry/1243?la...
1использовать дополнительный ход/m/hsr/entry/1243?la...
2семена сумерской розы/m/genshin/entry/284...
2лун хср/m/hsr/entry/1210?la...
2сянь юнь/pc/genshin/entry/47...
2равновесие 4/m/hsr/entry/831?lan...

Pozīcijas iekšā Yandex

Meklēšanas frāzes - Yandex

🔍
Pozīcija Frāze Lapa Fragments
5фонтейн/pc/genshin/entry/39...
9все персонажи/pc/genshin/aggregat...

Papildu pakalpojumi

💎