Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
1

12-24volt.ru

Geregistreerd
Schermafbeelding 12-24volt.ru
Schermafbeelding van website

Servicecentrum 12-24volt.ru - reparatie en verkoop van starters en generatoren in Moskou12-24volt.ru is een gespecialiseerd servicecentrum dat professionele diensten levert voor de reparatie, diagnost...

Updatedatum van paginaanalyse: 2026/06/03 17:19:14
Laatste whois-updatedatum: 2026/05/19 15:29:23
Domeinstatus
Geregistreerd
Betaald tot
12.04.2027
Verkrijgbaar vanaf
14.05.2027

Websitebeschrijving

📝

Servicecentrum 12-24volt.ru - reparatie en verkoop van starters en generatoren in Moskou

12-24volt.ru is een gespecialiseerd servicecentrum dat professionele diensten levert voor de reparatie, diagnostiek, uitwisseling en verkoop van startmotoren en generatoren voor buitenlandse auto's, vrachtwagens, speciale uitrusting en boten.

Wat biedt de website 12-24volt.ru?

Het platform is de officiële website van een netwerk van servicecentra die zich richten op uitgebreid onderhoud van de elektrische systemen van voertuigen. De hoofdactiviteit van het bedrijf is gericht op het restaureren en vervangen van belangrijke voertuigonderdelen: starters en generatoren. De service werkt met alle buitenlandse auto's en garandeert reparaties van hoge kwaliteit en het gebruik van uitsluitend geïmporteerde onderdelen.

Belangrijkste voordelen van de service:

  • Ondersteuning via meerdere kanalen: klanten kunnen worden gecontacteerd via meerdere telefoonlijnen, waaronder 24-uurslijnen.
  • Bezoek ter plaatse - indien nodig gaan specialisten rechtstreeks naar de klant, naar de parkeerplaats.
  • Diagnostiek in twee fasen - visuele inspectie + testen op professionele apparatuur onder maximale belasting.
  • Werkgarantie - reparaties worden uitgevoerd met garantie, wat het vertrouwen van de klant vergroot.
  • Kortingen bij aanmelding via de website - als u bij het centrum bestelt, meld dit dan op de site om korting te ontvangen.

Onze servicecentra in Moskou

Het bedrijf heeft verschillende vestigingen in verschillende delen van de hoofdstad, waardoor inwoners van Moskou en omliggende gebieden gemakkelijk toegang hebben:

1. Centraal Administratief District-Zuidelijk Administratief District (Ordzhonikidze St., 11)

Gelegen nabij het Gagarinsky-winkelcentrum, naast de Vavilova-straat. Dicht bij metrostation Leninsky Prospekt.

  • Telefoon: 8 (925) 838-62-02 (24 uur per dag)
  • Telefoonnummer: 43-159
  • E-mail: [email protected]

2. Administratief district Zuidwest (Vereiskaya St., 29)

Gelegen op de kruising van de straten Vereiskaya en Ryabinovaya. Bereikbaar vanaf metrostation Kuntsevo.

  • Telefoon: 8 (963) 750-30-66 (24 uur per dag)
  • Andere nummers: (495) 787-43-53, (963) 750-2622
  • Telefoonnummer: 5-32
  • E-mail: [email protected]

3. MS - vertrek naar de parkeerplaats

Het bedrijf biedt de service aan van een specialist die de locatie van de klant bezoekt, wat vooral handig is bij complexe of urgente storingen.

4. Snelweg Warschau, 132 (metrostation Yuzhnaya)

Gelegen naast de markt, niet ver van het metrostation Yuzhnaya.

  • Telefoonnummers: (495) 782-42-18, (495) 782-42-17
  • Telefoonnummer: 69-56
  • Let op: telefoonnummer (495) 782-42-17 is 24 uur per dag geopend.
  • E-mail: [email protected]

5. M. Kantemirovskaya (Kantemirovskaya St., 58A)

Gelegen achter de schoenenfabriek, bereikbaar vanaf metrostation Kantemirovskaya.

  • Telefoonnummers: (495) 782-42-17, (495) 739-42-18
  • Let op: telefoonnummer (495) 782-42-17 is 24 uur per dag geopend.
  • E-mail: [email protected]

Diensten en werkproces

Klanten kunnen gebruik maken van de volgende diensten:

  • Reparatie van starters en generatoren
  • Verkoop van nieuwe en gebruikte componenten
  • De starter vervangen
  • Diagnostiek van elektrische componenten
  • Ruilen en retourneren

Reparatieproces:

  • U plaatst een bestelling op de website of telefonisch.
  • De operator neemt contact met u op om overeenstemming te bereiken over de details.
  • Vertrek of aankomst in het centrum.
  • Diagnostiek wordt uitgevoerd - zowel visueel als met behulp van apparatuur.
  • De reparatiekosten worden gerapporteerd.
  • Reparaties worden uitgevoerd met garantie.
  • Bedrijfscontacten

    Bedrijfsnaam: 12-24volt bedrijf

    Hotline-telefoonnummer:8 (495) 7-444-555 (24 uur per dag)

    Adressen en telefoonnummers van servicecentra: staan hierboven aangegeven.

    E-mail: [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

    Veelgestelde vragen (FAQ)

    Welke telefoon werkt 24/7?

    De volgende nummers zijn 24/7 bereikbaar: 8 (925) 838-62-02, 8 (963) 750-30-66, 8 (963) 750-2622, (495) 782-42-17, (495) 7-444-555.

    Waar is het servicecentrum op Ordzhonikidze?

    St. Ordzhonikidze, 11, naast het Gagarinsky-winkelcentrum, aan het begin van de straat. Vavilova.

    Is het mogelijk om een specialist opdracht te geven de site te bezoeken?

    Ja, het bedrijf biedt een service voor het bezoeken van de parkeerplaats van de klant.

    Welke componenten worden gebruikt tijdens reparaties?

    Bij reparaties worden alleen geïmporteerde componenten van hoge kwaliteit gebruikt.

    Is er korting als u via de website bestelt?

    Ja, als u bij het servicecentrum bestelt, laat ons dan weten dat u ons via de website heeft leren kennen - er wordt korting gegeven.

    Op welke tijden zijn de servicecentra geopend?

    Open van 10:00 tot 19:00 uur op weekdagen en van 10:00 tot 18:00 uur in het weekend zonder pauzes en feestdagen.

    SEO-score
    60.96%
    89
    Score behaald
    146
    Maximale score

    Belangrijkste informatie

    ℹ️
    Titel: Продажа и ремонт генераторов и стартеров в Москве. Сеть сервис-центров по ремонту стартеров и генераторов на любые иномарки.
    Beschrijving: Наша компания осуществляет продажу и ремонт стартеров и генераторов по доступным ценам. Вы можете обратиться в один из сервис центров, расположенных в различных районах Москвы.
    Trefwoorden: empty
    Paginacodering: windows-1251
    Pagina Bestandsgrootte: 286 KB

    Serverinformatie

    🖥️
    IP: 31.31.197.91
    Locatie: Russia,RU,55.7386,37.6068,Europe/Moscow
    Http-server: nginx
    Codering: windows-1251

    Lijst metatags

    🏷️

    Interne koppelingen

    🔗

    Externe koppelingen

    🌐

    Whois-informatie

    📄
    domain_name: 12-24volt.ru
    update_date: on
    update_time:
    creation_date: 2004-04-12T20:00:00Z
    creation_time: 1081800000
    expiration_date: 2027-04-12T21:00:00Z

    Whois onbewerkte gegevens

    📋
                domain:        12-24VOLT.RU
    nserver: ns1.agava.net.ru.
    nserver: ns2.agava.net.ru.
    state: REGISTERED, DELEGATED, VERIFIED
    person: Private Person
    registrar: R01-RU
    admin-contact: https://partner.r01.ru/contact_admin.khtml
    created: 2004-04-12T20:00:00Z
    paid-till: 2027-04-12T21:00:00Z
    free-date: 2027-05-14
    source: TCI
    Last updated on 2026-05-19T15:28:01Z

    Robots.txt

    🤖
    			User-agent: *
    Disallow: /index
    Disallow: /nashi_vakansii.html
    Disallow: /remont_electriki.html
    Disallow: /adres.html
    Disallow: /yuzhnaya.html
    Disallow: /kuntsevo.html
    Disallow: /kantemirovskaya.html
    Disallow: /viezd.html
    Disallow: /ourprice.html
    Disallow: /autoserv.html
    Disallow: /adresa.html
    Disallow: /zr.html
    Disallow: /new_info/FREEWHEEL.html
    Disallow: /new_info/Info.html
    Disallow: /Prikurivanie.html
    Disallow: /varshavskoe.html
    Disallow: /adres.html
    Disallow: /new_info/Stators.html
    Disallow: /alternator_work.html
    Disallow: /faq.html
    Disallow: /shop/*.*
    Sitemap: http://12-24volt.ru/sitemap.xml
    Host: 12-24volt.ru
    
            

    SEO-audit

    🔍

    Technische SEO

    Reactiecode
    200
    Status 200 OK - pagina wordt correct geladen.
    Tekencodering
    Page: windows-1251, Header: windows-1251
    Tekencodering consistent tussen HTML en headers.
    Paginagrootte
    292889 bytes
    Paginaformaat acceptabel voor snel laden.
    Bronnen
    18 total
    Optimaal aantal bronnen.
    Hreflang-tags
    0 hreflang tags
    Voeg hreflang-tags toe als u meertalige inhoud heeft.
    Robots.txt
    Exists
    Robots.txt-bestand gevonden.
    Sitemap
    Declared in robots.txt
    Sitemap gedeclareerd in robots.txt.
    HTTPS
    Yes
    Beveiligde HTTPS-verbinding ingeschakeld.
    Compressie
    gzip
    Gzip- of Zstd-compressie ingeschakeld voor sneller laden.
    !
    Caching
    Not set
    Voeg cache-control headers toe om de laadsnelheid voor terugkerende bezoekers te verbeteren.
    Paginasnelheid
    2.02 ms
    Uitstekende laadsnelheid.

    SEO op de pagina

    !
    Titel
    Продажа и ремонт генераторов и стартеров в Москве. Сеть сервис-центров по ремонту стартеров и генераторов на любые иномарки.
    Titel te lang. Reduceer tot 30-60 tekens om afkapping te voorkomen.
    !
    Metabeschrijving
    Наша компания осуществляет продажу и ремонт стартеров и генераторов по доступным ценам. Вы можете обратиться в один из сервис центров, расположенных в различных районах Москвы. Lenght:176
    Metabeschrijving te lang. Reduceer tot 100-160 tekens.
    H1-rubriek
    1 found - "Качественный ремонт стартеров и генераторов"
    Goed - enkele H1-rubriek gevonden.
    Aantal woorden
    1015
    Goede inhoudslengte (500-2000 woorden aanbevolen).
    !
    Canonieke tag
    Voeg een canonieke tag toe om problemen met dubbele inhoud te voorkomen.
    !
    Dubbele meta
    {"yandex-verification":2}
    Verwijder dubbele metatags om conflicten te voorkomen.
    Trefwoorden
    empty
    Meta-trefwoorden ingesteld (let op: niet gebruikt door grote zoekmachines).

    Inhoud en UX

    Taal
    ru
    Taalkenmerk correct ingesteld.
    !
    Afbeeldingen
    9 total, 9 missing ALT
    Voeg ALT-tekst toe aan afbeeldingen voor toegankelijkheid en SEO.
    !
    Kijkpoort
    Voeg een viewport-metatag toe voor mobiel reactievermogen.
    !
    Grafiek openen
    Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
    Voeg ontbrekende OpenGraph-tags toe voor het delen op sociale media:og:title, og:description, og:image, og:url
    !
    Gestructureerde gegevens
    0 JSON-LD scripts
    Voeg gestructureerde gegevens (JSON-LD) toe voor rich snippets en betere SEO.

    Posities binnen Google

    Zoek zinnen - Google

    🔍
    Positie Zin Pagina Fragment
    7соединение обмоток генератора/new_info/statorshor...
    8ремонт отечественных генераторов/
    10mnogo volt ru/
    12ремонт генератора bmw/
    13ток статора генератора/new_info/statorshor...
    14ремонт генераторов ваз/
    15схема работы автомобиля/
    16самостоятельный ремонт генератора/
    20генератор мерседес цена/
    20принцип работы генератора постоянного тока/

    Posities binnen Yandex

    Zoek zinnen - Yandex

    🔍

    Aanvullende diensten

    💎