Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.ai-stat.ru

Geregistreerd
Schermafbeelding www.ai-stat.ru
Schermafbeelding van website
Updatedatum van paginaanalyse: 2026/05/14 10:37:53
Laatste whois-updatedatum: 2026/08/19 10:32:09
Domeinstatus
Geregistreerd
Betaald tot
24.08.2027
Verkrijgbaar vanaf
24.09.2027
SEO-score
84.93%
124
Score behaald
146
Maximale score

Belangrijkste informatie

ℹ️
Titel: Рейтинг ИИ | Сравнение языковых моделей и нейросетей | Лучшие ИИ 2026
Beschrijving: Лучшие нейросети и ИИ 2026 года. Рейтинг 200+ моделей с бенчмарками, ценами API и характеристиками. Сравните GPT-5, Claude, Gemini и другие топ LLM.
Trefwoorden: onbekend
Paginacodering: utf-8
Pagina Bestandsgrootte: 682 KB

Serverinformatie

🖥️
IP: 45.10.243.75
Http-server: ddos-guard
Codering: utf-8
Aangedreven door: next.js

Lijst metatags

🏷️

Interne koppelingen

🔗

Externe koppelingen

🌐

Whois-informatie

📄
domain_name: ai-stat.ru
update_date: on
update_time:
creation_date: 2025-08-24T14:22:11Z
creation_time: 1756045331
expiration_date: 2027-08-24T14:22:11Z

Whois onbewerkte gegevens

📋
            domain:        AI-STAT.RU
nserver: a.ns.selectel.ru.
nserver: b.ns.selectel.ru.
nserver: c.ns.selectel.ru.
nserver: d.ns.selectel.ru.
state: REGISTERED, DELEGATED, UNVERIFIED
person: Private Person
registrar: SELECTEL-RU
admin-contact: https://selectel.ru/services/domains/whois
created: 2025-08-24T14:22:11Z
paid-till: 2027-08-24T14:22:11Z
free-date: 2027-09-24
source: TCI
Last updated on 2026-08-19T10:28:01Z

Robots.txt

🤖
			User-Agent: *
Allow: /
Allow: /api/news/images/
Allow: /api/icons/
Disallow: /api/

Host: https://www.ai-stat.ru
Sitemap: https://www.ai-stat.ru/sitemap.xml
Sitemap: https://www.ai-stat.ru/news-sitemap.xml
Sitemap: https://www.ai-stat.ru/video-sitemap.xml
        

SEO-audit

🔍

Technische SEO

Reactiecode
200
Status 200 OK - pagina wordt correct geladen.
Tekencodering
Page: utf-8, Header: utf-8
Tekencodering consistent tussen HTML en headers.
Paginagrootte
698834 bytes
Paginaformaat acceptabel voor snel laden.
!
Bronnen
108 total
Te veel middelen. Optimaliseer en combineer bestanden voor betere prestaties.
Hreflang-tags
2 hreflang tags
Hreflang-tags gevonden voor meertalige SEO.
Robots.txt
Exists
Robots.txt-bestand gevonden.
Sitemap
Declared in robots.txt
Sitemap gedeclareerd in robots.txt.
HTTPS
Yes
Beveiligde HTTPS-verbinding ingeschakeld.
Compressie
gzip
Gzip- of Zstd-compressie ingeschakeld voor sneller laden.
Caching
s-maxage=3600, stale-while-revalidate=31532400
Cache-control headers correct ingesteld.
Paginasnelheid
4.31 ms
Uitstekende laadsnelheid.

SEO op de pagina

!
Titel
Рейтинг ИИ | Сравнение языковых моделей и нейросетей | Лучшие ИИ 2026
Titel te lang. Reduceer tot 30-60 tekens om afkapping te voorkomen.
Metabeschrijving
Лучшие нейросети и ИИ 2026 года. Рейтинг 200+ моделей с бенчмарками, ценами API и характеристиками. Сравните GPT-5, Claude, Gemini и другие топ LLM. Lenght:148
Goede lengte van de metabeschrijving (100-160 tekens).
H1-rubriek
1 found - "Рейтинг нейросетей"
Goed - enkele H1-rubriek gevonden.
Aantal woorden
607
Goede inhoudslengte (500-2000 woorden aanbevolen).
!
Canonieke tag
Voeg een canonieke tag toe om problemen met dubbele inhoud te voorkomen.
Dubbele meta
[]
Geen dubbele metatags gevonden.
Trefwoorden
Meta-trefwoorden zijn optioneel (worden niet gebruikt door grote zoekmachines).

Inhoud en UX

Taal
ru
Taalkenmerk correct ingesteld.
Afbeeldingen
59 total, 0 missing ALT
Alle afbeeldingen hebben de juiste ALT-tekst.
Kijkpoort
width=device-width, initial-scale=1
Viewport-metatag correct ingesteld voor mobiele apparaten.
Grafiek openen
All OG tags present.
Alle essentiële OpenGraph-tags aanwezig.
Gestructureerde gegevens
1 JSON-LD scripts
Gestructureerde gegevens (JSON-LD) gevonden.

Posities binnen Google

Zoek zinnen - Google

🔍
Positie Zin Pagina Fragment
1ии список/model-list
1какая нейросеть лучше/
1лучшие ai/
1новые ии/
1лучшие ии/
1главные ии/
1сравнение самых/
1все ии/model-list
1ии на 2/
1лучшая нейросеть/

Aanvullende diensten

💎