Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
D

driving.ca

Registrert
Skjermdump driving.ca
Skjermbilde av nettstedet
Sideanalyseoppdateringsdato: 2026/02/14 10:55:29
Siste whois-oppdateringsdato: 2026/06/12 21:11:52
Domenestatus
Registrert
Betalt t.o.m
01.12.2026
Tilgjengelig fra
31.12.2026
SEO-poengsum
84.93%
124
Poeng oppnådd
146
Maksimal poengsum

Hovedinformasjon

ℹ️
Tittel: Compare Cars, New Car Reviews & Latest Car News | Driving
Beskrivelse: 7pT7ge3hbVe3ABpbUr0NrPD3WB2zKxNUs5b2S0_IzM name=google-site-verification><meta name=vf:container_id><link imagesrcset=
Nøkkelord: empty
Sidekoding: utf-8
Sidefilstørrelse: 997 KB

Serverinformasjon

🖥️
IP: 34.117.147.204
Sted: United States,US,Kansas City,64184,39.1027,-94.5778,America/Chicago
Http-server: istio-envoy
Koding: utf-8

Metatags liste

🏷️

Interne lenker

🔗

Eksterne lenker

🌐

Whois informasjon

📄
domain_name: driving.ca
update_date: 2026-04-17T15:02:07Z
update_time: 1776438127
creation_date: 2000-11-08T19:48:36Z
creation_time: 973712916
expiration_date: 2026-12-01T05:00:00Z

Whois rådata

📋
            Domain Name: DRIVING.CA
Registrar: Webnames.ca Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2000-11-08T19:48:36Z
Registry Expiry Date: 2026-12-01T05:00:00Z
Updated Date: 2026-04-17T15:02:07Z
Name Server: NS-CLOUD-C1.GOOGLEDOMAINS.COM
Name Server: NS-CLOUD-C2.GOOGLEDOMAINS.COM
Name Server: NS-CLOUD-C3.GOOGLEDOMAINS.COM
Name Server: NS-CLOUD-C4.GOOGLEDOMAINS.COM
REGISTRAR Contact: Webnames.ca Inc.
REGISTRANT Contact: Postmedia Network Inc.
ADMINISTRATIVE Contact: PostmediaSupport PostmediaSupport
TECHNICAL Contact: PostmediaSupport PostmediaSupport
>>> Last update of RDAP database: 2026-06-12T21:11:52Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: AmazonAdBot
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /cms-admin/

User-agent: *
Disallow: /?s=
Disallow: /search
Disallow: /3081/
Disallow: /*?preview_id=*
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /tag/
Disallow: /?p=
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Allow: /sitemap-exclusive-video.xml?

User-agent: Googlebot-News
Disallow: /category/sponsored/
Disallow: /sponsored/

User-agent: omgilibot
Disallow: /

User-agent: omgili
Disallow: /

User-agent: TurnitinBot
Disallow: /?s=
Disallow: /search
Disallow: /3081/

Sitemap: https://driving.ca/sitemap.xml
Sitemap: https://driving.ca/sitemap-old.xml
Sitemap: https://driving.ca/sitemap-news.xml
Sitemap: https://driving.ca/sitemap-category.xml
Sitemap: https://driving.ca/sitemap-video.xml
Sitemap: https://driving.ca/vehicle-dual-comparison-sitemap.xml
Sitemap: https://driving.ca/vehicle-trim-comparison-sitemap.xml
Sitemap: https://driving.ca/make-model-sitemap.xml
Sitemap: https://driving.ca/top-car-lists.xml
Sitemap: https://driving.ca/sitemap-static.xml        

SEO revisjon

🔍

Teknisk SEO

Responskode
200
Status 200 OK - siden lastes inn riktig.
Tegnkoding
Page: utf-8, Header: utf-8
Tegnkoding konsistent mellom HTML og overskrifter.
Sidestørrelse
1021611 bytes
Sidestørrelse akseptabel for rask lasting.
!
Ressurser
234 total
For mange ressurser. Optimaliser og kombiner filer for bedre ytelse.
Hreflang Tags
0 hreflang tags
Legg til hreflang-tagger hvis du har flerspråklig innhold.
Robots.txt
Exists
Robots.txt-fil funnet.
Sitemap
Declared in robots.txt
Sitemap erklært i robots.txt.
HTTPS
Yes
Sikker HTTPS-tilkobling aktivert.
Komprimering
gzip
Gzip eller Zstd-komprimering aktivert for raskere lasting.
Buffer
public, max-age=180
Bufferkontrollhoder er riktig innstilt.
Sidehastighet
3.25 ms
Utmerket lastehastighet.

On-Page SEO

Tittel
Compare Cars, New Car Reviews & Latest Car News | Driving
God tittellengde (30-60 tegn).
Metabeskrivelse
7pT7ge3hbVe3ABpbUr0NrPD3WB2zKxNUs5b2S0_IzM name=google-site-verification>
God metabeskrivelseslengde (100-160 tegn).
H1 Overskrift
1 found - "Compare Cars, New Car Reviews & Latest Car News | Driving"
Bra - enkelt H1-overskrift funnet.
Ordtelling
2128
Innholdet svært omfattende. Vurder å bryte inn på flere sider hvis for lange.
!
Kanonisk merkelapp
Legg til kanonisk tag for å forhindre problemer med duplisert innhold.
Dupliser Meta
[]
Fant ingen dupliserte metakoder.
Nøkkelord
empty
Meta nøkkelord satt (merk: brukes ikke av store søkemotorer).

Innhold og UX

Språk
en
Språkattributtet er riktig angitt.
!
Bilder
56 total, 46 missing ALT
Legg til ALT-tekst i bilder for tilgjengelighet og SEO.
Viewport
width=device-width,minimum-scale=1,initial-scale=1
Viewport-metataggen er riktig angitt for mobile enheter.
!
Åpne Graph
Missing: og:description, og:url
Legg til manglende OpenGraph-koder for deling av sosiale medier:og:description, og:url
Strukturerte data
4 JSON-LD scripts
Fant strukturerte data (JSON-LD).

Stillinger i Google

Søkefraser - Google

🔍
Posisjon Uttrykk Side Utdrag
13mazda tribute 2009/
13her car/auto-news/crashes/t...
142017 mazda 5/mazda/mazda5/
19a driver is in the car/
23volkswagen rabbit/
23scat video/reviews/2026-dodge-...
23rolls royce boat tail la rose/auto-news/entertain...
24jeep driving/auto-news/news/2026...
26audi s5 2009/
32camaro rs/

Tilleggstjenester

💎