Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.cochlear.com

Registrert
Skjermdump www.cochlear.com
Skjermbilde av nettstedet
Sideanalyseoppdateringsdato: 2026/02/27 09:50:32
Siste whois-oppdateringsdato: 2026/07/19 22:53:44
Domenestatus
Registrert
Betalt t.o.m
23.09.2026
Tilgjengelig fra
23.10.2026
SEO-poengsum
66.44%
97
Poeng oppnådd
146
Maksimal poengsum

Hovedinformasjon

ℹ️
Tittel: Hear now. And always
Beskrivelse: Cochlear ist ein führender Anbieter von implantierbaren Hörlösungen, mit denen ihre Träger wieder hören und in die Welt der Klänge eintauchen können.
Nøkkelord: ukjent
Sidekoding: utf-8
Sidefilstørrelse: 196 KB

Serverinformasjon

🖥️
IP: 2.21.79.32
Sted: Germany,DE,Frankfurt am Main,60313,50.1169,8.6837,Europe/Berlin
Koding: utf-8

Metatags liste

🏷️

Interne lenker

🔗

Eksterne lenker

🌐

Whois informasjon

📄
domain_name: cochlear.com
update_date: 2025-09-19T05:10:58Z
update_time: 1758258658
creation_date: 1996-09-24T04:00:00Z
creation_time: 843537600
expiration_date: 2026-09-23T04:00:00Z

Whois rådata

📋
            Domain Name: COCHLEAR.COM
Registrar: CSC Corporate Domains, Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: server delete prohibited
Domain Status: server transfer prohibited
Domain Status: server update prohibited
Creation Date: 1996-09-24T04:00:00Z
Registry Expiry Date: 2026-09-23T04:00:00Z
Updated Date: 2025-09-19T05:10:58Z
Name Server: NS-1473.AWSDNS-56.ORG
Name Server: NS-2023.AWSDNS-60.CO.UK
Name Server: NS-332.AWSDNS-41.COM
Name Server: NS-771.AWSDNS-32.NET
REGISTRAR Contact: CSC Corporate Domains, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-19T22:53:44Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow: */shop/*login
Disallow: */shop/*logout
Disallow: */shop/*Logout
Disallow: */shop/*account*
Disallow: */shop/*billing*
Disallow: */shop/*cart
Disallow: */shop/*checkout
Disallow: */shop/*orderconfirmation*
Disallow: */shop/*orders*
Disallow: */shop/*profile*
Disallow: */shop/*revieworder*
Disallow: */shop/*notify*
Disallow: */shop/*wishlist*
Disallow: */shop/*search*
Disallow: */professionals-shop/*login
Disallow: */professionals-shop/*logout
Disallow: */professionals-shop/*Logout
Disallow: */professionals-shop/*account*
Disallow: */professionals-shop/*billing*
Disallow: */professionals-shop/*cart
Disallow: */professionals-shop/*checkout
Disallow: */professionals-shop/*orderconfirmation*
Disallow: */professionals-shop/*orders*
Disallow: */professionals-shop/*search?q=*
Disallow: /on/demandware.store/*

Sitemap: https://www.cochlear.com/sitemap_index.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/us/en/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/ca/en/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/au/en/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/nz/en/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/uk/en/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/ie/en/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/it/it/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/jp/ja/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/de/en/professionals-shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/nl/nl/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/be/fr/shop/sitemap_0.xml
Sitemap: https://www.cochlear.com/be/nl/shop/sitemap_0.xml
        

SEO revisjon

🔍

Teknisk SEO

Responskode
200
Status 200 OK - siden lastes inn riktig.
Tegnkoding
Page: utf-8, Header: utf-8
Tegnkoding konsistent mellom HTML og overskrifter.
Sidestørrelse
201395 bytes
Sidestørrelse akseptabel for rask lasting.
!
Ressurser
52 total
For mange ressurser. Optimaliser og kombiner filer for bedre ytelse.
Hreflang Tags
1 hreflang tags
Hreflang-tagger funnet for flerspråklig SEO.
Robots.txt
Exists
Robots.txt-fil funnet.
Sitemap
Declared in robots.txt
Sitemap erklært i robots.txt.
HTTPS
Yes
Sikker HTTPS-tilkobling aktivert.
Komprimering
gzip
Gzip eller Zstd-komprimering aktivert for raskere lasting.
Buffer
max-age=228498
Bufferkontrollhoder er riktig innstilt.
Sidehastighet
1.01 ms
Utmerket lastehastighet.

On-Page SEO

!
Tittel
Hear now. And always
Tittelen er for kort. Utvid til 30–60 tegn for bedre SEO.
!
Metabeskrivelse
Cochlear ist ein führender Anbieter von implantierbaren Hörlösungen, mit denen ihre Träger wieder hören und in die Welt der Klänge eintauchen können. Lenght:184
Metabeskrivelsen er for lang. Reduser til 100-160 tegn.
H1 Overskrift
1 found - "$name"
Bra - enkelt H1-overskrift funnet.
!
Ordtelling
62
Innholdet er veldig kort. Sikt på minst 500 ord for bedre SEO.
!
Kanonisk merkelapp
Legg til kanonisk tag for å forhindre problemer med duplisert innhold.
Dupliser Meta
[]
Fant ingen dupliserte metakoder.
Nøkkelord
Metasøkeord er valgfrie (brukes ikke av store søkemotorer).

Innhold og UX

Språk
de
Språkattributtet er riktig angitt.
Bilder
16 total, 0 missing ALT
Alle bilder har riktig ALT-tekst.
Viewport
width=device-width,initial-scale=1,shrink-to-fit=no
Viewport-metataggen er riktig angitt for mobile enheter.
!
Åpne Graph
Missing: og:image, og:url
Legg til manglende OpenGraph-koder for deling av sosiale medier:og:image, og:url
!
Strukturerte data
0 JSON-LD scripts
Legg til strukturerte data (JSON-LD) for rike utdrag og bedre SEO.

Stillinger i Google

Søkefraser - Google

🔍
Posisjon Uttrykk Side Utdrag
1уха слух/oee/ru/home/diagnos...
2второе ухо/ru/ru/home/diagnosi...
2операция установка/oee/ru/home/diagnos...
2(+4)1 слух/oee/ru/home/diagnos...
3слух человека/oee/ru/home/diagnos...
3(+2)функции органа слуха/oee/ru/home/diagnos...
3слух какой орган/oee/ru/home/diagnos...
3ухо и слух/oee/ru/home/diagnos...
4слуховой звук/oee/ru/home/diagnos...
4аудиограмма/oee/ru/home/diagnos...

Tilleggstjenester

💎