Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
P

profiklass.ru

Zarejestrowany
Zrzut ekranu profiklass.ru
Zrzut ekranu witryny
Data aktualizacji analizy strony: 2026/03/30 20:01:56
Data ostatniej aktualizacji Whois: 2026/06/28 00:07:06
Stan domeny
Zarejestrowany
Płatne do
29.06.2027
Dostępne od
30.07.2027
Wynik SEO
71.23%
104
Wynik osiągnięty
146
Maksymalny wynik

Główne informacje

ℹ️
Tytuł: Институт дополнительного профессионального образования «ПРОФИКЛАСС» в Москве
Opis: Институт дополнительного профессионального образования обучает в Москве работников, специалистов, руководителей по более чем 100 видам программ.
Słowa kluczowe: unknown
Kodowanie strony: utf-8
Rozmiar pliku strony: 283 KB

Informacje o serwerze

🖥️
IP: 188.225.21.131
Lokalizacja: Russia,RU,St Petersburg,195213,59.9417,30.3096,Europe/Moscow
Serwer HTTP: nginx/1.28.2
Kodowanie: utf-8

Lista metatagów

🏷️

Linki wewnętrzne

🔗

Linki zewnętrzne

🌐

Informacje Whois

📄
domain_name: profiklass.ru
update_date: on
update_time:
creation_date: 2012-06-29T14:14:56Z
creation_time: 1340979296
expiration_date: 2027-06-29T15:14:56Z

Surowe dane Whois

📋
            domain:        PROFIKLASS.RU
nserver: ns1.timeweb.ru.
nserver: ns2.timeweb.ru.
nserver: ns3.timeweb.org.
nserver: ns4.timeweb.org.
state: REGISTERED, DELEGATED, UNVERIFIED
person: Private Person
registrar: REGRU-RU
admin-contact: http://www.reg.ru/whois/admin_contact
created: 2012-06-29T14:14:56Z
paid-till: 2027-06-29T15:14:56Z
free-date: 2027-07-30
source: TCI
Last updated on 2026-06-28T00:03:01Z

Robots.txt

🤖
			User-Agent: *
Disallow: /trud/
Disallow: /*?*
Disallow: /bitrix/
Disallow: /auth/
Disallow: /personal/
Disallow: /search/
Disallow: /*/search/
Disallow: /*/slide_show/
Disallow: /*/gallery/*order=*
Disallow: /*?print=
Disallow: /*bx_sender_conversion*
Disallow: /*register=
Disallow: /*forgot_password=
Disallow: /*change_password=
Disallow: /*login=
Disallow: /*logout=
Disallow: /*auth=
Disallow: /*?action=
Disallow: /*action=ADD_TO_COMPARE_LIST
Disallow: /*action=DELETE_FROM_COMPARE_LIST
Disallow: /*action=ADD2BASKET
Disallow: /*action=BUY
Disallow: /*bitrix_*=
Disallow: /*sphrase_id=*
Disallow: /*backurl=*
Disallow: /*BACKURL=*
Disallow: /*back_url=*
Disallow: /*BACK_URL=*
Disallow: /*back_url_admin=*
Disallow: /*print_course=Y
Disallow: /*COURSE_ID=
Disallow: /*?COURSE_ID=
Disallow: /*PAGE_NAME=user_post
Disallow: /*PAGE_NAME=detail_slide_show
Disallow: /*PAGE_NAME=search
Disallow: /*PAGE_NAME=user_post
Disallow: /*PAGE_NAME=detail_slide_show
Disallow: /*SHOWALL
Disallow: /*show_all=
Disallow: /*building_directory/$
Disallow: /*modern-repair/$
Disallow: /500.html
Disallow: /tech.php
Disallow: /feedback/phpmailer/class.phpmaileroauth.php
Disallow: /blog/attestatsiya-rabochikh-mest/
Disallow: /feedback/process.php
Disallow: /form.html
Disallow: /testmain
Disallow: /feedback/phpmailer/class.phpmaileroauthgoogle.php
Disallow: /promo*
Disallow: /obuchenie/test/
Disallow: /obuchenie/promyshlennaya-bezopasnost/https:/profiklass.ru/obuchenie/okhrana-truda/
Allow: /bitrix/cache/css/s1/*
Allow: /bitrix/cache/*
Allow: /bitrix/js*
Allow: /bitrix/themes/*
Allow: */css/*
Allow: *?PAGEN
Sitemap: https://profiklass.ru/sitemap.xml
Host: https://profiklass.ru

User-Agent: Yandex
Disallow: /*?*
Disallow: /bitrix/
Disallow: /auth/
Disallow: /personal/
Disallow: /search/
Disallow: /*/search/
Disallow: /*/slide_show/
Disallow: /*/gallery/*order=*
Disallow: /*?print=
Disallow: /*bx_sender_conversion*
Disallow: /*register=
Disallow: /*forgot_password=
Disallow: /*change_password=
Disallow: /*login=
Disallow: /*logout=
Disallow: /*auth=
Disallow: /*?action=
Disallow: /*action=ADD_TO_COMPARE_LIST
Disallow: /*action=DELETE_FROM_COMPARE_LIST
Disallow: /*action=ADD2BASKET
Disallow: /*action=BUY
Disallow: /*bitrix_*=
Disallow: /*sphrase_id=*
Disallow: /*backurl=*
Disallow: /*BACKURL=*
Disallow: /*back_url=*
Disallow: /*BACK_URL=*
Disallow: /*back_url_admin=*
Disallow: /*print_course=Y
Disallow: /*COURSE_ID=
Disallow: /*?COURSE_ID=
Disallow: /*PAGE_NAME=user_post
Disallow: /*PAGE_NAME=detail_slide_show
Disallow: /*PAGE_NAME=search
Disallow: /*PAGE_NAME=user_post
Disallow: /*PAGE_NAME=detail_slide_show
Disallow: /*SHOWALL
Disallow: /*show_all=
Disallow: /*building_directory/$
Disallow: /*modern-repair/$
Disallow: /500.html
Disallow: /tech.php
Disallow: /feedback/phpmailer/class.phpmaileroauth.php
Disallow: /blog/attestatsiya-rabochikh-mest/
Disallow: /feedback/process.php
Disallow: /form.html
Disallow: /testmain
Disallow: /feedback/phpmailer/class.phpmaileroauthgoogle.php
Disallow: /promo*
Disallow: /obuchenie/test/
Disallow: /obuchenie/promyshlennaya-bezopasnost/https:/profiklass.ru/obuchenie/okhrana-truda/
Allow: /bitrix/cache/css/s1/*
Allow: /bitrix/js*
Allow: /bitrix/themes/*
Allow: */css/*
Allow: /bitrix/cache/*
Allow: *?PAGEN
Host: https://profiklass.ru
Sitemap: https://profiklass.ru/sitemap.xml
        

Audyt SEO

🔍

Techniczne SEO

Kod odpowiedzi
200
Status 200 OK - strona ładuje się poprawnie.
Kodowanie znaków
Page: utf-8, Header: utf-8
Kodowanie znaków spójne w formacie HTML i nagłówkach.
Rozmiar strony
290566 bytes
Rozmiar strony akceptowalny dla szybkiego ładowania.
!
Zasoby
125 total
Za dużo zasobów. Optymalizuj i łącz pliki, aby uzyskać lepszą wydajność.
Tagi Hreflang
0 hreflang tags
Dodaj tagi hreflang, jeśli masz treści wielojęzyczne.
Robots.txt
Exists
Znaleziono plik robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Mapa witryny zadeklarowana w pliku robots.txt.
HTTPS
Yes
Bezpieczne połączenie HTTPS włączone.
Kompresja
gzip
Włączona kompresja Gzip lub Zstd w celu szybszego ładowania.
Buforowanie
public
Nagłówki kontroli pamięci podręcznej są prawidłowo ustawione.
Szybkość strony
1.88 ms
Doskonała prędkość ładowania.

SEO na stronie

!
Tytuł
Институт дополнительного профессионального образования «ПРОФИКЛАСС» в Москве
Tytuł za długi. Aby uniknąć obcięcia, zmniejsz do 30–60 znaków.
Metaopis
Институт дополнительного профессионального образования обучает в Москве работников, специалистов, руководителей по более чем 100 видам программ. Lenght:144
Dobra długość metaopisu (100-160 znaków).
Nagłówek H1
1 found - "ИНСТИТУТ ДОПОЛНИТЕЛЬНОГО ПРОФЕССИОНАЛЬНОГО ОБРАЗОВАНИЯ ПРОФИКЛАСС"
Dobrze — znaleziono pojedynczy nagłówek H1.
Liczba słów
770
Dobra długość treści (zalecane 500–2000 słów).
!
Tag kanoniczny
Dodaj tag kanoniczny, aby zapobiec problemom z duplikacją treści.
!
Duplikat meta
{"viewport":2}
Usuń zduplikowane metatagi, aby uniknąć konfliktów.
Słowa kluczowe
unknown
Zestaw meta słów kluczowych (uwaga: nieużywane przez główne wyszukiwarki).

Treść i UX

Język
ru
Atrybut języka ustawiony prawidłowo.
!
Obrazy
87 total, 13 missing ALT
Dodaj tekst ALT do obrazów w celu zapewnienia dostępności i SEO.
Rzutnia
width=device-width, user-scalable=no, initial-scale=1.0, minimum-scale=1.0, maximum-scale=1.0
Metatag Viewport poprawnie ustawiony dla urządzeń mobilnych.
!
Otwórz wykres
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Dodaj brakujące tagi OpenGraph do udostępniania w mediach społecznościowych:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Dane strukturalne
0 JSON-LD scripts
Dodaj dane strukturalne (JSON-LD), aby uzyskać fragmenty rozszerzone i lepsze SEO.

Pozycje w Google

Wyszukiwane frazy - Google

🔍
Pozycja Wyrażenie Strona Skrawek
1несчастные случаи вина работника/blog/neschastnyy-sl...
1охрана труда иные мероприятия/blog/kakie-meropriy...
1(+4)специалист по пожарной профилактике/blog/s-1-marta-2025...
1квалификация специалист по пожарной профилактике/blog/s-1-marta-2025...
1административная группа электробезопасности/blog/vidy-grupp-po-...
2(+6)с 1 марта пожарная безопасность/blog/s-1-marta-2025...
2мероприятия по охране труда включают в себя/blog/kakie-meropriy...
2типовое положение системы охраны труда/zakony_po_ohrane_tr...
2типовое положение о системе управления охраной труда/zakony_po_ohrane_tr...
2повышение пожарных 2025/blog/s-1-marta-2025...

Pozycje w Yandex

Wyszukiwane frazy - Yandex

🔍
Pozycja Wyrażenie Strona Skrawek
8пожарные 2025/blog/s-1-marta-2025...
9б 7 8/obuchenie/promyshle...

Dodatkowe usługi

💎