Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
B

barrel-oil.ru

Registrovaný
Dátum aktualizácie analýzy stránky: 2026/03/30 18:51:40
Dátum poslednej aktualizácie whois: 2026/07/31 07:25:02
Stav domény
Registrovaný
Zaplatené do
19.12.2026
Dostupné od
19.01.2027
SEO skóre
37.67%
55
Dosiahnuté skóre
146
Maximálne skóre

Hlavné informácie

ℹ️
Názov: Торгово-сервисные центры Barrel - Автомасла, Фильтры, Смазки, Опт
Popis: Компания «Barrel» является официальным представителем производителей масел : Evrol (Голландия) Pemco(германия) Ruxx oil ( Германия) Mitasu (Япония) Takuro (Япония) GT oil (корея) DANA(Эмираты) Scope(Эмираты) United oil (Сингапур) Renovar ( Сингапур) CNRG (Россия)
Kľúčové slová: empty
Kódovanie stránky: utf-8
Veľkosť súboru stránky: 215 KB

Informácie o serveri

🖥️
IP: 92.53.96.12
Poloha: Russia,RU,55.7386,37.6068,Europe/Moscow
Kódovanie: utf-8

Informácie Whois

📄
domain_name: barrel-oil.ru
update_date: on
update_time:
creation_date: 2017-12-19T17:33:38Z
creation_time: 1513704818
expiration_date: 2026-12-19T17:33:38Z

Nespracované údaje Whois

📋
            domain:        BARREL-OIL.RU
nserver: ns1.timeweb.ru.
nserver: ns2.timeweb.ru.
state: REGISTERED, DELEGATED, UNVERIFIED
person: Private Person
registrar: REGRU-RU
admin-contact: http://www.reg.ru/whois/admin_contact
created: 2017-12-19T17:33:38Z
paid-till: 2026-12-19T17:33:38Z
free-date: 2027-01-19
source: TCI
Last updated on 2026-07-31T07:23:01Z

Robots.txt

🤖
			 # Файл составлен Интернет-агентством Vrezerve
 # Наше интернет-агентство возьмёт на себя Ваши заботы по обслуживанию сайта, обновлению информации и решению технических проблем.

User-agent: *               # общие правила для роботов, кроме Яндекса и Google, 
                            # т.к. для них правила ниже
Disallow: /cgi-bin          # папка на хостинге
Disallow: /?                # все параметры запроса на главной
Disallow: /wp-              # все файлы WP: /wp-json/, /wp-includes, /wp-content/plugins
Disallow: /wp/              # если есть подкаталог /wp/, где установлена CMS (если нет, 
                            # правило можно удалить)
Disallow: *?s=              # поиск
Disallow: *&s=              # поиск
Disallow: /search/          # поиск
Disallow: /author/          # архив автора
Disallow: /users/           # архив авторов
Disallow: */trackback       # трекбеки, уведомления в комментариях о появлении открытой 
                            # ссылки на статью
Disallow: */feed            # все фиды
Disallow: */rss             # rss фид
Disallow: */embed           # все встраивания
Disallow: */wlwmanifest.xml # xml-файл манифеста Windows Live Writer (если не используете, 
                            # правило можно удалить)
Disallow: /xmlrpc.php       # файл WordPress API
Disallow: *utm*=             # ссылки с utm-метками
Disallow: *openstat=        # ссылки с метками openstat
Allow: */uploads            # открываем папку с файлами uploads
Allow: /*/*.js
Allow: /*/*.css
Allow: /wp-*.png
Allow: /wp-*.jpg
Allow: /wp-*.jpeg
Allow: /wp-*.gif
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php


Sitemap: https://barrel-oil.ru/sitemap_index.xml
Sitemap: https://barrel-oil.ru/post-sitemap.xml
Sitemap: https://barrel-oil.ru/page-sitemap.xml
Sitemap: https://barrel-oil.ru/product-sitemap1.xml
Sitemap: https://barrel-oil.ru/product-sitemap2.xml
Sitemap: https://barrel-oil.ru/category-sitemap.xml
Sitemap: https://barrel-oil.ru/product_cat-sitemap.xml
Sitemap: https://barrel-oil.ru/product_tag-sitemap.xml


Host: barrel-oil.ru

 # Файл составлен Интернет-агентством Vrezerve        

SEO audit

🔍

Technické SEO

Kód odpovede
HTTP/2 200
Stav 200 OK – stránka sa načítava správne.
Kódovanie znakov
Page: utf-8, Header: utf-8
Kódovanie znakov konzistentné medzi HTML a hlavičkami.
Veľkosť strany
221072 bytes
Veľkosť stránky prijateľná pre rýchle načítanie.
Zdroje
0 total
Optimálny počet zdrojov.
Značky hreflang
0 hreflang tags
Ak máte viacjazyčný obsah, pridajte značky hreflang.
Robots.txt
Exists
Našiel sa súbor Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Súbor Sitemap uvedený v súbore robots.txt.
!
HTTPS
No
Prejdite na HTTPS, aby ste získali výhody v oblasti bezpečnosti a SEO.
Kompresia
gzip
Pre rýchlejšie načítanie je povolená kompresia Gzip alebo Zstd.
!
Ukladanie do vyrovnávacej pamäte
Not set
Pridajte hlavičky kontroly vyrovnávacej pamäte, aby ste zvýšili rýchlosť načítania pre vracajúcich sa návštevníkov.
!
Rýchlosť stránky
Unknown
Čas zaťaženia nebol meraný.

SEO na stránke

!
Názov
Торгово-сервисные центры Barrel - Автомасла, Фильтры, Смазки, Опт
Názov je príliš dlhý. Znížte na 30 – 60 znakov, aby ste sa vyhli skráteniu.
!
Meta popis
Компания «Barrel» является официальным представителем производителей масел : Evrol (Голландия) Pemco(германия) Ruxx oil ( Германия) Mitasu (Япония) Takuro (Япония) GT oil (корея) DANA(Эмираты) Scope(Эмираты) United oil (Сингапур) Renovar ( Сингапур) CNRG (Россия) Lenght:263
Meta popis je príliš dlhý. Znížte na 100 – 160 znakov.
!
Nadpis H1
0 found - ""
Pridajte presne jeden nadpis H1 s primárnymi kľúčovými slovami.
!
Počet slov
0
Obsah veľmi krátky. Zamerajte sa na aspoň 500 slov pre lepšie SEO.
!
Kanonická značka
Ak chcete zabrániť problémom s duplicitným obsahom, pridajte kanonickú značku.
Duplikovať meta
[]
Nenašli sa žiadne duplicitné metaznačky.
Kľúčové slová
empty
Sada meta kľúčových slov (poznámka: nepoužívajú ich veľké vyhľadávače).

Obsah a UX

!
Jazyk
Pridajte atribút lang do značky kvôli dostupnosti a SEO.
Obrázky
0 total, 0 missing ALT
Všetky obrázky majú správny ALT text.
!
Výrez
Pridajte metaznačku zobrazovanej oblasti pre mobilnú odozvu.
!
Otvorte graf
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Pridajte chýbajúce značky OpenGraph na zdieľanie na sociálnych sieťach:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Štruktúrované dáta
0 JSON-LD scripts
Pridajte štruktúrované dáta (JSON-LD) pre bohaté úryvky a lepšie SEO.

Pozície v Google

Vyhľadávacie frázy - Google

🔍
pozícia Fráza Stránka Úryvok
1дана 40/product/dana-sae-5w...
1первое масло/istoriya-masla-ot-d...
2ваз 2110 тосол/product/vaz-2110-21...
2масла дана/product-category/ma...
20 14 0 30/kakuyu-nulevku-luch...
3выгодное предложение для всех/vygodnoe-predlozhen...
3масло митасу/product-category/ma...
30 30 0 40 0/kakuyu-nulevku-luch...
3barrel/
30 20 16 12 16/kakuyu-nulevku-luch...

Doplnkové služby

💎