Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
S

steklyshko.su

Registrovaný
Snímka obrazovky steklyshko.su
Snímka obrazovky webovej stránky
Dátum aktualizácie analýzy stránky: 2026/05/28 18:24:10
Dátum poslednej aktualizácie whois: 2026/03/15 13:18:50
Stav domény
Registrovaný
Zaplatené do
02.08.2026
Dostupné od
04.09.2026
SEO skóre
78.08%
114
Dosiahnuté skóre
146
Maximálne skóre

Hlavné informácie

ℹ️
Názov: Поликарбонат в Оренбурге. Теплицы в Оренбурге. Стеклоблок Оренбург. Поликарбонат. Триплекс Оренбург. Оргстекло в Оренбурге. Уличные урны Оренбург. Охранные зеркала Оренбург. Пластиковые окна Оренбург. | Стеклышко Оренбург. Оргстекло. Листовой пластик в Оренбурге.
Popis: Магазин Стеклышко в Оренбурге, Стекло Оренбург, Теплицы оренбург, Поликарбонат Оренбург, Cтеклоблок Оренбург
Kľúčové slová: empty
Kódovanie stránky: utf-8
Veľkosť súboru stránky: 349 KB

Informácie o serveri

🖥️
IP: 81.90.183.39
Poloha: Russia,RU,,,55.7386,37.6068,Europe/Moscow
HTTP server: nginx/1.28.2
Kódovanie: utf-8
Poháňané: php/7.4.33

Zoznam metaznačiek

🏷️

Interné odkazy

🔗

Externé odkazy

🌐

Informácie Whois

📄
domain_name: steklyshko.su
update_date: on
update_time:
creation_date: 2010-08-02T03:21:39Z
creation_time: 1280719299
expiration_date: 2026-08-02T04:21:39Z

Nespracované údaje Whois

📋
            domain:        STEKLYSHKO.SU
nserver: ns1.hostiman.ru.
nserver: ns2.hostiman.ru.
nserver: ns3.hostiman.ru.
nserver: ns4.hostiman.ru.
state: REGISTERED, DELEGATED
person: Private Person
e-mail: [email protected]
registrar: R01-SU
created: 2010-08-02T03:21:39Z
paid-till: 2026-08-02T04:21:39Z
free-date: 2026-09-04
source: TCI
Last updated on 2026-03-15T13:18:01Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: /wp-content/uploads/
Allow: /wp-content/themes/*.css*
Allow: /wp-content/plugins/*.css*
Allow: /wp-content/uploads/*.css*
Allow: /wp-content/themes/*.jpg
Allow: /wp-content/plugins/*.jpg
Allow: /wp-content/themes/*.gif
Allow: /wp-content/plugins/*.gif
Allow: /wp-content/themes/*.png
Allow: /wp-content/plugins/*.png
Allow: /wp-content/themes/*.js*
Allow: /wp-content/plugins/*.js*
Allow: /wp-content/uploads/*.js*
Allow: /wp-includes/css/
Allow: /wp-includes/js/
Allow: /wp-includes/images/
Disallow: /cgi-bin
Disallow: /wp-admin
Disallow: /wp-includes
Disallow: /wp-content/plugins
Disallow: /wp-content/cache
Disallow: /wp-content/themes
Disallow: /trackback
Disallow: */trackback
Disallow: */*/trackback
Disallow: */*/feed/*/
Disallow: */feed
Disallow: /*?*
Host: https://steklyshko.su
Sitemap: https://steklyshko.su/sitemap_index.xml
Sitemap: https://steklyshko.su/page-sitemap.xml
Sitemap: https://steklyshko.su/product-sitemap.xml
Sitemap: https://steklyshko.su/product_cat-sitemap.xml
        

SEO audit

🔍

Technické SEO

Kód odpovede
200
Stav 200 OK – stránka sa načítava správne.
Kódovanie znakov
Page: utf-8, Header: utf-8
Kódovanie znakov konzistentné medzi HTML a hlavičkami.
Veľkosť strany
358114 bytes
Veľkosť stránky prijateľná pre rýchle načítanie.
!
Zdroje
190 total
Príliš veľa zdrojov. Optimalizujte a kombinujte súbory pre lepší výkon.
Značky hreflang
0 hreflang tags
Ak máte viacjazyčný obsah, pridajte značky hreflang.
Robots.txt
Exists
Našiel sa súbor Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Súbor Sitemap uvedený v súbore robots.txt.
HTTPS
Yes
Zabezpečené pripojenie HTTPS je povolené.
Kompresia
gzip
Pre rýchlejšie načítanie je povolená kompresia Gzip alebo Zstd.
Ukladanie do vyrovnávacej pamäte
max-age=3, must-revalidate
Hlavičky riadenia vyrovnávacej pamäte sú správne nastavené.
Rýchlosť stránky
1.01 ms
Vynikajúca rýchlosť načítania.

SEO na stránke

!
Názov
Поликарбонат в Оренбурге. Теплицы в Оренбурге. Стеклоблок Оренбург. Поликарбонат. Триплекс Оренбург. Оргстекло в Оренбурге. Уличные урны Оренбург. Охранные зеркала Оренбург. Пластиковые окна Оренбург. | Стеклышко Оренбург. Оргстекло. Листовой пластик в Оренбурге.
Názov je príliš dlhý. Znížte na 30 – 60 znakov, aby ste sa vyhli skráteniu.
Meta popis
Магазин Стеклышко в Оренбурге, Стекло Оренбург, Теплицы оренбург, Поликарбонат Оренбург, Cтеклоблок Оренбург Lenght:108
Dobrá dĺžka meta popisu (100 – 160 znakov).
Nadpis H1
1 found - "Торгово-производственная компания Стеклышко"
Dobrý – našiel sa jeden nadpis H1.
Počet slov
918
Dobrá dĺžka obsahu (odporúča sa 500-2000 slov).
!
Kanonická značka
Ak chcete zabrániť problémom s duplicitným obsahom, pridajte kanonickú značku.
!
Duplikovať meta
{"generator":3}
Odstráňte duplicitné metaznačky, aby ste predišli konfliktom.
Kľúčové slová
empty
Sada meta kľúčových slov (poznámka: nepoužívajú ich veľké vyhľadávače).

Obsah a UX

Jazyk
ru-ru
Atribút jazyka je správne nastavený.
!
Obrázky
42 total, 21 missing ALT
Pridajte text ALT k obrázkom pre dostupnosť a SEO.
Výrez
width=device-width, initial-scale=1
Metaznačka zobrazovanej oblasti správne nastavená pre mobilné zariadenia.
Otvorte graf
All OG tags present.
Prítomné sú všetky základné značky OpenGraph.
Štruktúrované dáta
1 JSON-LD scripts
Našli sa štruktúrované dáta (JSON-LD).

Pozície v Google

Vyhľadávacie frázy - Google

🔍
pozícia Fráza Stránka Úryvok
3забор 14/shop/zabor-14/
45 решетка/shop/reshetka-5/
515 51/shop/osat-15-15-51/
51 перила/shop/perila-perila-...
7пленка для парника светлица/teplichnaya-plenka/
8теплица цена/teplicy/
8купить кованые ворота/products/vorota/
8стекло лофт/shop/stol-loft/
10(+27)поликарбонат для теплицы цена за лист/polikarbanat/
13кованые ворота цена/products/vorota/

Doplnkové služby

💎