Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.belmond.com

Registrovaný
Snímka obrazovky www.belmond.com
Snímka obrazovky webovej stránky
Dátum aktualizácie analýzy stránky: 2026/03/22 10:58:05
Dátum poslednej aktualizácie whois: 2026/08/08 11:28:33
Stav domény
Registrovaný
Zaplatené do
04.03.2027
Dostupné od
03.04.2027
SEO skóre
81.51%
119
Dosiahnuté skóre
146
Maximálne skóre

Hlavné informácie

ℹ️
Názov: Belmond | Luxury Hotels, Trains, River Cruises and Safaris
Popis: Visit the Belmond website to find a luxury hotel or resort, timeless train or river cruise journey, or adventurous safari. Wherever you go, we promise memories to last a lifetime.
Kľúčové slová: neznámy
Kódovanie stránky: utf-8
Veľkosť súboru stránky: 353 KB

Informácie o serveri

🖥️
IP: 184.51.228.111
Poloha: Finland,FI,Helsinki,00201,60.1719,24.9347,Europe/Helsinki
HTTP server: nginx
Kódovanie: utf-8

Zoznam metaznačiek

🏷️

Interné odkazy

🔗

Externé odkazy

🌐

Informácie Whois

📄
domain_name: belmond.com
update_date: 2026-02-28T06:08:40Z
update_time: 1772258920
creation_date: 1998-03-05T05:00:00Z
creation_time: 889074000
expiration_date: 2027-03-04T05:00:00Z

Nespracované údaje Whois

📋
            Domain Name: BELMOND.COM
Registrar: CSC Corporate Domains, Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 1998-03-05T05:00:00Z
Registry Expiry Date: 2027-03-04T05:00:00Z
Updated Date: 2026-02-28T06:08:40Z
Name Server: A1-1.AKAM.NET
Name Server: A18-66.AKAM.NET
Name Server: A20-67.AKAM.NET
Name Server: A26-64.AKAM.NET
Name Server: A7-65.AKAM.NET
Name Server: A9-66.AKAM.NET
REGISTRAR Contact: CSC Corporate Domains, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-08-08T11:28:33Z

Robots.txt

🤖
			Sitemap: https://www.belmond.com/sitemap
Sitemap: https://www.belmond.com/fr/sitemap
Sitemap: https://www.belmond.com/de/sitemap
Sitemap: https://www.belmond.com/it/sitemap
Sitemap: https://www.belmond.com/pt-br/sitemap
Sitemap: https://www.belmond.com/es/sitemap

User-agent: archive.org_bot
Disallow: /

User-agent: *
Disallow: *?reserve=on
Disallow: /search-data/
Disallow: /search-worker
Disallow: /search-worker-layer
Disallow: *high-traffic*
Disallow: *site-speed-tests/*
Disallow: /ideas/articles/louis-vuitton-city-guide-london
Disallow: /articles/louis-vuitton-city-guide-rio-de-janeiro
Disallow: /a-very-belmond-christmas
Disallow: /taste-of-the-mare
Disallow: /exclusives/europe/italy/portofino/bagni-fiore/newsletter
Disallow: /trains/europe/uk/belmond-british-pullman/journeys/goodwood-revival
Disallow: /*-api/
Disallow: /?format
Disallow: /*?format
Disallow: /winter-days-and-nights
Disallow: /fr/winter-days-and-nights
Disallow: /de/winter-days-and-nights
Disallow: /trains/europe/venice-simplon-orient-express/journeys/vienna-to-reims
Disallow: /solairejourneys
Disallow: /newsletter-*
Disallow: /legal/agency-contract-eea-non-uk-terms 
Disallow: /legal/agency-contract-row-terms 
Disallow: /legal/agency-contract-uk-terms
Disallow: /legal/arrangements-provider-package 
Disallow: /legal/arrangements-provider-package-bar-hotels 
Disallow: /legal/aviation-excursion-provider 
Disallow: /legal/banqueting-food-beverages
Disallow: /legal/belmond-events-dpa-terms
Disallow: /legal/client-directs-event-contracts 
Disallow: /legal/editorial-commissioning-contract-terms
Disallow: /legal/fit-non-group-terms
Disallow: /legal/group-booking-general-terms 
Disallow: /legal/hotel-operator-terms
Disallow: /legal/influencer-agreement
Disallow: /legal/introducer-charter-general-terms 
Disallow: /legal/non-aviation-excursion-provider 
Disallow: /legal/photographic-residency-contract
Disallow: /legal/private-bookings-linked-terms 
Disallow: /legal/private-contracts-linked-terms
Disallow: /legal/procurement-agent-precedent 
Disallow: /legal/reseller-linked-terms 
Disallow: /legal/reseller-linked-terms-group-bookings
Disallow: /legal/service-supplier-contract-freelance-massage-pt-etc 
Disallow: /legal/service-supply-contract 
Disallow: /legal/standard-msa-with-sow 
Disallow: /legal/standard-service-supply-contract 
Disallow: /legal/standard-service-supply-contract-global 
Disallow: /legal/supplier-contract-general-terms 
Disallow: /legal/tour-series
Disallow: /legal/train-hosts-entertainers 
        

SEO audit

🔍

Technické SEO

Kód odpovede
200
Stav 200 OK – stránka sa načítava správne.
Kódovanie znakov
Page: utf-8, Header: utf-8
Kódovanie znakov konzistentné medzi HTML a hlavičkami.
Veľkosť strany
361522 bytes
Veľkosť stránky prijateľná pre rýchle načítanie.
!
Zdroje
100 total
Príliš veľa zdrojov. Optimalizujte a kombinujte súbory pre lepší výkon.
Značky hreflang
8 hreflang tags
Našli sa značky hreflang pre viacjazyčné SEO.
Robots.txt
Exists
Našiel sa súbor Robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Súbor Sitemap uvedený v súbore robots.txt.
HTTPS
Yes
Zabezpečené pripojenie HTTPS je povolené.
Kompresia
gzip
Pre rýchlejšie načítanie je povolená kompresia Gzip alebo Zstd.
Ukladanie do vyrovnávacej pamäte
public, max-age=86400
Hlavičky riadenia vyrovnávacej pamäte sú správne nastavené.
Rýchlosť stránky
1.6 ms
Vynikajúca rýchlosť načítania.

SEO na stránke

Názov
Belmond | Luxury Hotels, Trains, River Cruises and Safaris
Dobrá dĺžka názvu (30-60 znakov).
!
Meta popis
Visit the Belmond website to find a luxury hotel or resort, timeless train or river cruise journey, or adventurous safari. Wherever you go, we promise memories to last a lifetime. Lenght:179
Meta popis je príliš dlhý. Znížte na 100 – 160 znakov.
Nadpis H1
1 found - "Discover a new pace of travel"
Dobrý – našiel sa jeden nadpis H1.
Počet slov
1547
Dobrá dĺžka obsahu (odporúča sa 500-2000 slov).
!
Kanonická značka
Ak chcete zabrániť problémom s duplicitným obsahom, pridajte kanonickú značku.
Duplikovať meta
[]
Nenašli sa žiadne duplicitné metaznačky.
Kľúčové slová
Meta kľúčové slová sú voliteľné (nepoužívajú ich veľké vyhľadávače).

Obsah a UX

Jazyk
en
Atribút jazyka je správne nastavený.
!
Obrázky
58 total, 6 missing ALT
Pridajte text ALT k obrázkom pre dostupnosť a SEO.
Výrez
width=device-width, initial-scale=1.0
Metaznačka zobrazovanej oblasti správne nastavená pre mobilné zariadenia.
Otvorte graf
All OG tags present.
Prítomné sú všetky základné značky OpenGraph.
Štruktúrované dáta
1 JSON-LD scripts
Našli sa štruktúrované dáta (JSON-LD).

Pozície v Google

Vyhľadávacie frázy - Google

🔍
pozícia Fráza Stránka Úryvok
3day train/en/trains/europe/uk...
5the rio carnival/stories/history-of-...
7rio carnival/stories/history-of-...

Doplnkové služby

💎