Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
L

lead-academy.org

Registriran
Posnetek zaslona lead-academy.org
Posnetek zaslona spletnega mesta
Datum posodobitve analize strani: 2026/06/04 21:21:41
Zadnji datum posodobitve whois: 2026/07/23 23:49:16
Status domene
Registriran
Plačano do
19.04.2032
Na voljo od
19.05.2032
SEO ocena
74.66%
109
Rezultat dosežen
146
Največji rezultat

Glavne informacije

ℹ️
Naslov: Lead Academy: Online Courses - TEFL, BSL and Functional Skills
Opis: Enrol yourself for premium online courses- TEFL Course, Sign Language, Personal Trainer, Photography Course & many more!!
Ključne besede: neznano
Kodiranje strani: utf-8
Velikost datoteke strani: 458 KB

Informacije o strežniku

🖥️
IP: 192.248.145.117
Lokacija: United Kingdom,GB,Poplar,E14,51.5064,-0.02,Europe/London
Http strežnik: nginx
Kodiranje: utf-8

Seznam metaoznak

🏷️

Notranje povezave

🔗

Zunanje povezave

🌐

Whois informacije

📄
domain_name: lead-academy.org
update_date: 2023-06-03T14:13:22.84Z
update_time: 1685801602
creation_date: 2019-04-19T14:13:00.134Z
creation_time: 1555683180
expiration_date: 2032-04-19T14:13:00.134Z

Surovi podatki Whois

📋
            Domain Name: LEAD-ACADEMY.ORG
Registrar: NameCheap, Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Registry Expiry Date: 2032-04-19T14:13:00.134Z
Creation Date: 2019-04-19T14:13:00.134Z
Updated Date: 2023-06-03T14:13:22.84Z
Name Server: ARON.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: LYNN.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: NameCheap, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-23T23:49:16Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: /
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /*/page/*
Disallow: /question/
Disallow: /forums/
Disallow: /unit/
Disallow: /module-tag/
Disallow: /quiz/
Disallow: /question-tag/
Disallow: /login
Disallow: /buddydrive
Disallow: /wp-content/uploads/gravity_forms/
Disallow: /wp-content/uploads/orbit-addons/
Disallow: /wp-content/uploads/advanced-cf7-upload/
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php

Sitemap: https://lead-academy.org/blog/post-sitemap.xml
Sitemap: https://lead-academy.org/product-sitemap.xml
Sitemap: https://lead-academy.org/product-sitemap2.xml
Sitemap: https://lead-academy.org/page-sitemap.xml
Sitemap: https://lead-academy.org/product_cat-sitemap.xml        

SEO revizija

🔍

Tehnični SEO

Koda odziva
200
Stanje 200 OK - stran se pravilno naloži.
Kodiranje znakov
Page: utf-8, Header: utf-8
Kodiranje znakov, skladno med HTML in glavami.
Velikost strani
469835 bytes
Velikost strani sprejemljiva za hitro nalaganje.
!
Viri
118 total
Preveč sredstev. Optimizirajte in kombinirajte datoteke za boljše delovanje.
Oznake Hreflang
0 hreflang tags
Dodajte oznake hreflang, če imate večjezično vsebino.
Robots.txt
Exists
Najdena datoteka robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Zemljevid spletnega mesta, naveden v datoteki robots.txt.
HTTPS
Yes
Varna povezava HTTPS je omogočena.
Stiskanje
gzip
Omogočeno stiskanje Gzip ali Zstd za hitrejše nalaganje.
Predpomnjenje
public, max-age=0, s-maxage=3600
Glave za nadzor predpomnilnika so pravilno nastavljene.
Hitrost strani
4.18 ms
Odlična hitrost nalaganja.

SEO na strani

!
Naslov
Lead Academy: Online Courses - TEFL, BSL and Functional Skills
Naslov je predolg. Zmanjšajte na 30–60 znakov, da preprečite obrezovanje.
Meta opis
Enrol yourself for premium online courses- TEFL Course, Sign Language, Personal Trainer, Photography Course & many more!! Lenght:121
Dobra dolžina meta opisa (100-160 znakov).
Naslov H1
1 found - "An Interactive Platform For Learning"
Dobro – najden je bil en naslov H1.
Štetje besed
899
Dobra dolžina vsebine (priporočeno 500–2000 besed).
!
Canonical Tag
Dodajte kanonično oznako, da preprečite težave s podvojeno vsebino.
!
Podvojena meta
{"nitropack-exclude":4,"generator":3}
Odstranite podvojene meta oznake, da preprečite spore.
Ključne besede
Meta ključne besede so neobvezne (ne uporabljajo jih večji iskalniki).

Vsebina in UX

Jezik
en-gb
Jezikovni atribut je pravilno nastavljen.
!
Slike
70 total, 10 missing ALT
Dodajte besedilo ALT slikam za dostopnost in SEO.
Viewport
width=device-width, initial-scale=1
Metaoznaka vidnega polja je pravilno nastavljena za mobilne naprave.
!
Odpri graf
Missing: og:image
Dodajte manjkajoče oznake OpenGraph za skupno rabo v družabnih medijih:og:image
Strukturirani podatki
1 JSON-LD scripts
Najdeni so strukturirani podatki (JSON-LD).

Položaji v Google

Iskalne fraze - Google

🔍
Položaj Fraza Stran Izrezek
4being a shop assistant is/blog/what-does-a-sa...

Dodatne storitve

💎