Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.shemaroome.com

Registriran
Posnetek zaslona www.shemaroome.com
Posnetek zaslona spletnega mesta
Datum posodobitve analize strani: 2026/06/16 07:43:18
Zadnji datum posodobitve whois: 2026/06/19 07:42:02
Status domene
Registriran
Plačano do
18.06.2027
Na voljo od
18.07.2027
SEO ocena
63.01%
92
Rezultat dosežen
146
Največji rezultat

Glavne informacije

ℹ️
Naslov: Bollywood Hindi Movies, Gujarati Movies, TV Shows | Best OTT App in India-ShemarooMe
Opis: Unlimited bollywood movies, Gujarati movies, TV Serials and Devotional content. Watch high quality old classic movies, TV serials, bollywood music, kids shows in various languages, devotional content in regional languages such as Gujarati and Punjabi only at ShemarooMe. Download best OTT app in India.
Ključne besede: neznano
Kodiranje strani: utf-8
Velikost datoteke strani: 464 KB

Informacije o strežniku

🖥️
IP: 18.165.140.64
Lokacija: United States,US,,,37.751,-97.822,America/Chicago
Http strežnik: nginx + phusion passenger(r)
Kodiranje: utf-8
Poganja: phusion passenger(r)

Seznam metaoznak

🏷️

Notranje povezave

🔗

Zunanje povezave

🌐

Whois informacije

📄
domain_name: shemaroome.com
update_date: 2026-06-18T14:05:05Z
update_time: 1781791505
creation_date: 2018-06-18T07:37:15Z
creation_time: 1529307435
expiration_date: 2027-06-18T07:37:15Z

Surovi podatki Whois

📋
            Domain Name: SHEMAROOME.COM
Registrar: Tucows Domains Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: client update prohibited
Creation Date: 2018-06-18T07:37:15Z
Registry Expiry Date: 2027-06-18T07:37:15Z
Updated Date: 2026-06-18T14:05:05Z
Name Server: NS1.MANAGEDDNS.NET
Name Server: NS2.MANAGEDDNS.NET
Name Server: NS3.MANAGEDDNS.NET
Name Server: NS4.MANAGEDDNS.NET
REGISTRAR Contact: Tucows Domains Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-06-19T07:42:02Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: /
User-agent: ChatGPT -User
Allow: /
User-agent: GPTBot
Allow: /
User-agent: ClaudeBot
Allow: /
User-agent: PerplxietyBot
Allow: /
Sitemap: https://www.shemaroome.com/sitemap.xml
Sitemap: https://www.shemaroome.com/msitemap.xml
Sitemap: https://www.shemaroome.com/movies-sitemap.xml
Sitemap: https://www.shemaroome.com/image-sitemap.xml
Disallow: /editorji-catalog/
Disallow: /preprod/
# Block adult / hot content
Disallow: /channels/18-plus-only
Disallow: /channels/18-plus-shows
Disallow: /channels/red-hot-movies
Disallow: /channels/its-hot
Disallow: /shows/hot-scenes
Disallow: /movies/midnight-romance
Disallow: /hot-movies-01
Disallow: /hot-movie
Disallow: /movie/hot-movies/
Disallow: /movie/romantic-movies-1/
Disallow: /movie/mature-movies/
Disallow: /movie/red-hot-movies-movie-page/
Disallow: /music/hot-shot
Disallow: /whats-hot/
Disallow: /whats-hot-red-hot/
Disallow: /top-10-red-hot-movies/
Disallow: /red-hot-movies-plus/
Disallow: /red-hot-movies-1/
Disallow: /red-hot-trending/
Disallow: /red-hot-masti/
Disallow: /red-hot-channel-list/
Disallow: /midnight-hot/
Disallow: /midnight-movies/
Disallow: /spicy-tadka/
Disallow: /secrets-after-dark-the-show-must-go-on/
Disallow: /passion-on-demand-unrestrained-stories/
Disallow: /sizzling-seasons-heat-that-builds/
Disallow: /forbidden-desires-your-next-binge/
Disallow: /shemaroome-your-next-obsession/
Disallow: /midnight-unfoldings-the-series/
Disallow: /bold-explorations/
Disallow: /unveiling-hidden-passions/
Disallow: /sizzling-encounters-no-holding-back/
Disallow: /shemaroomes-seduction-selects/
Disallow: /stories-of-secret-desires/
Disallow: /intimate-stories-unveiling-desire/
Disallow: /unleashed-desires-raw-and-unfiltered/
Disallow: /midnight-indulgences-feel-the-heat/
# Also block localized versions (Hindi, Gujarati, Marathi, etc.)
Disallow: /hi/channels/18-plus-only
Disallow: /hi/channels/18-plus-shows
Disallow: /hi/channels/red-hot-movies
Disallow: /hi/channels/midnight-movies
Disallow: /hi/channels/its-hot
Disallow: /hi/hot-movie
Disallow: /hi/shows/hot-scenes
Disallow: /hi/red-hot-masti/
Disallow: /hi/red-hot-channel-list/
Disallow: /hi/red-hot-movies-plus/
Disallow: /hi/red-hot-movies-1/
Disallow: /hi/midnight-movies/seductive/
Disallow: /gu/channels/18-plus-only
Disallow: /gu/channels/18-plus-shows
Disallow: /gu/channels/red-hot-movies
Disallow: /gu/channels/midnight-movies
Disallow: /gu/channels/its-hot
Disallow: /gu/red-hot-masti/
Disallow: /gu/top-10-red-hot-movies/        

SEO revizija

🔍

Tehnični SEO

Koda odziva
200 ok
Stanje 200 OK - stran se pravilno naloži.
Kodiranje znakov
Page: utf-8, Header: utf-8
Kodiranje znakov, skladno med HTML in glavami.
Velikost strani
475781 bytes
Velikost strani sprejemljiva za hitro nalaganje.
!
Viri
332 total
Preveč sredstev. Optimizirajte in kombinirajte datoteke za boljše delovanje.
Oznake Hreflang
2 hreflang tags
Najdene oznake Hreflang za večjezični SEO.
Robots.txt
Exists
Najdena datoteka robots.txt.
Sitemap
Declared in robots.txt
Zemljevid spletnega mesta, naveden v datoteki robots.txt.
HTTPS
Yes
Varna povezava HTTPS je omogočena.
Stiskanje
gzip
Omogočeno stiskanje Gzip ali Zstd za hitrejše nalaganje.
Predpomnjenje
max-age=0, private, must-revalidate
Glave za nadzor predpomnilnika so pravilno nastavljene.
Hitrost strani
9.09 ms
Odlična hitrost nalaganja.

SEO na strani

!
Naslov
Bollywood Hindi Movies, Gujarati Movies, TV Shows | Best OTT App in India-ShemarooMe
Naslov je predolg. Zmanjšajte na 30–60 znakov, da preprečite obrezovanje.
!
Meta opis
Unlimited bollywood movies, Gujarati movies, TV Serials and Devotional content. Watch high quality old classic movies, TV serials, bollywood music, kids shows in various languages, devotional content in regional languages such as Gujarati and Punjabi only at ShemarooMe. Download best OTT app in India. Lenght:302
Meta opis je predolg. Zmanjšajte na 100-160 znakov.
!
Naslov H1
0 found - ""
Dodajte točno en naslov H1 s primarnimi ključnimi besedami.
!
Štetje besed
431
Vsebina nekoliko kratka. Razširite na 500+ besed za optimalen SEO.
!
Canonical Tag
Dodajte kanonično oznako, da preprečite težave s podvojeno vsebino.
Podvojena meta
[]
Ni podvojenih metaoznak.
Ključne besede
Meta ključne besede so neobvezne (ne uporabljajo jih večji iskalniki).

Vsebina in UX

Jezik
en
Jezikovni atribut je pravilno nastavljen.
!
Slike
62 total, 30 missing ALT
Dodajte besedilo ALT slikam za dostopnost in SEO.
Viewport
width=device-width, initial-scale=1.0, user-scalable=0, minimum-scale=1.0, maximum-scale=1.0
Metaoznaka vidnega polja je pravilno nastavljena za mobilne naprave.
Odpri graf
All OG tags present.
Prisotne so vse bistvene oznake OpenGraph.
Strukturirani podatki
1 JSON-LD scripts
Najdeni so strukturirani podatki (JSON-LD).

Dodatne storitve

💎