Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
S

smartshome.by

Регистрован
Снимак екрана smartshome.by
Снимак екрана веб странице
Датум ажурирања анализе странице: 2026/03/26 07:26:51
Датум последњег вхоис ажурирања: 2026/08/13 10:57:49
Статус домена
Регистрован
Плаћено до
28.10.2027
Доступно од
27.11.2027
СЕО Сцоре
76.71%
112
Скор постигнут
146
Максимални резултат

Маин Информатион

ℹ️
Наслов: Современные Системы Безопасности от первого поставщика
Опис: Видеонаблюдение, видеодомофоны, фотоловушки, системы контроля доступа от первого поставщика в Республике Беларусь
Кључне речи: непознато
Паге Енцодинг: utf-8
Величина датотеке странице: 133 KB

Информације о серверу

🖥️
IP: 95.216.201.104
Локација: Finland,FI,Helsinki,00201,60.1719,24.9347,Europe/Helsinki
ХТТП сервер: fi1
Кодирање: utf-8

Листа мета ознака

🏷️

Интерне везе

🔗

Ектернал Линкс

🌐

Вхоис Информатион

📄
domain_name: smartshome.by
creation_date: 2015-10-28
creation_time: 1445990400
expiration_date: 2027-10-28
expiration_time: 1824681600
registrar: TriIncom, Ltd

Вхоис необрађени подаци

📋
            Domain name: smartshome.by
Registrar: TriIncom, Ltd
Org: ООО "Стромес"
Country: BY
Address: 220112, Минская обл., г. Минск, ул. Прушинских, 31А, офис 1Б
Registration or other identification number: 491327815
Phone: +375447573082
Email: [email protected]
Name Server: ns1.zahid.host
Name Server: ns2.zahid.host
Name Server: ns3.zahid.host
Name Server: ns4.zahid.host
Update Date: 2025-10-27
Creation Date: 2015-10-28
Expiration Date: 2027-10-28
-------------------------------------------
Service provided by Belarusian Cloud Technologies LLC

Robots.txt

🤖
			User-agent: Yandex
Disallow: /app/
Disallow: /cgi-bin/
Disallow: /login/
Disallow: /config.php
Disallow: /config.local.php
Disallow: /init.php
Disallow: /store_closed.html
Disallow: /index.php?dispatch=
Disallow: /*features_hash*
Disallow: /*?selected*
Disallow: /*?utm*
Disallow: /*?sort_by=*
Disallow: /*?items_per_page=*
Disallow: *utm_
Disallow: */?page=
Disallow: /*?_route

Host: https://smartshome.by/
Sitemap: https://smartshome.by/sitemap.xml
Sitemap: https://smartshome.by/sitemap1.xml
Sitemap: https://smartshome.by/sitemap-image1.xml


User-agent: *
Disallow: /app/
Disallow: /cgi-bin/
Disallow: /login/
Disallow: /config.php
Disallow: /config.local.php
Disallow: /init.php
Disallow: /store_closed.html
Disallow: /index.php?dispatch=
Disallow: /*features_hash*
Disallow: /*?selected*
Disallow: /*?utm*
Disallow: /*?sort_by=*
Disallow: /*?items_per_page=*
Disallow: *utm_
Disallow: */?page=
Disallow: /*?_route



        

СЕО Аудит

🔍

Тецхницал СЕО

Респонсе Цоде
200
Статус 200 ОК - страница се учитава исправно.
Кодирање знакова
Page: utf-8, Header: utf-8
Кодирање знакова конзистентно између ХТМЛ-а и заглавља.
Величина странице
136767 bytes
Величина странице прихватљива за брзо учитавање.
Ресурси
23 total
Умерен број ресурса. Размислите о комбиновању датотека.
Хрефланг Тагс
5 hreflang tags
Хрефланг ознаке пронађене за вишејезични СЕО.
Robots.txt
Exists
Пронађена датотека Роботс.ткт.
Sitemap
Declared in robots.txt
Мапа сајта је декларисана у роботс.ткт.
HTTPS
Yes
Сигурна ХТТПС веза је омогућена.
Компресија
gzip
Гзип или Зстд компресија је омогућена за брже учитавање.
Кеширање
no-store, no-cache, must-revalidate
Заглавља контроле кеша исправно постављена.
Брзина странице
1.45 ms
Одлична брзина утовара.

СЕО на страници

Наслов
Современные Системы Безопасности от первого поставщика
Добра дужина наслова (30-60 знакова).
Мета Десцриптион
Видеонаблюдение, видеодомофоны, фотоловушки, системы контроля доступа от первого поставщика в Республике Беларусь Lenght:113
Добра дужина мета описа (100-160 знакова).
!
Х1 Наслов
0 found - ""
Додајте тачно један Х1 наслов са примарним кључним речима.
!
Број речи
162
Садржај веома кратак. Циљајте на најмање 500 речи за бољи СЕО.
!
Цаноницал Таг
Додајте канонску ознаку да бисте спречили проблеме са дуплим садржајем.
!
Дуплицате Мета
{"cmsmagazine":3,"viewport":2}
Уклоните дупле мета ознаке да бисте избегли сукобе.
Кључне речи
Мета кључне речи су опционе (не користе их главни претраживачи).

Садржај и кориснички доживљај

Језик
ru
Атрибут језика је исправно подешен.
!
Слике
1 total, 1 missing ALT
Додајте АЛТ текст сликама за приступачност и СЕО.
Виевпорт
width=device-width,initial-scale=1,maximum-scale=1,user-scalable=0,viewport-fit=cover
Метаознака оквира приказа правилно подешена за мобилне уређаје.
Отворите Графикон
All OG tags present.
Присутне су све неопходне ОпенГрапх ознаке.
Структурирани подаци
1 JSON-LD scripts
Пронађени су структурирани подаци (ЈСОН-ЛД).

Позиције у Google

Тражи фразе - Google

🔍
Положај Фраза Страница Сниппет
10mr hd/videodomofony/fanta...

Додатне услуге

💎