Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
S

stage-plus.com

Регистрован
Датум ажурирања анализе странице: 2026/05/29 15:10:44
Датум последњег вхоис ажурирања: 2026/03/16 19:35:49
Преусмерено на: www.stage-plus.com Ацтиве
Статус домена
Регистрован
Плаћено до
23.10.2026
Доступно од
22.11.2026
СЕО Сцоре
61.64%
90
Скор постигнут
146
Максимални резултат

Маин Информатион

ℹ️
Наслов: STAGE+
Опис: Classical music streaming live and on-demand ✓4K Video ✓Dolby Atmos ✓Free concerts ✓App available ➤ Discover now!
Кључне речи: empty
Паге Енцодинг: utf-8
Величина датотеке странице: 293 KB

Информације о серверу

🖥️
IP: 45.60.165.23
Локација: United States,US,,,37.751,-97.822,America/Chicago
Енцодинг: utf-8

Вхоис Информатион

📄
domain_name: stage-plus.com
update_date: 2025-10-24T07:36:52Z
update_time: 1761291412
creation_date: 2015-10-23T18:33:33Z
creation_time: 1445625213
expiration_date: 2026-10-23T18:33:33Z

Вхоис необрађени подаци

📋
            Domain Name: STAGE-PLUS.COM
Registrar: InterNetX GmbH
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2015-10-23T18:33:33Z
Registry Expiry Date: 2026-10-23T18:33:33Z
Updated Date: 2025-10-24T07:36:52Z
Name Server: NS01.UNIVERSAL-MUSIC-SERVICES.DE
Name Server: NS02.UNIVERSAL-MUSIC-SERVICES.DE
Name Server: NS03.UNIVERSAL-MUSIC-SERVICES.DE
Name Server: NS04.UNIVERSAL-MUSIC-SERVICES.DE
REGISTRAR Contact: InterNetX GmbH
>>> Last update of RDAP database: 2026-03-16T19:35:49Z

Robots.txt

🤖
			# *
User-agent: *
Disallow: /404
Disallow: /500
Disallow: /connect
Disallow: /account*
Disallow: /my-stage*
Disallow: /settings*
Disallow: /api*
Disallow: /newsletter/*
Disallow: /thank-you
Disallow: /tv*
Disallow: /join
Disallow: /join/success
Disallow: /claim-gift
Disallow: /gift-card-subscription
Disallow: /redeem-gift-card
Disallow: /redeem*

# StageDoorSociety
User-agent: StageDoorSociety
Disallow: /

# Host
Host: https://www.stage-plus.com

# Sitemaps
Sitemap: https://www.stage-plus.com/sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/audio/sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/artists/sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/epochs/sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/genres/sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/groups/sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/news-sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/partners/sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/videos/sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/klassikakzente/sitemap/www.stage-plus.com_0_sitemap.xml
Sitemap: https://www.stage-plus.com/klassikakzente/sitemap/www.stage-plus.com_1_sitemap.xml
        

СЕО Аудит

🔍

Тецхницал СЕО

Респонсе Цоде
HTTP/2 200
Статус 200 ОК - страница се учитава исправно.
Кодирање знакова
Page: utf-8, Header: utf-8
Кодирање знакова конзистентно између ХТМЛ-а и заглавља.
Величина странице
300994 bytes
Величина странице прихватљива за брзо учитавање.
Ресурси
0 total
Оптималан број ресурса.
Хрефланг Тагс
hreflang tags
Додајте ознаке хрефланг ако имате вишејезичан садржај.
Robots.txt
Exists
Пронађена датотека Роботс.ткт.
Sitemap
Declared in robots.txt
Мапа сајта је декларисана у роботс.ткт.
HTTPS
Yes
Сигурна ХТТПС веза је омогућена.
Компресија
gzip
Гзип или Зстд компресија је омогућена за брже учитавање.
Кеширање
public, max-age=0, must-revalidate,public, max-age=0, must-revalidate
Заглавља контроле кеша исправно постављена.
Брзина странице
2.51 ms
Одлична брзина утовара.

СЕО на страници

!
Наслов
STAGE+
Наслов је прекратак. Проширите на 30-60 знакова за бољи СЕО.
Мета Десцриптион
Classical music streaming live and on-demand ✓4K Video ✓Dolby Atmos ✓Free concerts ✓App available ➤ Discover now! Lenght:113
Добра дужина мета описа (100-160 знакова).
!
Х1 Наслов
0 found - ""
Додајте тачно један Х1 наслов са примарним кључним речима.
!
Број речи
Садржај веома кратак. Циљајте на најмање 500 речи за бољи СЕО.
!
Цаноницал Таг
Додајте канонску ознаку да бисте спречили проблеме са дуплим садржајем.
Дупликат Мета
[]
Нису пронађене дупле мета ознаке.
Кључне речи
empty
Постављене мета кључне речи (напомена: не користе их главни претраживачи).

Садржај и кориснички доживљај

!
Језик
Додајте ланг атрибут у <хтмл> ознаку за приступачност и СЕО.
Слике
0 total, 0 missing ALT
Све слике имају исправан АЛТ текст.
!
Виевпорт
Додајте мета ознаку оквира приказа за одзив на мобилним уређајима.
!
Отворите Графикон
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Додајте недостајуће ОпенГрапх ознаке за дељење на друштвеним медијима:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Структурирани подаци
JSON-LD scripts
Додајте структуриране податке (ЈСОН-ЛД) за богате исечке и бољи СЕО.

Позиције у Google

Тражи фразе - Google

🔍
Положај Фраза Страница Сниппет
4stage music/

Додатне услуге

💎