Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.vitamix.com

Регистрован
Снимак екрана www.vitamix.com
Снимак екрана веб странице
Датум ажурирања анализе странице: 2026/02/24 04:00:09
Датум последњег вхоис ажурирања: 2026/07/15 08:53:21
Статус домена
Регистрован
Плаћено до
07.02.2027
Доступно од
09.03.2027
СЕО Сцоре
71.23%
104
Скор постигнут
146
Максимални резултат

Маин Информатион

ℹ️
Наслов: High Performance Blenders - Blending Machines | Vitamix International
Опис: Vitamix is one of the most trusted brands in high performance blending technology for your home and business. Experience a Vitamix machine today!
Кључне речи: непознато
Паге Енцодинг: непознато Тело и скуп знакова сервера су различити!
Величина датотеке странице: 31 KB

Информације о серверу

🖥️
IP: 104.102.38.90
Локација: Germany,DE,Frankfurt am Main,60313,50.1169,8.6837,Europe/Berlin
ХТТП сервер: cloudflare
Кодирање: utf-8

Листа мета ознака

🏷️

Интерне везе

🔗

Вхоис Информатион

📄
domain_name: vitamix.com
update_date: 2026-02-03T06:07:09Z
update_time: 1770098829
creation_date: 1996-02-06T05:00:00Z
creation_time: 823582800
expiration_date: 2027-02-07T05:00:00Z

Вхоис необрађени подаци

📋
            Domain Name: VITAMIX.COM
Registrar: CSC Corporate Domains, Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: server delete prohibited
Domain Status: server transfer prohibited
Domain Status: server update prohibited
Creation Date: 1996-02-06T05:00:00Z
Registry Expiry Date: 2027-02-07T05:00:00Z
Updated Date: 2026-02-03T06:07:09Z
Name Server: A1-136.AKAM.NET
Name Server: A10-67.AKAM.NET
Name Server: A12-64.AKAM.NET
Name Server: A2-65.AKAM.NET
Name Server: A5-66.AKAM.NET
Name Server: A9-67.AKAM.NET
REGISTRAR Contact: CSC Corporate Domains, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-15T08:53:21Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow: /cgi-bin/

Sitemap: https://www.vitamix.com/ca/en_us.sitemap.xml
Sitemap: https://www.vitamix.com/vr/en_us.sitemap.xml
Sitemap: https://www.vitamix.com/mx/en_us.sitemap.xml
Sitemap: https://www.vitamix.com/us/en_us.sitemap.xml

Sitemap: https://www.vitamix.com/media/en_vr.magento_sitemap.xml
Sitemap: https://www.vitamix.com/media/en_mx.magento_sitemap.xml
Sitemap: https://www.vitamix.com/media/en_ca.magento_sitemap.xml
Sitemap: https://www.vitamix.com/media/en_us.magento_sitemap.xml

Sitemap: https://www.vitamix.com/us/en_us/products/sitemap.xml        

СЕО Аудит

🔍

Тецхницал СЕО

Респонсе Цоде
200
Статус 200 ОК - страница се учитава исправно.
!
Кодирање знакова
Page: , Header: utf-8
Неподударање кодирања знакова између ХТМЛ и ХТТП заглавља.
Величина странице
31982 bytes
Величина странице прихватљива за брзо учитавање.
Ресурси
34 total
Умерен број ресурса. Размислите о комбиновању датотека.
Хрефланг Тагс
0 hreflang tags
Додајте ознаке хрефланг ако имате вишејезичан садржај.
Robots.txt
Exists
Пронађена датотека Роботс.ткт.
Sitemap
Declared in robots.txt
Мапа сајта је декларисана у роботс.ткт.
HTTPS
Yes
Сигурна ХТТПС веза је омогућена.
Компресија
gzip
Гзип или Зстд компресија је омогућена за брже учитавање.
Кеширање
max-age=7200, must-revalidate
Заглавља контроле кеша исправно постављена.
Брзина странице
1.55 ms
Одлична брзина утовара.

СЕО на страници

!
Наслов
High Performance Blenders - Blending Machines | Vitamix International
Наслов предугачак. Смањите на 30-60 знакова да бисте избегли скраћивање.
Мета Десцриптион
Vitamix is one of the most trusted brands in high performance blending technology for your home and business. Experience a Vitamix machine today! Lenght:145
Добра дужина мета описа (100-160 знакова).
!
Х1 Наслов
0 found - ""
Додајте тачно један Х1 наслов са примарним кључним речима.
Број речи
786
Добра дужина садржаја (препоручује се 500-2000 речи).
!
Цаноницал Таг
Додајте канонску ознаку да бисте спречили проблеме са дуплим садржајем.
Дуплицате Мета
[]
Нису пронађене дупле мета ознаке.
Кључне речи
Мета кључне речи су опционе (не користе их главни претраживачи).

Садржај и кориснички доживљај

Језик
en
Атрибут језика је исправно подешен.
!
Слике
23 total, 23 missing ALT
Додајте АЛТ текст сликама за приступачност и СЕО.
Виевпорт
width=device-width, initial-scale=1
Метаознака оквира приказа правилно подешена за мобилне уређаје.
Отворите Графикон
All OG tags present.
Присутне су све неопходне ОпенГрапх ознаке.
!
Структурирани подаци
0 JSON-LD scripts
Додајте структуриране податке (ЈСОН-ЛД) за богате исечке и бољи СЕО.

Позиције у Google

Тражи фразе - Google

🔍
Положај Фраза Страница Сниппет
4fall to do/us/en_us/articles/1...

Додатне услуге

💎