Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
P

pt.xhamsterlive.com

Registrerad
Skärmdump pt.xhamsterlive.com
Skärmdump av webbplatsen
Sidanalys uppdateringsdatum: 2026/05/30 04:03:15
Senaste whois uppdateringsdatum: 2026/06/09 13:55:57
Domänstatus
Registrerad
Betalas till
30.03.2029
Tillgänglig från
29.04.2029
SEO-poäng
76.71%
112
Poäng uppnådd
146
Maxpoäng

Huvudinformation

ℹ️
Titel: Webcams de Sexo Grátis ao Vivo e Chat Porno | xHamsterLive
Beskrivning: Vê Sexo Grátis e Porno ao Vivo com Modelos de Webcam, Casais, Grupos. Comunidade Oficial Freecams xHamster.
Nyckelord: Unknown
Sidkodning: utf-8
Sidans filstorlek: 456 KB

Serverinformation

🖥️
IP: 104.17.111.106
Http-server: cloudflare
Kodning: utf-8

Metataggar lista

🏷️

Interna länkar

🔗

Externa länkar

🌐

Whois information

📄
domain_name: xhamsterlive.com
update_date: 2026-05-16T15:43:07Z
update_time: 1778946187
creation_date: 2015-03-30T12:15:14Z
creation_time: 1427717714
expiration_date: 2029-03-30T12:15:14Z

Whois Raw Data

📋
            Domain Name: XHAMSTERLIVE.COM
Registrar: Amazon Registrar, Inc.
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2015-03-30T12:15:14Z
Registry Expiry Date: 2029-03-30T12:15:14Z
Updated Date: 2026-05-16T15:43:07Z
Name Server: AMY.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: DUKE.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: Amazon Registrar, Inc.
>>> Last update of RDAP database: 2026-06-09T13:55:57Z

Robots.txt

🤖
			# generated automatically
              
User-agent: *
Disallow: /user/
Disallow: /confirm-email/
Disallow: /messages/
Disallow: */filter/*

Sitemap: https://pt.xhamsterlive.com/sitemap.xml
Sitemap: https://pt.xhamsterlive.com/sitemap-index.xml
Sitemap: https://pt.xhamsterlive.com/sitemap-photos.xml
Sitemap: https://pt.xhamsterlive.com/sitemap-videos.xml
Sitemap: https://pt.xhamsterlive.com/sitemap-search.xml 
Sitemap: https://pt.xhamsterlive.com/sitemap-galleries.xml
Sitemap: https://pt.xhamsterlive.com/mixed-tags.xml        

SEO-revision

🔍

Teknisk SEO

Svarskod
200
Status 200 OK - sidan laddas korrekt.
Teckenkodning
Page: utf-8, Header: utf-8
Teckenkodning konsekvent mellan HTML och rubriker.
Sidstorlek
467929 bytes
Sidstorlek acceptabel för snabb laddning.
!
Resurser
166 total
För många resurser. Optimera och kombinera filer för bättre prestanda.
Hreflang Taggar
35 hreflang tags
Hreflang-taggar hittades för flerspråkig SEO.
Robots.txt
Exists
Robots.txt-fil hittades.
Sitemap
Declared in robots.txt
Webbplatskarta deklareras i robots.txt.
HTTPS
Yes
Säker HTTPS-anslutning aktiverad.
!
Kompression
br
Aktivera gzip- eller zstd-komprimering för att minska filstorlekarna.
!
Cachning
Not set
Lägg till cache-kontrollrubriker för att förbättra laddningshastigheten för återkommande besökare.
Sidhastighet
1.06 ms
Utmärkt lastningshastighet.

On-Page SEO

Titel
Webcams de Sexo Grátis ao Vivo e Chat Porno | xHamsterLive
Bra titellängd (30-60 tecken).
Metabeskrivning
Vê Sexo Grátis e Porno ao Vivo com Modelos de Webcam, Casais, Grupos. Comunidade Oficial Freecams xHamster. Lenght:107
Bra metabeskrivningslängd (100-160 tecken).
H1 Rubrik
1 found - "Melhores Webcams de Sexo Grátis"
Bra - en enda H1-rubrik hittades.
!
Ordräkning
376
Innehållet något kort. Utöka till 500+ ord för optimal SEO.
!
Kanonisk Tag
Lägg till kanonisk tagg för att förhindra problem med duplicerat innehåll.
!
Duplicera Meta
{"rating":2}
Ta bort dubbletter av metataggar för att undvika konflikter.
Nyckelord
Unknown
Meta nyckelord inställd (obs: används inte av stora sökmotorer).

Innehåll och UX

Språk
pt
Språkattributet är korrekt inställt.
Bilder
0 total, 0 missing ALT
Alla bilder har korrekt ALT-text.
Viewport
width=device-width,initial-scale=1
Viewport-metatagg korrekt inställd för mobila enheter.
Öppna Graph
All OG tags present.
Alla viktiga OpenGraph-taggar finns.
Strukturerad data
1 JSON-LD scripts
Strukturerad data (JSON-LD) hittades.

Positioner i Google

Sökfraser - Google

🔍
Placera Fras Sida Utdrag
4porno live/
36porno cams/

Ytterligare tjänster

💎