Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
U

unian.ua

Registrerad

Новини України — офіційний інформаційний портал УНІАНУНІАН — один з найавторитетніших інформаційних агентств України, що займає провідне місце у медіасфері країни. На головній сторінці сайту unian.ua ...

Sidanalys uppdateringsdatum: 2026/06/04 08:53:17
Senaste whois uppdateringsdatum: 2026/06/09 03:21:11
Omdirigerad till: www.unian.ua Aktiv
Domänstatus
Registrerad
Betalas till
23.02.2027
Tillgänglig från
25.03.2027

Webbplatsbeskrivning

📝

Новини України — офіційний інформаційний портал УНІАН

УНІАН — один з найавторитетніших інформаційних агентств України, що займає провідне місце у медіасфері країни. На головній сторінці сайту unian.ua представлено повне покриття подій державного, політичного, економічного, соціального й культурного характеру, охоплюючи як український контекст, так і глобальні новини.

Тематика та освітлення подій

Сайт unian.ua присвячений розповсюдженню актуальних новин з усіх галузей життя, зокрема:

  • Війна – оновлювані дані про втрати ворога, стан фронтових ліній, стратегічні рішення та розвиток ситуації на Донеччині та інших ділянках.
  • Політика – аналіз заяв офіційних осіб, міжнародних переговорів, змін у владі, впливу зовнішньої політики на внутрішні процеси.
  • Економіка – прогнози розвитку економіки України до 2028 року, динаміка цін, ринок оренди, фінансова стабільність.
  • Світ – події в Європі, США, Азії та інших регіонах, які впливають на безпеку та стабільність України.
  • Спорт – останні результати, матчі, турніри, новини про українських спортсменів.
  • Наука та технології – інновації, розробки, нові пристрої, відеоігри (наприклад, «Сталкер на PS5»).
  • Здоров’я, туризм, екологія, інциденти – повсякденні теми, що мають значення для громадян.

Особливості сайту

Портал використовує систематичну структуру з публікаціями по часу, що забезпечує швидкий доступ до актуальних подій. Кожна новина супроводжується датою та часом публікації, що гарантує прозорість інформації. Особливо виділяється відкритий доступ до даних про втрати ворога — такі дані оновлюються щоденно, надаючи точну картину ходу конфлікту.

Також сайт має спеціальні розділи:

  • Думки – аналітичні матеріали від експертів, політологів, журналістів.
  • Статті – глибокі розслідування, історичні портрети, культурні рефлексії.
  • Інтерв’ю та лонгріди – довгі формати з учасниками подій.
  • Фотобанк, моніторинг, пресцентр – інструменти для медіа-та дослідницької роботи.

Новини дня: найважливіші події 25 серпня 2025 року

За останніми повідомленнями:

  • Вперше офіційно показано ракету «Довгий Нептун» — символ технологічного прогресу та стратегічної незалежності України.
  • Україна підготовлена до активних бойових дій на Донеччині, несмотря на посилений наступ РФ (за версією BBC).
  • Міністр фінансів Німеччини відвідав Київ — це свідчить про продовження міждержавного співробітництва.
  • США переоцінили вплив своїх ракет — за даними The Telegraph.
  • У Німеччині пояснили умови безпеки для України у разі територіального обміну.

Погода та соціальні теми

Загалом, сайт створений для того, щоб бути повним інформаційним ресурсом. Особливу увагу приділяється погоді — наприклад, до України прибуває спека з Туреччини, що вже впливає на погодні умови.

Також у розділі «Різне» представлено аналіз економічного майбутнього: прогнози до 2028 року, ситуація з орендою квартир, тенденції в житловому секторі.

Популярні матеріали

Серед найбільш популярних відео — публікації про контратаки Збройних сил України, відео «СЛАВА ЗСУ! Блискавична контратака!», а також аналітичні матеріали про нові вимоги Кремля до Києва.

Часто задавані питання (FAQ)

Як часто оновлюється інформація на сайті unian.ua?

Інформація на сайті оновлюється цілодобово, особливо у розділах «Війна» та «Новини дня». Дані про втрати ворога оновлюються щоденно, а головні події — протягом дня.

Що таке «Довгий Нептун»? Чому це важливо?

«Довгий Нептун» — нова українська ракета, яку вперше офіційно показано на сайті. Це свідчить про розвиток вітчизняної збройної промисловості та стратегічну незалежність країни.

Які теми охоплює сайт unian.ua?

Сайт охоплює всі галузі: політика, економіка, війна, спорт, наука, технології, здоров’я, туризм, погода, культура, інциденти, думки, статті та інтерв’ю.

Чи доступні аналітичні матеріали на сайті?

Так, у розділах «Думки», «Статті» та «Лонгріди» представлені глибокі аналізи від експертів, журналістів та політологів.

Контактні дані:

  • Адреса: Київ, Україна
  • Пошта: [email protected]
  • Телефон: +380 (44) 200-00-00
  • Вакансії: https://unian.ua/vakansii
  • Пресцентр: https://unian.ua/presscenter
  • Фотобанк: https://unian.ua/photo
SEO-poäng
61.64%
90
Poäng uppnådd
146
Maxpoäng

Huvudinformation

ℹ️
Titel: Новини України - останні новини України сьогодні - УНІАН
Beskrivning: Новини України. УНІАН - останні новини Україна, новини дня онлайн. Новини політики, економіки, свіжі новини спорту, новини України та світу 2025 цілодобово українською мовою від УНІАН.
Nyckelord: новини, новини україни, новини україна, новини сьогодні, останні новини, новини україни сьогодні, україна новини, останні новини україни, новини україни за останню годину
Sidkodning: utf-8
Sidans filstorlek: 129 KB

Serverinformation

🖥️
IP: 172.66.162.208
Kodning: utf-8

Whois information

📄
domain_name: unian.ua
update_date: 2026-01-22T18:23:20+02:00
update_time: 1769099000
creation_date: 2006-02-23T14:17:21+02:00
creation_time: 1140697041
expiration_date: 2027-02-23T14:17:21+02:00

Whois Raw Data

📋
            Domain Name: UNIAN.UA
Registrar: Internet Invest LLC
Domain Status: active
Creation Date: 2006-02-23T14:17:21+02:00
Updated Date: 2026-01-22T18:23:20+02:00
Registry Expiry Date: 2027-02-23T14:17:21+02:00
Name Server: NOOR.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: RYAN.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: Internet Invest LLC
ADMINISTRATIVE Contact: not published
TECHNICAL Contact: not published
REGISTRANT Contact: not published
>>> Last update of RDAP database: 2026-06-09T03:21:11Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: *.jpg
Allow: *.gif
Allow: *.svg
Allow: *.css
Allow: *.png
Allow: *.js
Disallow: /cdn-cgi/
Disallow: /comments/
Disallow: /search/
Disallow: /content/
Disallow: /profile/
Disallow: /redirect/
Disallow: /pogoda/widget/

Disallow: /m/comments/
Disallow: /m/search/
Disallow: /m/content/
Disallow: /m/profile/
Disallow: /m/redirect/
Disallow: /m/pogoda/widget/


Disallow: *utm_source=*
Disallow: *utm_medium=*
Disallow: *utm_campaign=*
Disallow: /?url=*
Disallow: /*_sm_byp
Disallow: /*CFID=*
Disallow: /div_location=
Disallow: /*?refresh
Disallow: /?quot

Disallow: /?_ga
Disallow: /m/?_ga

Disallow: /?desktop
Disallow: /m/?desktop

Disallow: /?device_view
Disallow: /m/?device_view

Disallow: /?desktop_pogoda
Disallow: /m/?desktop_pogoda

Disallow: /?news_date
Disallow: /m/?news_date

Disallow: /?can_infinite_scroll
Disallow: /m/?can_infinite_scroll


User-agent: googlebot
Allow: /*.jpg
Allow: /*.gif
Allow: /*.svg
Allow: /*.css
Allow: /*.png
Allow: /*.js
Disallow: /comments/
Disallow: /search/
Disallow: /profile/

User-agent: yandex
Allow: /*.jpg
Allow: /*.gif
Allow: /*.svg
Allow: /*.css
Allow: /*.png
Allow: /*.js
Disallow: /comments/
Disallow: /search/
Disallow: /profile/

User-agent: googlebot-image
Allow: *.jpg
Allow: *.gif
Allow: *.svg
Allow: *.png

User-agent: googlebot-video
Allow: /*.jpg
Allow: /*.gif
Allow: /*.svg
Allow: /*.css
Allow: /*.png
Allow: /*.js

User-agent: yandexvideo
Allow: /*.jpg
Allow: /*.gif
Allow: /*.svg
Allow: /*.css
Allow: /*.png
Allow: /*.js

Sitemap:  https://www.unian.ua/sitemap.xml
Sitemap:  https://www.unian.ua/sitemaps/sitemaps/sitemap.rubrics.all_rubrics.xml

Sitemap:  https://www.unian.ua/sitemap_video.xml
Sitemap:  https://www.unian.ua/sitemap_playlist.xml

Sitemap:  https://www.unian.ua/sitemap_google.last.news.xml
Sitemap:  https://www.unian.ua/sitemap.last.news.xml
Sitemap:  https://www.unian.ua/sitemap.last.amp.news.xml

Sitemap:  https://pogoda.unian.ua/sitemap.xml

Allow: /*?page=
        

SEO-revision

🔍

Teknisk SEO

Svarskod
HTTP/2 200
Status 200 OK - sidan laddas korrekt.
Teckenkodning
Page: utf-8, Header: utf-8
Teckenkodning konsekvent mellan HTML och rubriker.
Sidstorlek
132963 bytes
Sidstorlek acceptabel för snabb laddning.
Resurser
0 total
Optimalt antal resurser.
Hreflang Taggar
0 hreflang tags
Lägg till hreflang-taggar om du har flerspråkigt innehåll.
Robots.txt
Exists
Robots.txt-fil hittades.
Sitemap
Declared in robots.txt
Webbplatskarta deklareras i robots.txt.
HTTPS
Yes
Säker HTTPS-anslutning aktiverad.
Kompression
gzip
Gzip eller Zstd-komprimering aktiverad för snabbare laddning.
Cachning
max-age=86400, public, s-maxage=60
Cache-kontrollhuvuden är korrekt inställda.
Sidhastighet
4.79 ms
Utmärkt lastningshastighet.

On-Page SEO

Titel
Новини України - останні новини України сьогодні - УНІАН
Bra titellängd (30-60 tecken).
!
Metabeskrivning
Новини України. УНІАН - останні новини Україна, новини дня онлайн. Новини політики, економіки, свіжі новини спорту, новини України та світу 2025 цілодобово українською мовою від УНІАН. Lenght:184
Metabeskrivningen är för lång. Minska till 100-160 tecken.
!
H1 Rubrik
0 found - ""
Lägg till exakt en H1-rubrik med primära sökord.
!
Ordräkning
0
Innehållet är väldigt kort. Sikta på minst 500 ord för bättre SEO.
!
Kanonisk Tag
Lägg till kanonisk tagg för att förhindra problem med duplicerat innehåll.
Duplicera Meta
[]
Inga dubbletter av metataggar hittades.
Nyckelord
новини, новини україни, новини україна, новини сьогодні, останні новини, новини україни сьогодні, україна новини, останні новини україни, новини україни за останню годину
Meta nyckelord inställd (obs: används inte av stora sökmotorer).

Innehåll och UX

!
Språk
Lägg till attributet lang till taggen för tillgänglighet och SEO.
Bilder
0 total, 0 missing ALT
Alla bilder har korrekt ALT-text.
!
Viewport
Lägg till viewport-metatagg för mobil lyhördhet.
!
Öppna Graph
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Lägg till saknade OpenGraph-taggar för delning i sociala medier:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Strukturerad data
0 JSON-LD scripts
Lägg till strukturerad data (JSON-LD) för rika utdrag och bättre SEO.

Positioner i Google

Sökfraser - Google

🔍
Placera Fras Sida Utdrag
1останні новини сьогодні/
1новини уніан/
3новини україни/
3укр новині/
3останні новині україни/
4новино україни/
4остання новини україни/
4останні новини україни/
4останній новини україни/
4новини униан/detail/main_news

Ytterligare tjänster

💎