Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
T

tmb-spb.ru

Kayıtlı
Ekran görüntüsü tmb-spb.ru
Web sitesi ekran görüntüsü
Sayfa analizi güncelleme tarihi: 2026/03/22 19:31:41
Son whois güncelleme tarihi: 2026/08/21 21:12:34
Etki Alanı Durumu
Kayıtlı
Şu ana kadar ödendi
15.12.2026
Şu tarihten itibaren mevcut:
15.01.2027
SEO Puanı
59.59%
87
Elde edilen puan
146
Maksimum puan

Ana Bilgiler

ℹ️
Başlık: Новости - пожаротушение и водоснабжение на tmb-spb.ru в Санкт-Петербурге
Tanım: Пожаротушение и водоснабжение - новости Труб Мет-Балтика
Anahtar Kelimeler: новости, пожаротушение, водоснабжение, Труб Мет-Балтика
Sayfa Kodlama: utf-8
Sayfa Dosya Boyutu: 116 KB

Sunucu Bilgileri

🖥️
IP: 185.32.58.181
Konum: Russia,RU,55.7386,37.6068,Europe/Moscow
Http Sunucusu: nginx
Kodlama: utf-8

Meta Etiketler Listesi

🏷️

Dahili Bağlantılar

🔗

Dış Bağlantılar

🌐

Whois Bilgileri

📄
domain_name: tmb-spb.ru
taxpayer_id: registrar: RU-CENTER-RU
update_date: on
update_time:
creation_date: 2010-12-15T04:26:36Z
creation_time: 1292387196

Whois Ham Verileri

📋
            domain:        TMB-SPB.RU
nserver: ns1.megagroup.ru.
nserver: ns2.megagroup.ru.
nserver: ns.megagroup.ru.
state: REGISTERED, DELEGATED, VERIFIED
org:
taxpayer-id:
registrar: RU-CENTER-RU
admin-contact: https://www.nic.ru/whois
created: 2010-12-15T04:26:36Z
paid-till: 2026-12-15T04:26:36Z
free-date: 2027-01-15
source: TCI
Last updated on 2026-08-21T21:08:01Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow: /my/
Disallow: /thumb/*/d/fgs16_*
Disallow: /d/fgs16_*
Disallow: /thumb/*/d/tpl25_*
Disallow: /d/tpl25_*
Disallow: /thumb/*/d/stp25_*
Disallow: /d/stp25_*
Sitemap: https://tmb-spb.ru/sitemap.187831.xml.gz

User-Agent: Yandex
Allow: /
Disallow: /my/
Disallow: /thumb/*/d/fgs16_*
Disallow: /d/fgs16_*
Disallow: /thumb/*/d/tpl25_*
Disallow: /d/tpl25_*
Disallow: /thumb/*/d/stp25_*
Disallow: /d/stp25_*
Host: https://tmb-spb.ru
Sitemap: https://tmb-spb.ru/sitemap.187831.xml.gz

User-agent: msnbot
Crawl-delay: 10

User-agent: MJ12bot
Disallow: /

User-agent: AhrefsBot
Disallow: /

User-agent: SemrushBot
Disallow: /

User-agent: SemrushBot-SA
Disallow: /

User-agent: DotBot
Disallow: /

User-agent: SBarkrowler
Disallow: /

User-agent: BLEXBot
Disallow: /        

SEO Denetimi

🔍

Teknik SEO

Yanıt Kodu
200
Durum 200 Tamam - sayfa doğru şekilde yükleniyor.
Karakter Kodlama
Page: utf-8, Header: utf-8
HTML ve başlıklar arasında tutarlı karakter kodlaması.
Sayfa Boyutu
119494 bytes
Hızlı yükleme için kabul edilebilir sayfa boyutu.
Kaynaklar
44 total
Orta miktarda kaynak. Dosyaları birleştirmeyi düşünün.
Hreflang Etiket
0 hreflang tags
Çok dilli içeriğiniz varsa hreflang etiketleri ekleyin.
Robots.txt
Exists
Robots.txt dosyası bulundu.
Sitemap
Declared in robots.txt
Site haritası robots.txt dosyasında bildirildi.
HTTPS
Yes
Güvenli HTTPS bağlantısı etkinleştirildi.
Sıkıştırma
gzip
Daha hızlı yükleme için Gzip veya Zstd sıkıştırması etkinleştirildi.
!
Önbelleğe alma
Not set
Geri dönen ziyaretçilerin yükleme hızını artırmak için önbellek kontrolü başlıkları ekleyin.
Sayfa Hızı
0.94 ms
Mükemmel yükleme hızı.

Sayfa İçi SEO

!
Başlık
Новости - пожаротушение и водоснабжение на tmb-spb.ru в Санкт-Петербурге
Başlık çok uzun. Kesilmeyi önlemek için 30-60 karaktere düşürün.
!
Meta Açıklama
Пожаротушение и водоснабжение - новости Труб Мет-Балтика Lenght:56
Meta açıklaması çok kısa. 100-160 karaktere kadar genişletin.
H1 Başlığı
1 found - "Новости"
İyi - tek H1 başlığı bulundu.
!
Kelime Sayısı
211
İçerik çok kısa. Daha iyi SEO için en az 500 kelimeyi hedefleyin.
!
Kanonik Etiket
Yinelenen içerik sorunlarını önlemek için standart etiket ekleyin.
Yinelenen Meta
[]
Yinelenen meta etiket bulunamadı.
Anahtar Kelimeler
новости, пожаротушение, водоснабжение, Труб Мет-Балтика
Meta anahtar kelimeler seti (not: büyük arama motorları tarafından kullanılmaz).

İçerik ve Kullanıcı Deneyimi

Dil
en
Dil özelliği düzgün şekilde ayarlandı.
!
Görseller
15 total, 2 missing ALT
Erişilebilirlik ve SEO için görsellere ALT metni ekleyin.
!
Görünüm alanı
Mobil duyarlılık için görünüm meta etiketi ekleyin.
!
Grafiği Aç
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Sosyal medya paylaşımı için eksik OpenGraph etiketlerini ekleyin:og:title, og:description, og:image, og:url
!
Yapılandırılmış Veri
0 JSON-LD scripts
Zengin snippet'ler ve daha iyi SEO için yapılandırılmış veriler (JSON-LD) ekleyin.

Pozisyonlar Google

Arama İfadeleri - Google

🔍
Konum İfade etmek Sayfa Snippet
3(-2)полу неподвижной/mupro/nepodvizhnyye...
5кл тест/programma-test-kl-i
5гидравлический расчет труб таблица/tablicy-gidravliche...
5fireproff/fireproff
6знаки пожарной безопасности скачать/f/znakipozharnoybez...
6испытание трубопровода/ispytaniya-trubopro...
6узел управления/uzly_upravlenia
7основание под трубу/prokladka-truboprov...
8проход трубы через колодец/sopryazheniye-trub-...
8трубы для пресса/press-instrument

Ek Hizmetler

💎