Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.freetaxusa.com

Kayıtlı
Ekran görüntüsü www.freetaxusa.com
Web sitesi ekran görüntüsü
Sayfa analizi güncelleme tarihi: 2026/06/15 03:50:19
Son whois güncelleme tarihi: 2026/07/11 06:51:44
Etki Alanı Durumu
Kayıtlı
Şu ana kadar ödendi
11.09.2031
Şu tarihten itibaren mevcut:
11.10.2031
SEO Puanı
74.66%
109
Elde edilen puan
146
Maksimum puan

Ana Bilgiler

ℹ️
Başlık: FreeTaxUSA® - Free Online Tax Filing for Federal Returns
Tanım: 100% free federal tax filing. E-File your tax return directly to the IRS. Prepare federal and state income taxes online. 2025 tax preparation software.
Anahtar Kelimeler: bilinmiyor
Sayfa Kodlama: utf-8 Gövde ve sunucu karakter seti farklı!
Sayfa Dosya Boyutu: 311 KB

Sunucu Bilgileri

🖥️
IP: 172.64.155.99
Konum: ,,,,,,
Http Sunucusu: cloudflare

Meta Etiketler Listesi

🏷️

Dahili Bağlantılar

🔗

Dış Bağlantılar

🌐

Whois Bilgileri

📄
domain_name: freetaxusa.com
update_date: 2021-09-11T23:40:46Z
update_time: 1631403646
creation_date: 2002-09-11T23:32:48Z
creation_time: 1031787168
expiration_date: 2031-09-11T23:33:28Z

Whois Ham Verileri

📋
            Domain Name: FREETAXUSA.COM
Registrar: Network Solutions, LLC
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2002-09-11T23:32:48Z
Registry Expiry Date: 2031-09-11T23:33:28Z
Updated Date: 2021-09-11T23:40:46Z
Name Server: DUKE.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: LIGIA.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: Network Solutions, LLC
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-11T06:51:44Z

Robots.txt

🤖
			# /robots.txt file for https://www.freetaxusa.com/
# mail [email protected] with any comments

User-agent: *
Disallow: /include/
Disallow: /LoadBalancer/
Disallow: /page/
Disallow: /WEB-INF/
Disallow: /*jsessionid=
Disallow: /*refPage=
Disallow: /*siteID=
Disallow: /*DX=
Disallow: /*CMP=
Disallow: /*dx=
Disallow: /*cmp=
Disallow: /*thn=
Disallow: /*AID=
Disallow: /*pk_vid
Disallow: /*irclickid
Disallow: /*sharedid
Disallow: /*irpid
Disallow: /*irgwc
Disallow: /*share=
Disallow: /*mtm_group

#AI Bots
User-agent: AliyunSecBot
User-agent: Amazonbot
User-agent: anthropic-ai
User-agent: Applebot-Extended
User-agent: archive.org_bot
User-agent: AudigentAdBot
User-agent: AwarioRssBot
User-agent: AwarioSmartBot
User-agent: BLEXBot
User-agent: Bytespider
User-agent: CCBot
User-agent: ChatGPT-User
User-agent: Claude-SearchBot
User-agent: ClaudeBot
User-agent: Claude-User
User-agent: Claude-Web
User-agent: cohere-ai
User-agent: DataForSeoBot
User-agent: Diffbot
User-agent: DuckAssistBot
User-agent: EchoboxBot
User-agent: FacebookBot
User-agent: FriendlyCrawler
User-agent: Google-CloudVertexBot
User-agent: Google-Extended
User-agent: GPTBot
User-agent: ImagesiftBot
User-agent: Jetslide
User-agent: magpie-crawler
User-agent: Meta-ExternalAgent
User-agent: meta-externalagent
User-agent: Meta-ExternalFetcher
User-agent: meta-externalfetcher
User-agent: MyCentralAIScraperBot
User-agent: NewsNow
User-agent: news-please
User-agent: OAI-SearchBot
User-agent: omgili
User-agent: omgilibot
User-agent: peer39_crawler
User-agent: peer39_crawler/1.0
User-agent: PerplexityBot
User-agent: Perplexity-User
User-agent: Poseidon Research Crawler
User-agent: quillbot.com
User-agent: Quora-Bot
User-agent: Scrapy
User-agent: SeekrBot
User-agent: SeznamHomepageCrawler
User-agent: TaraGroup Intelligent Bot
User-agent: Timpibot
User-agent: TurnitinBot
User-agent: ViennaTinyBot
User-agent: YouBot
Disallow: /taxes2025/
Disallow: /taxes2024/
Disallow: /taxes2023/
Disallow: /taxes2022/
Disallow: /taxes2021/
Disallow: /taxes2020/
Disallow: /taxes2019/
Disallow: /taxes2018/

Sitemap: https://www.freetaxusa.com/sitemap.xml
Sitemap: https://www.freetaxusa.com/llms.txt
Sitemap: https://www.freetaxusa.com/llms-full.txt        

SEO Denetimi

🔍

Teknik SEO

Yanıt Kodu
200
Durum 200 Tamam - sayfa doğru şekilde yükleniyor.
!
Karakter Kodlama
Page: utf-8, Header:
HTML ve HTTP üstbilgileri arasındaki karakter kodlaması uyuşmazlığı.
Sayfa Boyutu
319201 bytes
Hızlı yükleme için kabul edilebilir sayfa boyutu.
!
Kaynaklar
355 total
Çok fazla kaynak var. Daha iyi performans için dosyaları optimize edin ve birleştirin.
Hreflang Etiket
0 hreflang tags
Çok dilli içeriğiniz varsa hreflang etiketleri ekleyin.
Robots.txt
Exists
Robots.txt dosyası bulundu.
Sitemap
Declared in robots.txt
Site haritası robots.txt dosyasında bildirildi.
HTTPS
Yes
Güvenli HTTPS bağlantısı etkinleştirildi.
!
Sıkıştırma
br
Dosya boyutlarını azaltmak için gzip veya zstd sıkıştırmasını etkinleştirin.
Önbelleğe alma
public, max-age=0, must-revalidate
Önbellek kontrol başlıkları düzgün şekilde ayarlanmış.
Sayfa Hızı
1.27 ms
Mükemmel yükleme hızı.

Sayfa İçi SEO

Başlık
FreeTaxUSA® - Free Online Tax Filing for Federal Returns
İyi başlık uzunluğu (30-60 karakter).
Meta Açıklama
100% free federal tax filing. E-File your tax return directly to the IRS. Prepare federal and state income taxes online. 2025 tax preparation software. Lenght:151
İyi meta açıklama uzunluğu (100-160 karakter).
!
H1 Başlığı
11 found - "Free federal return for everyone"
Sayfa başına yalnızca bir H1 başlığı kullanın. Fazladan H1 etiketlerini kaldırın.
Kelime Sayısı
4047
İçerik oldukça kapsamlı. Çok uzunsa birden fazla sayfaya bölmeyi düşünün.
!
Kanonik Etiket
Yinelenen içerik sorunlarını önlemek için standart etiket ekleyin.
Yinelenen Meta
[]
Yinelenen meta etiket bulunamadı.
Anahtar Kelimeler
Meta anahtar kelimeler isteğe bağlıdır (büyük arama motorları tarafından kullanılmaz).

İçerik ve Kullanıcı Deneyimi

Dil
en
Dil özelliği düzgün şekilde ayarlandı.
Görseller
0 total, 0 missing ALT
Tüm resimlerde uygun ALT metni bulunur.
Görünüm alanı
width=device-width, initial-scale=1
Görünüm meta etiketi mobil cihazlar için doğru şekilde ayarlanmış.
Grafiği Aç
All OG tags present.
Tüm temel OpenGraph etiketleri mevcuttur.
!
Yapılandırılmış Veri
0 JSON-LD scripts
Zengin snippet'ler ve daha iyi SEO için yapılandırılmış veriler (JSON-LD) ekleyin.

Pozisyonlar Google

Arama İfadeleri - Google

🔍
Konum İfade etmek Sayfa Snippet
2filing b/schedule-b/
7w 2 g/answer/110

Ek Hizmetler

💎