Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.u7buy.com

Kayıtlı
Ekran görüntüsü www.u7buy.com
Web sitesi ekran görüntüsü
Sayfa analizi güncelleme tarihi: 2026/06/05 01:45:19
Son whois güncelleme tarihi: 2026/07/02 00:30:09
Etki Alanı Durumu
Kayıtlı
Şu ana kadar ödendi
18.03.2028
Şu tarihten itibaren mevcut:
17.04.2028
SEO Puanı
78.08%
114
Elde edilen puan
146
Maksimum puan

Ana Bilgiler

ℹ️
Başlık: U7BUY | Buy/Sell Game Coins, Top Up & Digital Gift Cards
Tanım: Enhance your gaming experience at U7BUY. We offer secure transactions for FC 26 coins, game keys, and top-up services. 24/7 support and diverse payment methods.
Anahtar Kelimeler: bilinmiyor
Sayfa Kodlama: utf-8
Sayfa Dosya Boyutu: 112 KB

Sunucu Bilgileri

🖥️
IP: 172.66.40.59
Http Sunucusu: cloudflare
Kodlama: utf-8
Tarafından desteklenmektedir: nuxt

Meta Etiketler Listesi

🏷️

Dahili Bağlantılar

🔗

Dış Bağlantılar

🌐

Whois Bilgileri

📄
domain_name: u7buy.com
update_date: 2024-10-08T10:24:09Z
update_time: 1728383049
creation_date: 2010-03-18T08:02:19Z
creation_time: 1268899339
expiration_date: 2028-03-18T08:02:19Z

Whois Ham Verileri

📋
            Domain Name: U7BUY.COM
Registrar: Jiangsu Bangning Science & technology Co. Ltd.
Domain Status: active
Creation Date: 2010-03-18T08:02:19Z
Registry Expiry Date: 2028-03-18T08:02:19Z
Updated Date: 2024-10-08T10:24:09Z
Name Server: BILL.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: JESSICA.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: Jiangsu Bangning Science & technology Co. Ltd.
>>> Last update of RDAP database: 2026-07-02T00:30:09Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Disallow: /cdn-cgi/
Disallow: /ajax/
Disallow: */payment/
Disallow: */payment-all/
Disallow: */member/
Disallow: */*?seller=*
Disallow: /chatToSeller*
Disallow: /search-result*
Disallow: */login?*
Disallow: */products/*
Disallow: */offers/*

Sitemap: https://www.u7buy.com/sitemap.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/blog/sitemap.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_ar.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_de.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_en.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_es.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_fr.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_id.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_it.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_nl.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_pl.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_pt.xml
Sitemap: https://www.u7buy.com/u7buy_sitemap_ro.xml        

SEO Denetimi

🔍

Teknik SEO

Yanıt Kodu
200
Durum 200 Tamam - sayfa doğru şekilde yükleniyor.
Karakter Kodlama
Page: utf-8, Header: utf-8
HTML ve başlıklar arasında tutarlı karakter kodlaması.
Sayfa Boyutu
115320 bytes
Hızlı yükleme için kabul edilebilir sayfa boyutu.
!
Kaynaklar
143 total
Çok fazla kaynak var. Daha iyi performans için dosyaları optimize edin ve birleştirin.
Hreflang Etiket
12 hreflang tags
Çok dilli SEO için Hreflang etiketleri bulundu.
Robots.txt
Exists
Robots.txt dosyası bulundu.
Sitemap
Declared in robots.txt
Site haritası robots.txt dosyasında bildirildi.
HTTPS
Yes
Güvenli HTTPS bağlantısı etkinleştirildi.
!
Sıkıştırma
br
Dosya boyutlarını azaltmak için gzip veya zstd sıkıştırmasını etkinleştirin.
!
Önbelleğe alma
Not set
Geri dönen ziyaretçilerin yükleme hızını artırmak için önbellek kontrolü başlıkları ekleyin.
Sayfa Hızı
0.82 ms
Mükemmel yükleme hızı.

Sayfa İçi SEO

Başlık
U7BUY | Buy/Sell Game Coins, Top Up & Digital Gift Cards
İyi başlık uzunluğu (30-60 karakter).
Meta Açıklama
Enhance your gaming experience at U7BUY. We offer secure transactions for FC 26 coins, game keys, and top-up services. 24/7 support and diverse payment methods. Lenght:160
İyi meta açıklama uzunluğu (100-160 karakter).
!
H1 Başlığı
0 found - ""
Birincil anahtar kelimelerle tam olarak bir H1 başlığı ekleyin.
Kelime Sayısı
553
İyi içerik uzunluğu (500-2000 kelime önerilir).
!
Kanonik Etiket
Yinelenen içerik sorunlarını önlemek için standart etiket ekleyin.
Yinelenen Meta
[]
Yinelenen meta etiket bulunamadı.
Anahtar Kelimeler
Meta anahtar kelimeler isteğe bağlıdır (büyük arama motorları tarafından kullanılmaz).

İçerik ve Kullanıcı Deneyimi

Dil
en
Dil özelliği düzgün şekilde ayarlandı.
Görseller
7 total, 0 missing ALT
Tüm resimlerde uygun ALT metni bulunur.
Görünüm alanı
width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=5, minimum-scale=1, viewport-fit=cover
Görünüm meta etiketi mobil cihazlar için doğru şekilde ayarlanmış.
Grafiği Aç
All OG tags present.
Tüm temel OpenGraph etiketleri mevcuttur.
Yapılandırılmış Veri
1 JSON-LD scripts
Yapılandırılmış veriler (JSON-LD) bulundu.

Pozisyonlar Google

Arama İfadeleri - Google

🔍
Konum İfade etmek Sayfa Snippet
3fisch rods/blog/best-rods-fisc...

Pozisyonlar Yandex

Arama İfadeleri - Yandex

🔍
Konum İfade etmek Sayfa Snippet
5gold wow/world-of-warcraft/w...
10золото вов/world-of-warcraft/w...

Ek Hizmetler

💎