Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.digitalcameraworld.com

Geregistreerd
Schermafbeelding www.digitalcameraworld.com
Schermafbeelding van website
Updatedatum van paginaanalyse: 2026/03/15 08:49:10
Laatste whois-updatedatum: 2026/08/01 05:12:30
Domeinstatus
Geregistreerd
Betaald tot
19.01.2027
Verkrijgbaar vanaf
18.02.2027
SEO-score
69.86%
102
Score behaald
146
Maximale score

Belangrijkste informatie

ℹ️
Titel: Camera news, reviews and features
Beschrijving: Camera news, reviews and features
Trefwoorden: onbekend
Paginacodering: utf-8
Pagina Bestandsgrootte: 846 KB

Serverinformatie

🖥️
IP: 199.232.174.114
Locatie: Sweden,SE,Stockholm,100 04,59.3287,18.0717,Europe/Stockholm
Codering: utf-8

Lijst metatags

🏷️

Interne koppelingen

🔗

Externe koppelingen

🌐

Whois-informatie

📄
domain_name: digitalcameraworld.com
update_date: 2025-12-20T23:41:46Z
update_time: 1766274106
creation_date: 2004-01-19T20:08:29Z
creation_time: 1074542909
expiration_date: 2027-01-19T20:08:29Z

Whois onbewerkte gegevens

📋
            Domain Name: DIGITALCAMERAWORLD.COM
Registrar: Lexsynergy Limited
Domain Status: client delete prohibited
Domain Status: client transfer prohibited
Domain Status: client update prohibited
Creation Date: 2004-01-19T20:08:29Z
Registry Expiry Date: 2027-01-19T20:08:29Z
Updated Date: 2025-12-20T23:41:46Z
Name Server: NS-1137.AWSDNS-14.ORG
Name Server: NS-1649.AWSDNS-14.CO.UK
Name Server: NS-239.AWSDNS-29.COM
Name Server: NS-828.AWSDNS-39.NET
REGISTRAR Contact: Lexsynergy Limited
>>> Last update of RDAP database: 2026-08-01T05:12:30Z

Robots.txt

🤖
			##################################################
# Vanilla-wide rules                             #
##################################################
User-agent: *

# Common path patterns (* prefix to handle localisation)
Disallow: */deals/compare
Disallow: */html/
Disallow: */p/*/embed/captioned
Disallow: */outlink*

# Common query string patterns
Disallow: *searchTerm=*
Disallow: *sortBy=*
Disallow: *productBrand=*
Disallow: *%7B*%7D*
Disallow: *seenMatchId=*

# Infinite scroll paths
Disallow: /infinite-scroll-article/*
Disallow: /infinite-scroll-review/*
Disallow: /infinite-scroll-recipe/*

# Amazon AdBot
User-agent: AmazonAdBot
Disallow:

# AI crawlers
User-agent: bytespider
User-agent: mistralai
User-agent: cohere
User-agent: ai2bot
User-agent: youbot
User-agent: omgili
User-agent: diffbot
User-agent: kangaroo
User-agent: img2dataset
User-agent: amazonbot
User-agent: amazon-qbusiness
User-Agent: meta-externalagent
User-Agent: meta-webindexer
Disallow: /



##################################################
# Sitemaps                                       #
##################################################
User-agent: *
Sitemap: https://www.digitalcameraworld.com/sitemap.xml
Sitemap: https://www.digitalcameraworld.com/uk/sitemap.xml
Sitemap: https://www.digitalcameraworld.com/au/sitemap.xml
Sitemap: https://www.digitalcameraworld.com/sitemap-news.xml
Sitemap: https://www.digitalcameraworld.com/uk/sitemap-news.xml
Sitemap: https://www.digitalcameraworld.com/au/sitemap-news.xml
        

SEO-audit

🔍

Technische SEO

Reactiecode
200
Status 200 OK - pagina wordt correct geladen.
Tekencodering
Page: utf-8, Header: utf-8
Tekencodering consistent tussen HTML en headers.
Paginagrootte
867202 bytes
Paginaformaat acceptabel voor snel laden.
!
Bronnen
138 total
Te veel middelen. Optimaliseer en combineer bestanden voor betere prestaties.
Hreflang-tags
6 hreflang tags
Hreflang-tags gevonden voor meertalige SEO.
Robots.txt
Exists
Robots.txt-bestand gevonden.
Sitemap
Declared in robots.txt
Sitemap gedeclareerd in robots.txt.
HTTPS
Yes
Beveiligde HTTPS-verbinding ingeschakeld.
!
Compressie
br
Schakel gzip- of zstd-compressie in om de bestandsgrootte te verkleinen.
Caching
no-store,private
Cache-control headers correct ingesteld.
Paginasnelheid
5.41 ms
Uitstekende laadsnelheid.

SEO op de pagina

Titel
Camera news, reviews and features
Goede titellengte (30-60 tekens).
!
Metabeschrijving
Camera news, reviews and features Lenght:33
Metabeschrijving te kort. Uitbreiden naar 100-160 tekens.
H1-rubriek
1 found - "Digital Camera World"
Goed - enkele H1-rubriek gevonden.
!
Aantal woorden
170
Inhoud zeer kort. Streef naar minimaal 500 woorden voor betere SEO.
!
Canonieke tag
Voeg een canonieke tag toe om problemen met dubbele inhoud te voorkomen.
Dubbele meta
[]
Geen dubbele metatags gevonden.
Trefwoorden
Meta-trefwoorden zijn optioneel (worden niet gebruikt door grote zoekmachines).

Inhoud en UX

Taal
en
Taalkenmerk correct ingesteld.
!
Afbeeldingen
42 total, 3 missing ALT
Voeg ALT-tekst toe aan afbeeldingen voor toegankelijkheid en SEO.
Kijkpoort
width=device-width,minimum-scale=1,initial-scale=1
Viewport-metatag correct ingesteld voor mobiele apparaten.
!
Grafiek openen
Missing: og:title, og:description, og:image
Voeg ontbrekende OpenGraph-tags toe voor het delen op sociale media:og:title, og:description, og:image
Gestructureerde gegevens
4 JSON-LD scripts
Gestructureerde gegevens (JSON-LD) gevonden.

Posities binnen Google

Zoek zinnen - Google

🔍
Positie Zin Pagina Fragment
4tele conversion lens/features/what-is-a-...
4new camera/news/camera-rumors
5d i d s l r/buying-guides/best-...
7photo is more/photography/photojo...
73 mounts/tech/monitors/3-leg...
8did camera/

Posities binnen Yandex

Zoek zinnen - Yandex

🔍
Positie Zin Pagina Fragment
8f 3 5 7/cameras/lenses/sigm...

Aanvullende diensten

💎