Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
P

possible to do

Aktiv frase
Oppdateringsdato for informasjon: 2026/02/13

📊 Sammendrag: possible to do

📋
Søkefrekvens: 17 155
Ingen morfologiske data eller definisjoner tilgjengelig for denne frasen.

🔤 Ordformsanalyse for frase: possible to do

📝

📖 do

1 lemma Ord i setning
Preposisjon
📝 Skjemaer teller : 1
Skjema Grammatiske egenskaper Morfologisk informasjon
do
Grunnform
🔗 Full analyse: до

📖 to

1 lemma Ord i setning
Konjunksjon
📝 Skjemaer teller : 1
Skjema Grammatiske egenskaper Morfologisk informasjon
to
Grunnform
🔗 Full analyse: то
ℹ️ Denne delen viser unike lemmas for hvert ord i frasen. Hvert lemma dukker opp én gang med alle sine morfologiske former. Klikk på en lemmaoverskrift for å utvide og se alle grammatiske former. Klikk på lemmanavnet for å gå til hele analysesiden.

Stillinger i Google

Søkefraser - Google

🔍
Posisjon Domene Side Handlinger
1 context.reverso.net /translation/english...
Tittel
possible to do - Translation into Russian - examples English
Sist oppdatert
N/A
Sideautoritet
N/A
Trafikk: N/A
Tilbakekoblinger: N/A
Sosiale aksjer: N/A
Lastetid: N/A
Forhåndsvisning av utdrag:
possible to do - Translation into Russian - examples English
Translation of "possible to do" in Russian · можно сделать · возможно сделать · можно обойтись · можно ли делать · можно делать · невозможно сделать · можно ли ...
2 forum.wordreference.com /threads/is-is-possi...
Tittel
Is "is possible to do" possible?
Sist oppdatert
N/A
Sideautoritet
N/A
Trafikk: N/A
Tilbakekoblinger: N/A
Sosiale aksjer: N/A
Lastetid: N/A
Forhåndsvisning av utdrag:
Is "is possible to do" possible?
24 июл. 2008 г. — Is there any situation or instance at all where you can use "person/thing is/are possible to do " instead of "It is possible to do "? If there are ...
3 www.quora.com /Which-is-correct-Is...
Tittel
Which is correct — “Is there any possibility to do' or ' ...
Sist oppdatert
N/A
Sideautoritet
N/A
Trafikk: N/A
Tilbakekoblinger: N/A
Sosiale aksjer: N/A
Lastetid: N/A
Forhåndsvisning av utdrag:
Which is correct — “Is there any possibility to do' or ' ...
Which is correct — “Is there any possibility to do" or "… of doing"?
4 www.ldoceonline.com /dictionary/would-it...
Tittel
would it be possible (for somebody) to do sth?
Sist oppdatert
N/A
Sideautoritet
N/A
Trafikk: N/A
Tilbakekoblinger: N/A
Sosiale aksjer: N/A
Lastetid: N/A
Forhåndsvisning av utdrag:
would it be possible (for somebody) to do sth?
used when asking politely if you can do or have something . Would it be possible to speak to Oliver? → possible
5 dictionary.cambridge.org /dictionary/english/...
Tittel
POSSIBLE | English meaning - Cambridge Dictionary
Sist oppdatert
N/A
Sideautoritet
N/A
Trafikk: N/A
Tilbakekoblinger: N/A
Sosiale aksjer: N/A
Lastetid: N/A
Forhåndsvisning av utdrag:
POSSIBLE | English meaning - Cambridge Dictionary
POSSIBLE definition
6 www.wikihow.com /Is-It-Possible
Tittel
“Is It Possible” Meaning & Other Ways to Say this Phrase
Sist oppdatert
N/A
Sideautoritet
N/A
Trafikk: N/A
Tilbakekoblinger: N/A
Sosiale aksjer: N/A
Lastetid: N/A
Forhåndsvisning av utdrag:
“Is It Possible” Meaning & Other Ways to Say this Phrase
You often say this to confirm if the specific thing is possible to do . “What about changing the decorations from pink to purple? Is that possible?
7 english-lab-japan.com /archives/25790
Tittel
「It is possible to do」と「It is possible that節」は違う
Sist oppdatert
N/A
Sideautoritet
N/A
Trafikk: N/A
Tilbakekoblinger: N/A
Sosiale aksjer: N/A
Lastetid: N/A
Forhåndsvisning av utdrag:
「It is possible to do」と「It is possible that節」は違う
8 февр. 2023 г. — 「It is possible to do 」と「It is possible that節」は違う · ・It is possible to do :できる · ・It is possible that節:ありうる.
8 www.englishalex.com /post/can-could-be-a...
Tittel
CAN / COULD / BE ABLE TO
Sist oppdatert
N/A
Sideautoritet
N/A
Trafikk: N/A
Tilbakekoblinger: N/A
Sosiale aksjer: N/A
Lastetid: N/A
Forhåndsvisning av utdrag:
CAN / COULD / BE ABLE TO
11 апр. 2023 г. — You can use it to talk about abilities, skills, or talents, and you can use it to talk about what is possible to do . For example

Tilleggstjenester

💎