Български | Català | Deutsche | Hrvatski | Čeština | Dansk | Nederlandse | English | Eesti keel | Français | Ελληνικά | Magyar | Italiano | Latviski | Norsk | Polski | Português | Română | Русский | Српски | Slovenský | Slovenščina | Español | Svenska | Türkçe | 汉语 | 日本語 |
W

www.5wpr.com

Registrerad
Skärmdump www.5wpr.com
Skärmdump av webbplatsen
Sidanalys uppdateringsdatum: 2026/06/15 15:22:20
Senaste whois uppdateringsdatum: 2026/06/05 01:25:44
Domänstatus
Registrerad
Betalas till
22.10.2031
Tillgänglig från
21.11.2031
SEO-poäng
66.44%
97
Poäng uppnådd
146
Maxpoäng

Huvudinformation

ℹ️
Titel: 5W | The Communications Firm Built for the AI Era
Beskrivning: 5W combines earned media, generative search visibility, and AI-driven audience intelligence to put brands in front of the buyers who matter most.
Nyckelord: okänd
Sidkodning: utf-8
Sidans filstorlek: 78 KB

Serverinformation

🖥️
IP: 172.67.72.85
Http-server: cloudflare
Kodning: utf-8

Metataggar lista

🏷️

Interna länkar

🔗

Externa länkar

🌐

Whois information

📄
domain_name: 5wpr.com
update_date: 2025-12-20T01:59:01Z
update_time: 1766195941
creation_date: 2002-10-22T20:37:30Z
creation_time: 1035319050
expiration_date: 2031-10-22T20:37:30Z

Whois Raw Data

📋
            Domain Name: 5WPR.COM
Registrar: Domain.com - Network Solutions, LLC
Domain Status: client transfer prohibited
Creation Date: 2002-10-22T20:37:30Z
Registry Expiry Date: 2031-10-22T20:37:30Z
Updated Date: 2025-12-20T01:59:01Z
Name Server: MARLOWE.NS.CLOUDFLARE.COM
Name Server: NOLAN.NS.CLOUDFLARE.COM
REGISTRAR Contact: Domain.com - Network Solutions, LLC
>>> Last update of RDAP database: 2026-06-05T01:25:44Z

Robots.txt

🤖
			User-agent: *
Allow: /wp-admin/admin-ajax.php
Disallow: /wp-admin/
Disallow: /includes/content/

User-agent: GPTBot
Allow: /

User-agent: OAI-SearchBot
Allow: /

User-agent: ChatGPT-User
Allow: /

User-agent: ClaudeBot
Allow: /

User-agent: Claude-Web
Allow: /

User-agent: anthropic-ai
Allow: /

User-agent: PerplexityBot
Allow: /

User-agent: Perplexity-User
Allow: /

User-agent: Google-Extended
Allow: /

User-agent: Googlebot
Allow: /

User-agent: GoogleOther
Allow: /

User-agent: Bingbot
Allow: /

User-agent: CCBot
Allow: /

User-agent: Applebot
Allow: /

User-agent: Applebot-Extended
Allow: /

User-agent: cohere-ai
Allow: /

User-agent: Meta-ExternalAgent
Allow: /

User-agent: meta-externalagent
Allow: /

User-agent: FacebookBot
Allow: /

User-agent: Bytespider
Allow: /

User-agent: Amazonbot
Allow: /

User-agent: DuckDuckBot
Allow: /

User-agent: DuckAssistBot
Allow: /

User-agent: YouBot
Allow: /

User-agent: Diffbot
Allow: /

User-agent: ImagesiftBot
Allow: /

User-agent: omgili
Allow: /

User-agent: Timpibot
Allow: /

User-agent: PetalBot
Allow: /

User-agent: AhrefsBot
Allow: /

User-agent: AhrefsSiteAudit
Allow: /

Sitemap: https://www.5wpr.com/sitemap.xml
Sitemap: https://www.5wpr.com/research-sitemap.xml
Sitemap: https://www.5wpr.com/ai-visibility-sitemap.xml
Sitemap: https://www.5wpr.com/glossary-sitemap.xml
Sitemap: https://www.5wpr.com/new/sitemap_index.xml
Sitemap: https://aicityindex.5wpr.com/sitemap.xml
        

SEO-revision

🔍

Teknisk SEO

Svarskod
200
Status 200 OK - sidan laddas korrekt.
Teckenkodning
Page: utf-8, Header: utf-8
Teckenkodning konsekvent mellan HTML och rubriker.
Sidstorlek
80725 bytes
Sidstorlek acceptabel för snabb laddning.
!
Resurser
75 total
För många resurser. Optimera och kombinera filer för bättre prestanda.
Hreflang Taggar
0 hreflang tags
Lägg till hreflang-taggar om du har flerspråkigt innehåll.
Robots.txt
Exists
Robots.txt-fil hittades.
Sitemap
Declared in robots.txt
Webbplatskarta deklareras i robots.txt.
HTTPS
Yes
Säker HTTPS-anslutning aktiverad.
!
Kompression
br
Aktivera gzip- eller zstd-komprimering för att minska filstorlekarna.
!
Cachning
Not set
Lägg till cache-kontrollrubriker för att förbättra laddningshastigheten för återkommande besökare.
Sidhastighet
0.61 ms
Utmärkt lastningshastighet.

On-Page SEO

Titel
5W | The Communications Firm Built for the AI Era
Bra titellängd (30-60 tecken).
Metabeskrivning
5W combines earned media, generative search visibility, and AI-driven audience intelligence to put brands in front of the buyers who matter most. Lenght:145
Bra metabeskrivningslängd (100-160 tecken).
!
H1 Rubrik
3 found - ""
Använd endast en H1-rubrik per sida. Ta bort extra H1-taggar.
!
Ordräkning
399
Innehållet något kort. Utöka till 500+ ord för optimal SEO.
!
Kanonisk Tag
Lägg till kanonisk tagg för att förhindra problem med duplicerat innehåll.
Duplicera Meta
[]
Inga dubbletter av metataggar hittades.
Nyckelord
Meta nyckelord är valfria (används inte av stora sökmotorer).

Innehåll och UX

Språk
en-us
Språkattributet är korrekt inställt.
!
Bilder
55 total, 5 missing ALT
Lägg till ALT-text till bilder för tillgänglighet och SEO.
Viewport
width=device-width, initial-scale=1, shrink-to-fit=no
Viewport-metatagg korrekt inställd för mobila enheter.
!
Öppna Graph
Missing: og:title, og:description, og:image, og:url
Lägg till saknade OpenGraph-taggar för delning i sociala medier:og:title, og:description, og:image, og:url
Strukturerad data
5 JSON-LD scripts
Strukturerad data (JSON-LD) hittades.

Ytterligare tjänster

💎